Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nadal nie może wybaczyć ojcu

154
Podziel się:

"Piłem na umór. Przez ponad 11 lat" - przyznaje.

Nadal nie może wybaczyć ojcu
bETSYliZ

Magdalena Różczka uchodzi wśród znajomych za domatorkę, którą wyjątkowo trudno wyciągnąć na imprezę. Czasem zdarza jej się umawiać, a potem odwoływać wyjście w ostatniej chwili. Woli zostać w domu z mężem i córeczką. Zdaniem przyjacioł aktorki jej zachowanie wynika z traumy z dzieciństwa. Różczka pochodzi bowiem z rozbitej rodziny. Na dodatek jej ojciec jest alkoholikiem. Magda miała zaledwie 10 miesięcy, kiedy jej matka wyprowadziła się od pijącego męża. Po namyśle postanowiła dać mu kolejną szansę, ale nałóg okazał się silniejszy od miłości. Ze względu na dobro córki Teresa Różczka rozwiodła się z mężem 5 lat później.

Piłem na umor - przyznał po latach ojciec aktorki. Przez ponad 11 lat leczyłem się z nałogu. Picie mnie wykończyło. Jestem już na takim etapie, że albo życie albo picie. Opamiętałem się.

Jednak dla Magdy stało się to o wiele za późno. Dla ojca nie ma już miejsca w jej życiu. Aktorka na każdym kroku podkreśla, że wszystko zawdzięcza wyłącznie matce.

bETSYljb

Moja mama daje mi siłę, radość i prawdziwe poczucie bezpieczeństwa - wyznała w jednym z wywiadów. Kiedyś myślałam, że wszyscy mają takie mamy. Dziś wiem, że jestem szczęściarą. Chciałabym być kiedyś tak dobrą matką jak moja, ale wiem, że to piekielnie trudne.

O ojcu nigdy nie wspomina.

bETSYljC
KOMENTARZE
(154)
gość
11 lat temu
bidulka:(. lubie ja
Drzonkow
11 lat temu
ladna
gość
11 lat temu
uwiwelbiam ta aktorke, jest super ! Ma niesamowity wdziek !
bETSYljD
gość
11 lat temu
Rożyczka jest super !!!!! Kochamy ja - Otwock !
gość
11 lat temu
Ojciec, a nie ojciec (wiem jak ti boli), zapewniam,że gdyby był zdrowy piłby nadal i nie myślał o rodzinie. Skończyło się chlanie, kumple zawiedli a więc do córki - niech się zajmie wrakiem. Niech pani tego nie robi Magdaleno.
Najnowsze komentarze (154)
gość
8 lat temu
rozmawiałam z niom osobiście ale nie wiedziałam że ma takie problemy bardzo mi jej szkoda. Pani magda jest piękna zazdroszcze jej wyglądu i mamy. jakbuy się prsełamała może by mu wybaczyła ale nic nie może robić na siłe może jeszcze kiedyś ją spotkam bardzo ją lubię
tawusia
9 lat temu
oby tylko jej to nie groziło. dzieci alkoholików często nie akceptują rodzica, a potem robią to samo :// lepiej unikać alko, w takim przypadku szczególnie
gość
10 lat temu
sliczna kobieta
gość
11 lat temu
Mój ojciec też jest do niczego....
gość
11 lat temu
I RACJA ZYCIE W OTOCZENIU ALKOHOLIKA NIE JEST KOLOROWE BO DUŻO MOŻNA WYTRZYMAĆ ALE PICIE DZIEŃ W DZIEŃ PRZEZ X LAT TO MASAKRA A OJCIEC JEST WIDZIANY W MOJEJ MIEJCOWOŚCI I NIE JEST TO PRZYJEMNY WIDOK
Zauba...
11 lat temu
Zalosne to jest.. Jestem z nowej soli tu gdzie mieszka jej ojciec. jest poprostu biedy moze i pije ale to nie zaczy ze jak corka ma to nie moze mu pomoc . przeciez jest klub aa jak by chciakla to pomogla y ojcu
gość
11 lat temu
kobiety wiele potrafia Pani Magdo, a dla Pani mamy wielkie brawa, że odeszła od pijaka
gość
11 lat temu
czemu maja służyć takie wywiady?
bETSYljv
gość
11 lat temu
wiec napisze c.h.u.j i tez to opublikuja bo h,u,j,e,m tez nie jest :D
gość
11 lat temu
bo to bog wystawia wtedy matke na probe wiary chachacha
gość
11 lat temu
A może tak ty Emily napiszesz coś o sobie,a nie zajmuj sie czyims życiem.Napewno Różdżka nie zwierzała się akurat tobie,zauważyłaś pewnie,że nie tytuuję cię z dużej litery,ale to z braku szacunku,nie cierpię plotkarstwa.
gość
11 lat temu
Taka to wiara. Co najwyżej potem taki niedopity tatuś będzie molestował seksualnie swoją córeczke, a jak matka pójdzie do księdza, to ten powie: "Każdy dźwiga swój krzyż, cierp kobieto, po śmierci za to będziesz zbawiona". Niech żyją katolicy!
gość
11 lat temu
a ojciec dalej w nowej soli mieszka?
gość
11 lat temu
Tak, a ojciec jest bezdomny i wloczy sie po ulicach Nowej Soli. Nikt go nie zaluje, ale jest wielu, ktorzy uwazaja, ze powinna mu pomoc.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETSYlko
bETSYlkp
bETSYlkq
bETSYlkr
bETSYlks
bETSYljX