Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Edyta, Marina i Doda mają WROGIE WOBEC MNIE ZAMYSŁY"

1760
Podziel się:

Maja Sablewska grozi byłym klientkom sądem.

"Edyta, Marina i Doda mają WROGIE WOBEC MNIE ZAMYSŁY"
bEEcuksB

Maja Sablewska postanowiła odpowiedzieć oficjalnie na zarzuty swoich byłych klientek i przyjaciółek, które zarzucają jej mniej lub bardziej wprost niekompetencję, liczne nieprawidłowości w rozliczeniach finansowych, a nawet gorzej. Maja twierdzi, że... wszystko co mówią Edyta Górniak, Marina Łuczenko i Dorota Rabczewska to kłamstwa:

W związku z dotyczącymi mojej osoby publicznymi wypowiedziami Pań: Edyta Górniak, Marina Łuczenko, Dorota Rabczewska w których zawarte były nieprawdziwe informacje dotyczące naszych relacji, do chwili obecnej - jako ich były menadżer - powstrzymywałam się od jakichkolwiek komentarzy uważając, że jako profesjonalista nie mogę przede wszystkim ujawniać okoliczności współpracy pomiędzy mną a artystami, nawet jeżeli współpraca ta zakończyła się z przyczyn leżących po ich stronie - pisze Maja. Jednakże ilość nieprawdziwych informacji przekazywanych przez Panie: Edyta Górniak, Marina Łuczenko, Dorota Rabczewska za pośrednictwem mediów zmusza mnie w chwili obecnej do zdementowania wszystkich tych wypowiedzi i jednoczesnego oświadczenia, że na kolejne nieprawdziwe informacje będę reagowała stanowczo, podejmując wszelkie prawem przewidziane działania zmierzające do ochrony moich dóbr osobistych.

Ponieważ nigdy nie kwestionowałam istotnej roli mediów we współczesnym świecie i zawsze pozostaję otwarta na współpracę z nimi, to w takiej sytuacji pozostaje mi jedynie prosić media o to, aby od chwili obecnej powstrzymały się od komentarzy związanych z wypowiedziami Pań : Edyta Górniak, Marina Łuczenko, Dorota Rabczewska na mój temat, albowiem wydaje mi się, że

bEEcuksD

zamiarem owych Pań jest wciągnięcie także mediów w realizację wrogich wobec mnie zamysłów.

Jak myślicie, Czy Edyta, Dorota i Marina naprawdę sprzymierzyły się, by zniszczyć jej karierę? Komu bardziej wierzycie: im czy Mai?

bEEcukte
KOMENTARZE
(1760)
gość
10 lat temu
ta, srejsza a nie najlepsza! takie gow no niekomu nieznane i bez talentu
gość
10 lat temu
TAAAA NIE WIEDZIALA MA TAKIE WYSOKIE IQ ZE Z BYLE CZYM LECI DO SADU A O MAJCE DOPIERO TERAZ SOBIE PRZPOMNIALA?
gość
10 lat temu
Maja ,jesteś najlepsza.
bEEcuktf
gość
10 lat temu
mai:)
gość
10 lat temu
Kto to jest marina nie znam
Najnowsze komentarze (1760)
gość
10 lat temu
Doda i Górniak się nie lubią to też jest dowód że Maja może nie mieć racji!!!!
gość
10 lat temu
Oprócz tych trzech wokalistek Michael zrezygnował z niej to już czwarta osoba. Ne wiem o co chodziło ale chyba można się domyśleć, poza tym ona wyjeżdża do Stanów a tam chyba jej tak dobrze nie znają. Ciekaw co o niej sądzi Kukulska???
gość
10 lat temu
Maja jest okey, ale jeżeli trzy osoby zgodnie twierdzą to samo, to jasne że mają rację, twierdzenie że zazdroszczą jej kasy jest absurdem!!!
gość
10 lat temu
doda super marina wynocha stąd !!!!!!!nigdy nie dojdziesz tak jak doda!!!!!hahaha
gość
10 lat temu
Boze jaka ta sablewska jest oblesna, nie moge.
gość
10 lat temu
Maja jest pedałem.;] niech idzie z x factor bo nie potrafi sie wypowiadac...
gość
10 lat temu
Wydaje mi sie ze to Mai wina ponieważ Doda i Gorniakówka sie nie znoszą wiec to nie mozliwe zeby mialy takie same poglady i nagle sie zgadzały.. Bez sensu we trzy umowily sie na kawke po to zeby zniszczyc Majke.. Majka zanim cos powiedziala to musiala sobie wymyslic wersje.. Sciemnia i tyle..... To widac , ze jest fałszywa :))
gość
10 lat temu
wylansowala sie na tych trzech a teraz sie szkaluje ... za dojenie i nie dotrzymanie zapisy w kontraktach?
bEEcuksX
gość
10 lat temu
taka z niej s****a gwiazdorka pieprzona dobrze jej tak niedlugo nikt nie bedzie chcial miec z nia nic wspolnego prostaczka
gość
10 lat temu
maja brała za duży procent i to jej jedyne przegięcie, na które gwiazdy się zgadzały. do tego nie nawidzę zmowy, więc te dwie wokalistki i wieśniarę marynę skreśliłem i nie chcę już ich znać. trzymam kciuki za maję!
gość
10 lat temu
Spojrzcie tylko na te twarzyczki...no comments
gość
10 lat temu
MAJA JAKA MINKA
gość
10 lat temu
oczywiście, że Majce!
gość
10 lat temu
najprościej robić z siebie ofiarę. taka niewinna, biedna i jednocześnie profesjonalna przez duże "P". a tak naprawdę nic sobą nie reprezentuje. sam jej wiecznie pusty wyraz twarzy mówi o jej braku charakteru i głupocie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEcuktQ
bEEcuktR
bEEcuktS
bEEcuktT
bEEcuktU
bEEcuktz