Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupa z siostrą, Miko i Miranda Kerr na jednej imprezie!

602
Podziel się

Przyszły na prezentację listy najseksowniejszych...

Krupa z siostrą, Miko i Miranda Kerr na jednej imprezie!
bDIiGqjp

W czwartek w Los Angeles odbyła się impreza What Is Sexy? podczas której ujawniono tegoroczną listę najseksowniejszych kobiet według Victoria's Secret. Na liście nie znalazła się ani Joanna Krupa, ani Izabela Miko, ale obie przynajmniej zaproszono na wspólne świętowanie z aniołkami VS. Prowadząca Top Model pojawiła się w towarzystwie siostry i obie na ten wieczór wybrały jasne, krótkie sukienki. Na podobną stylizację postawiła Miko, która jednak tym razem prezentowała się bardzo elegancko.

Zarówno Miko jak i Krupa nie miały szans przyćmić gwiazdy tego wieczoru - Mirandy Kerr. Modelka, która niedawno została mamą, zachwyciła wszystkich swoją szczupłą figurą, którą eksponowała obcisłą, białą sukienką zaprojektowaną przez Victorię Beckham.

Która stylizacja podoba się bardziej? Krupy czy Miko?

bDIiGqjr
bDIiGqjx

[

bDIiGqjy
bDIiGqjz
bDIiGqjS
KOMENTARZE
(602)
gość
8 lat temu
Miranda i tylko ona:) A Krupy tak z bliska..... Kiepsko:)
gość
9 lat temu
Marta krupa jaki ma syfy na ryju weeezcie ale ona jest slaba nawet kijem bym jej nie dotknal;/bleeeeeeeeeeeeeeeeeee
gość
9 lat temu
mata krupa wygląda tu z bliska okropnie-ale ją wysypało
bDIiGqjT
gość
10 lat temu
KRUPA LEPIEJ NIŻ MIKO ....
gość
10 lat temu
Co siostra Krupy ma na twarzy? Ten makijaż to chyba w samochodzie w drodze na imprezę robiła....
amoxycylina
10 lat temu
najlepsza to była tam Miranda:D
gość
10 lat temu
Biedne te strojace się babska, z powykrzywianymi od modnych szpilek kregosłupami.... sukienka z H & M wcale nieżle prezentuje się na Marcie, co komu do jej ceny i marki, gorzej z cerą jej włascicielki. Miko ma za cięzkie dodatki do skromnej, prostej, białej sukienki. I zawsze ma niedobraną do całosci bizuterię. Za to twarz, włosy bardzo ładne. Miranda ma wdzięk, trochę przesłodzony...ale przecież to delikatna, filigranowa osóbka. Pasuje.
gość
10 lat temu
Cyce plastikowe, nos zoperowany, wlosy farbowane, stopy powykrecane.
gość
10 lat temu
Miranda - Pięknie !! A jesli chodzi o Krupe czy Miko to zdecydowanie Krupa
gość
10 lat temu
Ja ogólnie jestem zadowolona, że urodziłam się w Polsce, że mieszkam gdzie mieszkam i że tak a nie inaczej wygląda moje życie. Nie mniej jednak wielokrotnie wstyd mi za rodaków i jest wiele takich sytuacji, w których najchętniej zmieniłabym obywatelstwo, by nie przyznawać się do bycia Polką. Nie ma co się oszukiwać, Polska nie słynie ani z tolerancji, ani z pogody ducha, ogólnie nie jesteśmy kojarzeni ze zbyt wieloma pozytywnymi cechami.. Kiedy wracam zza granicy cała radość pryska, wszystko wokół wydaje się być ponure, ludzie na ulicy mało uprzejmi itd. Kiedy życzę komuś "Miłego dnia" wychodząc choćby ze sklepu wielokrotnie spotykam się z zaskoczeniem.. W Polsce też lepiej nie pytać "Jak się masz" żeby nie usłyszeć za chwilę jak to nie jest komuś źle i beznadziejnie.. Więcej pogody ducha by się przydało :) Ja mieszkam za granicą (30 lat) i za każdym razem kiedy przyjeżdżam do Polski , to przysięgam sobie, że to robię ostatni raz. Zgadzam się z powyższym komentarzem.
gość
10 lat temu
niech Krupowny sciagna sztuczne rzesy to wtedy zobaczymy ktore sa ladniejsze
gość
10 lat temu
ladniejsze sa nasze a nie z importu sztuczne Krupy
gość
10 lat temu
Najlepsza jest Joasia Krupa :P
bDIiGqjL
gość
10 lat temu
miranda najładniej :)))))
...
Następna strona
bDIiGqkn