Trwa ładowanie...
Przejdź na

Schwarzenegger: "Mam dziecko z pomocą domową!"

279
Podziel się

Były gubernator Kalifornii od 10 lat ukrywał nieślubne dziecko. Dlatego się rozwodzi.

Schwarzenegger: "Mam dziecko z pomocą domową!"
bDBncyFx

Oficjalne oświadczenie prasowe mówiące o rozpadzie małżeństwa Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver było pełne stonowanych i pięknie dobranych słów. Okazuje się oczywiście, że prawda jest o wiele mniej przyjemna. Jak dowiedział się Los Angeles Times, były gubernator Kalifornii 10 lat temu zapłodnił jedną ze swoich gospoś domowych. Jego żona dowiedziała się o tym na początku roku. Wtedy też wyprowadziła się z rodzinnego domu.

Kobieta pracowała dla małżeństwa przez ponad 20 lat. Odeszła w styczniu, gdy na jaw wyszła informacja, że jej 10-letnie dziecko to owoc romansu z pracodawcą. Zapytany o ten incydent Arnold nie zamierzał ukrywać, że to prawda.

Po tym, jak odszedłem z urzędu, powiedziałem żonie o tym incydencie, który miał miejsce ponad 10 lat temu. Rozumiem i zasługuję na gniew ze strony moich przyjaciół i rodziny. Nie mam żadnej wymówki i biorę na siebie całą odpowiedzialność za krzywdę, jaką wyrządziłem. Przeprosiłem Marię, moje dzieci i rodzinę. Proszę media, by z szacunkiem traktowały moją żonę i dzieci w tym trudnym dla nich czasie. Zasługuję na zainteresowanie i słowa krytyki, moja rodzina nie.

bDBncyFz

Jeden z informatorów gazety powiedział dziennikarzom, że Schwarzenegger łożył na swoje dziecko od momentu jego urodzenia. Żona byłego gubernatora odmówiła jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie. Nie dziwimy jej się. W końcu przez wiele lat zatrudniała kobietę, która spała z jej mężem...

bDBncyGa
KOMENTARZE
(279)
gość
10 lat temu
szok, biedna ta jego żona
gość
10 lat temu
Jakież to amerykańskie, bogaty pan uważa, że pomoc domowa jest jego własnością jak i reszta wyposażenia. Ohyda, mam nadzieję, że kariera zakłamanego terminatora właśnie się skończyła.
gość
10 lat temu
w******k ;/ ciekawe ile ma tych dzieci!
bDBncyGb
gość
10 lat temu
p***b. wielbark czyta pudelka
gość
10 lat temu
erotoman
Najnowsze komentarze (279)
Gość
3 lata temu
Ale wstyd.
gość
10 lat temu
Ciągle żył pod presją rodzinka Kennedy dawała m,u odczuć że jest gorszy
gość
10 lat temu
A gdzie spała żona Szwarca?
gość
10 lat temu
frajer
gość
10 lat temu
nie z****j się z tej radości...chociaż,czemu nie?! może będziesz PIERWSZA !!!!
gość
10 lat temu
Faceci to c.h.u.j.e!!!
gość
10 lat temu
Jak każdy facet,spuszczał z krzyża biednej gosposi mało atrakcyjnej, no bo przecież chciał "oszczędzać" żonę na stare lata.A do ludzi to pokazywał się z piękną żoną.Wielka nowina :D
gość
10 lat temu
sympatycznie....
bDBncyFT
gość
10 lat temu
Jeżeli chcesz zgarnąć darmowe przedmioty wpisz w wyszukiwarce "AUKCJE DAMBOMAM " wyczyść swój pokój , zgarnij za to punkty i baw się dalej !
gość
10 lat temu
Odezwały się swięte a prawie w każdej rodzinie jest taki OGIER tylko lepiej innych obmawiać co ? Ważne że dba o nie a u nas tatusiowie nie płacą na dzieci i co ?
gość
10 lat temu
Ma facet łeb na karku. Nie mógł powiedzieć żonie wcześniej bo był gubernatorem i by mu poparcie spadło ;)
gość
10 lat temu
MIAL CHWILE SLABOŚCI, JAK KAZDY STARY FACET, KTORY MIESZKA ZE STARA ZONA.
gość
10 lat temu
Biedne to dziecko, jego rodzeństwo czuje się kochane a ono skazane na showshank od urodzenia
gość
10 lat temu
k****a pod własnym dachem - super! u naszego znanego muzyka też taka była w domu, udawała, że niańczy dzieci i zaglądała do rozporka... cholera, że też takie larwy potrafią żonom patrzeć prosto w oczy a faceci myślący fiutkami nie zasługują na szacunek...
...
Następna strona
bDBncyGv