Trwa ładowanie...
Przejdź na

GIENEK LOSKA WYGRAŁ "X FACTOR"!

5794
Podziel się:

Szpak nie miał szans w Polsce?

GIENEK LOSKA WYGRAŁ "X FACTOR"!

Widzowie pierwszej polskiej edycji programu X Factor zadecydowali. Zwycięzcą został Gienek Loska. Drugie miejsce zajął Michał Szpak, a trzecie Ada Szulc. W ostatnim odcinku show nie zabrakło emocji, łez i kłótni między jurorami. Pierwsza zaczęła Maja Sablewska, która próbowała dopiec dwóm pozostałym jurorom za to, że nie dopuścili jej w zeszłym tygodniu do głosu podczas eliminacji uczestników. "Żartowała", że i finale nie będzie mogła się odezwać.

Przez cały wieczór to Ada Szulc zdawała się zbierać najlepsze opinie od jurorów. Na początek musiała zaśpiewać piosenkę, którą już wcześniej wykonała w programie. Wybrała Fields of Gold Evy Cassidy. To był twój najlepszy występ w finale - komentowała Majka. Jesteś najlepszą technicznie wokalistką. Nieważne, co wymyśli Szpak, jesteś najpiękniejszą dziewczyną - powiedział Kuba.

W segmencie, w którym uczestnicy śpiewali duety z gwiazdami Adzie towarzyszyła Basia Trzetrzelewska. Razem wykonały utwór The Gift z repertuaru gwiazdy. Podczas tego wykonania Czesław nie mógł powstrzymać łez. Również Sablewska była zachwycona: Będę pierwsza w kolejce po twoją płytę, jeśli będziesz się trzymała repertuaru, który wybierał ci Kuba - mówiła.

Gienek na początek zaśpiewał It's A Man's Man's Man's World z repertuaru Jamesa Browna. Jesteś artystą kompletnym. Możesz od zaraz nagrywać płyty i grać koncerty - mówiła Maja. Następnie w duecie z Maciejem Maleńczukiem Loska zaśpiewał You Can't Judge A Book by Looking At The Cover Bo Diddley’a. To było fantastyczne. Dla mnie genialne. Gienek, wiadomo, dlaczego nie wygrałeś "Mam Talent". Dlatego, że powinieneś wygrać "X Factor" - komentowała Sablewska.

Michał Szpak zaśpiewał z kolei You Are So Beautiful Joe Cockera. Bardzo bym sobie życzyła, żebyś wygrał ten program, bo to by oznaczało, że Polska otwiera się na takich artystów, na nieprzeciętność - stwierdziła Majka. Następnie Szpak zaśpiewał Hallelujah Leonarda Cohena w duecie z Alexandrą Burke, która kompletnie go przyćmiła. W nagrodę za zdobycie drugiego miejsca Michał wystąpi pierwszego dnia Orange Warsaw Festival między największymi gwiazdami imprezy: My Chemical Romance i Mobym.

Głosowaliście na kogoś? Zgadzacie się z opiniami, że Szpak nie miał szans wygrać programu ze względu na swoją seksualność? Polska rzeczywiście "nie jest jeszcze na niego gotowa"?

KOMENTARZE
(5794)
Dharma
11 lat temu
super!!!
gość
11 lat temu
Chyba cie dekiel boli
gość
11 lat temu
Super! nalezalo mu sie :D Geratulacje Gienek !!
gość
11 lat temu
no i z********e :p
gość
11 lat temu
gratulacje!!!
Najnowsze komentarze (5794)
Cheap Jewelry...
7 lat temu
Cool article, It was practical. Cheap Jewelry Store
gość
10 lat temu
Jezu,to Szpak powinien wygrać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Grrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
nie jest dobrze że Loska wygrał bo miała wygrać Ada Szulc albo Michał Szpak
gość
11 lat temu
kurcze
gość
11 lat temu
Gienek to wyjec przy Szpaku...
jhff
11 lat temu
J****y pijak!
Azrael.
11 lat temu
Polska jednak potrafi.
gość
11 lat temu
o Gienku za pół roku nie będzie nic słychać, zresztą mdli mnie jak wciąż mówi o tym jaki to on biedny a prawda jest taka ze koncertuje od dawna i tyle tylko że dotąd było to z kiepskim skutkiem a w telewizji kupił ludzi na swoją niedole "byłego alkoholika"
gość'
11 lat temu
zal was
gość
11 lat temu
ja również od samego początku byłam za gienkiem jest niesamowitym wokalistom więc zaslużył na wygraną brawo gienek
lol !
11 lat temu
ohhhh!na niego chyba same ćpuny glosowały jak on wygląda lol a głos ma jak ja pod prysznicem Ada Szulc ma i talent i klasę ale nie lepiej TAKIE COŚ WYBRAĆ Polacy co z wami !
gość
11 lat temu
Najpierw byłem za Szpakiem ale potem głosowałem na Gienka.
gość
11 lat temu
Tak. Polska rzeczywiście nie jest jeszcze na niego gotowa.
gość
11 lat temu
Wygrał po prostu lepszy, chociaż Loska, aby naprawdę być takim easy-riderem, nie powinien był brać udziału w takim programie w ogóle. Szpak nie był źle oceniony przez swoją 'seksualność' tylko przez to, że jest beztalenciem i próbuje, za wszelką cenę, wybić się kontrowersją. Jego życie łóżkowe mnie (i Was wszystkich też powinno) mało obchodzi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie