Trwa ładowanie...
Przejdź na

GIENEK LOSKA WYGRAŁ "X FACTOR"!

5794
Podziel się

Szpak nie miał szans w Polsce?

GIENEK LOSKA WYGRAŁ "X FACTOR"!
bCFISOaJ

Widzowie pierwszej polskiej edycji programu X Factor zadecydowali. Zwycięzcą został Gienek Loska. Drugie miejsce zajął Michał Szpak, a trzecie Ada Szulc. W ostatnim odcinku show nie zabrakło emocji, łez i kłótni między jurorami. Pierwsza zaczęła Maja Sablewska, która próbowała dopiec dwóm pozostałym jurorom za to, że nie dopuścili jej w zeszłym tygodniu do głosu podczas eliminacji uczestników. "Żartowała", że i finale nie będzie mogła się odezwać.

Przez cały wieczór to Ada Szulc zdawała się zbierać najlepsze opinie od jurorów. Na początek musiała zaśpiewać piosenkę, którą już wcześniej wykonała w programie. Wybrała Fields of Gold Evy Cassidy. To był twój najlepszy występ w finale - komentowała Majka. Jesteś najlepszą technicznie wokalistką. Nieważne, co wymyśli Szpak, jesteś najpiękniejszą dziewczyną - powiedział Kuba.

W segmencie, w którym uczestnicy śpiewali duety z gwiazdami Adzie towarzyszyła Basia Trzetrzelewska. Razem wykonały utwór The Gift z repertuaru gwiazdy. Podczas tego wykonania Czesław nie mógł powstrzymać łez. Również Sablewska była zachwycona: Będę pierwsza w kolejce po twoją płytę, jeśli będziesz się trzymała repertuaru, który wybierał ci Kuba - mówiła.

bCFISOaL

Gienek na początek zaśpiewał It's A Man's Man's Man's World z repertuaru Jamesa Browna. Jesteś artystą kompletnym. Możesz od zaraz nagrywać płyty i grać koncerty - mówiła Maja. Następnie w duecie z Maciejem Maleńczukiem Loska zaśpiewał You Can't Judge A Book by Looking At The Cover Bo Diddley’a. To było fantastyczne. Dla mnie genialne. Gienek, wiadomo, dlaczego nie wygrałeś "Mam Talent". Dlatego, że powinieneś wygrać "X Factor" - komentowała Sablewska.

Michał Szpak zaśpiewał z kolei You Are So Beautiful Joe Cockera. Bardzo bym sobie życzyła, żebyś wygrał ten program, bo to by oznaczało, że Polska otwiera się na takich artystów, na nieprzeciętność - stwierdziła Majka. Następnie Szpak zaśpiewał Hallelujah Leonarda Cohena w duecie z Alexandrą Burke, która kompletnie go przyćmiła. W nagrodę za zdobycie drugiego miejsca Michał wystąpi pierwszego dnia Orange Warsaw Festival między największymi gwiazdami imprezy: My Chemical Romance i Mobym.

Głosowaliście na kogoś? Zgadzacie się z opiniami, że Szpak nie miał szans wygrać programu ze względu na swoją seksualność? Polska rzeczywiście "nie jest jeszcze na niego gotowa"?

bCFISObm
KOMENTARZE
(5794)
gość
9 lat temu
Chyba cie dekiel boli
Dharma
9 lat temu
super!!!
gość
9 lat temu
Super! nalezalo mu sie :D Geratulacje Gienek !!
bCFISObn
gość
9 lat temu
i z********e!!!!
gość
9 lat temu
no i z********e :p
Najnowsze komentarze (5794)
Cheap Jewelry...
5 lata temu
Cool article, It was practical. Cheap Jewelry Store
gość
9 lat temu
Jezu,to Szpak powinien wygrać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Grrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
nie jest dobrze że Loska wygrał bo miała wygrać Ada Szulc albo Michał Szpak
gość
9 lat temu
kurcze
gość
9 lat temu
Gienek to wyjec przy Szpaku...
jhff
9 lat temu
J****y pijak!
Azrael.
9 lat temu
Polska jednak potrafi.
gość
9 lat temu
o Gienku za pół roku nie będzie nic słychać, zresztą mdli mnie jak wciąż mówi o tym jaki to on biedny a prawda jest taka ze koncertuje od dawna i tyle tylko że dotąd było to z kiepskim skutkiem a w telewizji kupił ludzi na swoją niedole "byłego alkoholika"
bCFISObf
gość'
9 lat temu
zal was
gość
9 lat temu
ja również od samego początku byłam za gienkiem jest niesamowitym wokalistom więc zaslużył na wygraną brawo gienek
lol !
9 lat temu
ohhhh!na niego chyba same ćpuny glosowały jak on wygląda lol a głos ma jak ja pod prysznicem Ada Szulc ma i talent i klasę ale nie lepiej TAKIE COŚ WYBRAĆ Polacy co z wami !
gość
9 lat temu
Najpierw byłem za Szpakiem ale potem głosowałem na Gienka.
gość
9 lat temu
Tak. Polska rzeczywiście nie jest jeszcze na niego gotowa.
gość
9 lat temu
Wygrał po prostu lepszy, chociaż Loska, aby naprawdę być takim easy-riderem, nie powinien był brać udziału w takim programie w ogóle. Szpak nie był źle oceniony przez swoją 'seksualność' tylko przez to, że jest beztalenciem i próbuje, za wszelką cenę, wybić się kontrowersją. Jego życie łóżkowe mnie (i Was wszystkich też powinno) mało obchodzi.
...
Następna strona
bCFISObH