"To nie pierwszy kryzys w związku Krupy i Zago"

144
Podziel się

Problemy ciągną się już prawie dwa lata. "Musiała zrezygnować z pracy, a tego bardzo nie lubi".

"To nie pierwszy kryzys w związku Krupy i Zago"

Jak do tej pory o związku Joanny Krupy i Romaina Zago mówiło się głównie w kontekście zaręczyn i planowanego na bliżej nieokreśloną przyszłość ślubu. Kilka dni temu pojawiła się jednak informacja, że para przechodzi kryzys i że doszło nawet do rozstania.

Z naszych informacji wynika, że między Joanną i Romainem rzeczywiście nie jest najlepiej. Co więcej, nie jest to pierwszy kryzys w ich związku. Jak twierdzi nasze źródło, narzeczony już wcześniej był zazdrosny o absorbujące obowiązki zawodowe modelki. I nie tylko.

Już podczas nagrań do amerykańskiego Tańca z gwiazdami, jesienią 2009, Romain był zazdrosny o mężczyznę, jej partnera, Dereka Hough. Gdy Joanna ćwiczyła w studio w Los Angeles był on zainteresowany nie tylko tańcem, ale również sama modelką - opisuje nasz informator. Zago wypytywał nawet, czy tancerz jest gejem, mając nadzieję, że odpowiedź będzie twierdząca. Joanna zapewniła go jednak, że jest heteroseksualny. Romain poczuł zagrożenie, ale Asia zbyła go śmiechem .

Była tak pochłonięta tańcem z Derekiem, że Romain po raz pierwszy od 2 lat w jednej chwili rzucił kontrakty w Miami i przyleciał do Los Angeles na plan programu. Związek przetrwał bez uszczerbku, ale rok później, latem 2010 roku, podczas długich nagrań do programu Top Model, Romain źle znosił samotność i dwumiesięczną rozłąkę - kontynuuje osoba z otoczenia pary. Przebywając w Stanach miał kłopoty z koncentracja w pracy, pogarszające samopoczucie sprawiło ze przyleciał do Polski na blisko 2 tygodnie. Dopiero to go uleczyło.

Wiosną 2011 roku Joanna spędzała tygodnie na planie programu z dala od Romaina, nie widzieli sie od 4 tygodni. Romain postawił ultimatum - albo ja albo praca. Modelka opuściła plan zdjęciowy, ale nie była z tego powodu zadowolona, mieli razem spędzić weekend w Los Angeles aby nie kolidowało to z jej praca. Romain dal jej ultimatum. Musiała zrezygnować z pracy, a tego bardzo nie lubi.

KOMENTARZE
(144)
gośćusa
9 lat temu
polski szmulik!!!!
gość
9 lat temu
miłość wymaga poświęceń. jeśli im na sobie zależy znajdą rozwiązanie :)
gość
9 lat temu
nie znam tych ludzi
nienasyceni_p...
9 lat temu
sliczna jest ;***
gość
9 lat temu
zrezygnowac z jakiej pracy? pokazywania cyckow na okladkach szmatlawcow i brukowcow?!
Najnowsze komentarze (144)
gość
5 lata temu
Te wasze inspiry to porazki....
gość
9 lat temu
co on za sierot, który nie ma własnego życia i paru tygodni nie potrafi bez dziewczyny wytrzymac??
amorek_com_pl
9 lat temu
ON LADNIEJSZY OD NIEJ:)
gość
9 lat temu
wcale nie pasuja a co ona bedzie robic w domu na drutach
gość
9 lat temu
Przystojny facet :)
gość
9 lat temu
Asiu, on Cie kocha. Ale dziwne te kochanie. Nie możesz być na własność. A on juz czuje się samotny przez 2 tygodnie? To chyba on sie broni przed pokusami.
gość
9 lat temu
ladna z nich para ,oby nadal byli razem
gość
9 lat temu
szkoda bo taki fajny z wygladu ,charakter tez chyba niezly bo widac ze mu zalezy, powinna sie zastanowic bo szkoda takiego faceta
gość
9 lat temu
na okladce vivy fryzura krupy jest KOSZMARNA
gość
9 lat temu
hahhahahahahah jemu /jej nie ciemno i zimno po kilku głębszych pewnie jest i nas wypycha na podwórko hahhahahahha
gość
9 lat temu
Asia masz tera czas to się umów ze mną
CO ON W NIEJ ...
9 lat temu
CO????
CO ON W NIEJ ...
9 lat temu
CO???????
gość
9 lat temu
aa
...
Następna strona