Doda: "No boyfriend, no problem"

Tyle w temacie...

Obraz

Przy okazji występu przed chicagowskim supermarketem Doda postanowiła zwiedzić miasto. Fotkami z podróży podzieliła się oczywiście ze swoimi fanami. Zdecydowała się również podzielić swoimi przemyśleniami na temat samotnych podróży...

Wyobrażamy sobie, że trudno będzie teraz związać się z nią na stałe. Jak wyobrażacie sobie jej kolejnego faceta?

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą