Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pozwoliła byłemu mężowi przyjść na komunię syna...

407
Podziel się

"Joanna wciąż nie może wybaczyć Januszowi, że odszedł do innej kobiety."

Pozwoliła byłemu mężowi przyjść na komunię syna...
bEqTgdAl

Rozstanie Joanny Trzepiecińskiej z Januszem Andermanem należy do jednych z najmniej przyjemnych w show-biznesie. Pomimo to udało im się zakopać topór wojenny. Na jeden dzień. Wszystko dla dobra dzieci. Stało się to z okazji I Komunii Świętej ich starszego syna Wiktora.

Janusz pojawił się w kościele, by być świadkiem tego ważnego wydarzenia w życiu syna - mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo znajoma byłych małżonków. Widać było, że dla Wiktora obecność ojca miała wielkie znaczenie. Cieszył się, że po uroczystości w świątyni wraz z obojgiem rodziców może pozować do pamiątkowej fotografii.

Ze względu na dzieci Trzepiecińska, chociaż niechętnie, zezwoliła byłemu mężowi by został na rodzinnym przyjęciu.

bEqTgdAn

Joanna bez entuzjazmu zaproponowała byłemu mężowi by w nim uczestniczył - potwierdza informator tabloidu. Janusz, który od rozwodu rzadko widuje się z synami, chętnie przyjął zaproszenie. Tak wiec Wiktor i Karol spędzili cały dzień z ojcem.

Trzepiecińska nadal nie może zapomnieć mężowi zdrady i poniżeń, jakich od niego doznała. Postarała się, by po sprawie rozwodowej został "w skarpetkach". Zobacz: Oskubała byłego męża! "ZOSTAŁ Z NICZYM"Okazuje się, że ukoiło to jej nerwy jedynie w niewielkim stopniu.

Joanna wciąż nie może wybaczyć Januszowi, że odszedł do innej kobiety - mówi tabloidowi znajoma aktorki. Stosunki między byłymi małżonkami są bardzo napięte. Nie jest to oczywiście bez wpływu na dzieci, które po rozwodzie zamieszkały z matką.

Jak myślicie, ile lat poniżeń go jeszcze czeka?

bEqTgdAt
bEqTgdAO
KOMENTARZE
(407)
gość
10 lat temu
Mądra kobieta
gość
10 lat temu
gdyby mu zależało na dzieciach walczyłby o równą opiekę, a tak woli posuwać laseczki i nie przejmuje się chorobami chłopców, odwożeniem do szkoły i tak dalej, nie brońcie gnoja!
gość
10 lat temu
mądra babka, dziada należy trzymać krótko za mordę,inaczej się szlaja
bEqTgdAP
gość
10 lat temu
Nie wiem, jaka ona jest, ale dobrze, że tak gnoja załatwiła.
gość
10 lat temu
ponizen? jakich ponizen? o czym ty pudlu piszesz? to ten facet ja ponizyl a nie ona jego...ma za swoje...odszedl do innej wiec niech zbiera za swoje...gardzic zdrada i tymi ktorzy ja popelniaja.....
Najnowsze komentarze (407)
Francuz
5 lata temu
Jej piękność przypomina mi Catherine Deneuve.... Dwie Boginie Kina - jedna polskiego, druga francuskiego.
gość
7 lat temu
Co wy wkrecacie ludziom???! Wrzucić Pseudo-Artykuł o Animie nie wiedząc nic na jej temat PORAŻKA
gość
8 lat temu
Należą się poniżenia starremu capowi.
gość
8 lat temu
Należą się poniżenia starremu capowi.
gość
9 lat temu
Brawo Joaśka!
gość
9 lat temu
Brawo Joaśka!
gość
10 lat temu
Jeżeli zmienia drań kobiety jak rękawiczki to jeszcze jak może drań bez honoru i godności męskiej cos żądac ,zostają dzieci
gość
10 lat temu
To p***y drań ja bym go wykastrował za tą kobietę ty męska ś****o
bEqTgdAH
gość
10 lat temu
Nieprawda ;D Pani Joanna jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.
3maj fason
10 lat temu
niech się cieszy że potraktowała go tak łagodnie!s*******z !
gość
10 lat temu
"ile lat poniżeń go jeszcze czeka?"- a na co liczył włażąc do łóżka innej? Ciekawe co będzie opowiadał dzieciom gdy dorosną i zaczną zadawać konkretne pytania. Zwali winę na kochankę?
gość
10 lat temu
bardzo dobrze! tak 3maj ! Jak cie zdradzal to niech placi... co to za podwojne zycie? Dobrze zrobila.Niech sobie teraz znajdzie przystojniaka i cieszy sie z zycia :)
gość
10 lat temu
śliczny synek :D oczywiście ma to po mamie :)
gość
10 lat temu
UWIELBIAM JĄ!!!!!!!!!! I BARDZO DOBRZE ZE TAK KROTKO GO TRZYMA !!!!!!!!! BRAWO DLA TEJ PIEKNEJ KOBIETY!!!!!!! aha i to plotki ze jest zlosliwa i w ogole to bardzo sympatyczna osoba :)
...
Następna strona
bEqTgdBj