Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Krupa z adoptowanymi psami

0
Podziel się

Słodkie?

Joanna Krupa z adoptowanymi psami
bDfyMyCt

Za tydzień Joanna Krupa ponownie odwiedzi schroniska w Polsce. Na antenie TVN prowadząca pierwszą edycję Top Model będzie szukać nowego domu dla psów, które zostały porzucone przez swoich właścicieli. Krupa osobiście zawiezie każdego z nich do osób, które zdecydują się nim zaopiekować.

Selekcji dokona schronisko, osoba która będzie chciała dać zwierzątkom nowy, lepszy dom będzie musiała przejść badania psychologiczne oraz wypełnić formularz. Nie każdy nadaje się do adopcji – mówi "Dżoana".

Krupa twierdzi, że pomaga aktywnie zwierzętom także w Stanach. Wraz ze swoim narzeczonym przygotowują bezdomne zwierzęta do adopcji.

bDfyMyCv

W Stanach co tydzień jakiś bezdomny puppy trafia do naszego domu, szukamy mu właścicieli, a póki to się nie stanie trzymamy go u siebie - mówi modelka. Uwielbiam psiaki, one okupują nasz ogród, to jest ich królestwo. Idą wakacje, w schroniskach jest mnóstwo psów i będzie ich niestety więcej. Dajmy im szanse nowego domu.

Oto Joanna Krupa z psami, które chwilowo adoptowała. To oczywiście zagranie PR-owe, ale przy okazji uczy ludzi, żeby być dobrym dla zwierząt i nie krzywdzić ich. Ania Mucha straciła wielu sympatyków, bo nie była w stanie zrozumieć właśnie tego.

bDfyMyCW
KOMENTARZE
(0)
bDfyMyDr