Poniedziałek 06.06.2011 00:00

GIENEK LOSKA WYGRAŁ "X FACTOR"!

X Factor Gienek Loska Ada Szulc Michał Szpak

GIENEK LOSKA WYGRAŁ "X FACTOR"!Agencja FORUM

Widzowie pierwszej polskiej edycji programu X Factor zadecydowali. Zwycięzcą został Gienek Loska. Drugie miejsce zajął Michał Szpak, a trzecie Ada Szulc. W ostatnim odcinku show nie zabrakło emocji, łez i kłótni między jurorami. Pierwsza zaczęła Maja Sablewska, która próbowała dopiec dwóm pozostałym jurorom za to, że nie dopuścili jej w zeszłym tygodniu do głosu podczas eliminacji uczestników. "Żartowała", że i finale nie będzie mogła się odezwać.

Przez cały wieczór to Ada Szulc zdawała się zbierać najlepsze opinie od jurorów. Na początek musiała zaśpiewać piosenkę, którą już wcześniej wykonała w programie. Wybrała Fields of Gold Evy Cassidy. To był twój najlepszy występ w finale - komentowała Majka. Jesteś najlepszą technicznie wokalistką. Nieważne, co wymyśli Szpak, jesteś najpiękniejszą dziewczyną - powiedział Kuba.

W segmencie, w którym uczestnicy śpiewali duety z gwiazdami Adzie towarzyszyła Basia Trzetrzelewska. Razem wykonały utwór The Gift z repertuaru gwiazdy. Podczas tego wykonania Czesław nie mógł powstrzymać łez. Również Sablewska była zachwycona: Będę pierwsza w kolejce po twoją płytę, jeśli będziesz się trzymała repertuaru, który wybierał ci Kuba - mówiła.

Gienek na początek zaśpiewał It's A Man's Man's Man's World z repertuaru Jamesa Browna. Jesteś artystą kompletnym. Możesz od zaraz nagrywać płyty i grać koncerty - mówiła Maja. Następnie w duecie z Maciejem Maleńczukiem Loska zaśpiewał You Can't Judge A Book by Looking At The Cover Bo Diddley’a. To było fantastyczne. Dla mnie genialne. Gienek, wiadomo, dlaczego nie wygrałeś "Mam Talent". Dlatego, że powinieneś wygrać "X Factor" - komentowała Sablewska.

Michał Szpak zaśpiewał z kolei You Are So Beautiful Joe Cockera. Bardzo bym sobie życzyła, żebyś wygrał ten program, bo to by oznaczało, że Polska otwiera się na takich artystów, na nieprzeciętność - stwierdziła Majka. Następnie Szpak zaśpiewał Hallelujah Leonarda Cohena w duecie z Alexandrą Burke, która kompletnie go przyćmiła. W nagrodę za zdobycie drugiego miejsca Michał wystąpi pierwszego dnia Orange Warsaw Festival między największymi gwiazdami imprezy: My Chemical Romance i Mobym.

Głosowaliście na kogoś? Zgadzacie się z opiniami, że Szpak nie miał szans wygrać programu ze względu na swoją seksualność? Polska rzeczywiście "nie jest jeszcze na niego gotowa"?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (5794)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 5794
Odpowiedz
4 4
zgłoś
gość 05.06.2011 22:20
gratulacje GIENEK!!
Odpowiedz
2 3
zgłoś
gość 05.06.2011 22:20
TRZYMAŁAM KCIUKI JAROSŁAW!
Odpowiedz
3 3
zgłoś
gość 05.06.2011 22:20
no i bardzo dobrze!
Odpowiedz
2 4
zgłoś
gość 05.06.2011 22:20
I dobrze! Gratulacje
Odpowiedz
3 2
zgłoś
gość 05.06.2011 22:20
super byl najlepszy!!!!!!!!!!!!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 5794