Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Krupa z adoptowanymi psami

867
Podziel się:

Słodkie?

Joanna Krupa z adoptowanymi psami
bEBWAkCt

Za tydzień Joanna Krupa ponownie odwiedzi schroniska w Polsce. Na antenie TVN prowadząca pierwszą edycję Top Model będzie szukać nowego domu dla psów, które zostały porzucone przez swoich właścicieli. Krupa osobiście zawiezie każdego z nich do osób, które zdecydują się nim zaopiekować.

Selekcji dokona schronisko, osoba która będzie chciała dać zwierzątkom nowy, lepszy dom będzie musiała przejść badania psychologiczne oraz wypełnić formularz. Nie każdy nadaje się do adopcji – mówi "Dżoana".

Krupa twierdzi, że pomaga aktywnie zwierzętom także w Stanach. Wraz ze swoim narzeczonym przygotowują bezdomne zwierzęta do adopcji.

bEBWAkCv

W Stanach co tydzień jakiś bezdomny puppy trafia do naszego domu, szukamy mu właścicieli, a póki to się nie stanie trzymamy go u siebie - mówi modelka. Uwielbiam psiaki, one okupują nasz ogród, to jest ich królestwo. Idą wakacje, w schroniskach jest mnóstwo psów i będzie ich niestety więcej. Dajmy im szanse nowego domu.

Oto Joanna Krupa z psami, które chwilowo adoptowała. To oczywiście zagranie PR-owe, ale przy okazji uczy ludzi, żeby być dobrym dla zwierząt i nie krzywdzić ich. Ania Mucha straciła wielu sympatyków, bo nie była w stanie zrozumieć właśnie tego.

bEBWAkCW
KOMENTARZE
(867)
gość
10 lat temu
bardzo dobrze
gość
10 lat temu
Co by nie mowic ma dziewczyna serce. Biedne psiaki. Zabawki, dla niektorych urwysynow.
gość
10 lat temu
Zagranie Pr-owe? Darujcie sobie te zośliwości. Jej poczynania w tej kwestii są akurat jak najbardziej na miejscu. Nie wydaje mi się, żeby ona to robiła dla zwiększenia swojej popularności, tylko odwrotnie - wykorzystuje popularność celem propagowania prawidłowego traktowania zwierząt. Oby więcej takich akcji w Polsce i na świecie.
bEBWAkCX
gość
10 lat temu
nie rozumiem tego komentarza o zagraniu pr-owym... Czy to, ze jest osobą znaną automatycznie wyklucza, że ma dobre serce? Czy to od razu musi oznaczać, że wszystko co robi, robi pod publiczkę? Ja robię dokładnie to samo, co Krupa - znoszę do siebie do domu wszystkie psy, które potrzebują pomocy albo domu tymczasowego i opiekuje się nimi, dopóki nie znajdą domu, tyle, że ja nie jestem celebrytką a zwykłym człowiekiem, trudno więc powiedzieć, zebym robiła to "pod publiczkę". Więc dlaczego tak trudno zrozumieć, że być może Joannie też leży na sercu los zwierząt i że nie wszystko co robi musi mieć na celu poprawienie wizerunku w mediach?
gość
10 lat temu
piękny gest! oby tak dalej!!!! podpisuje sie pod tą akcja cala soba!!!
Najnowsze komentarze (867)
gość
8 lat temu
Uwielbiam ją jestem jej FANKĄ Może ma trudny charakter ale SERCE ma wielkie:)
c
10 lat temu
dziwne,że "adoptowała" tylko i wyłącznie rasowe psy...żal, nie widzialam nigdy yorka, maltanczyka czy spaniela w schronisku
gość
10 lat temu
Krupa wykorzystuje zwierzęta do lansowania się w mediach! "Patrzcie adaptowałam psy, piszcie o mnie artykuły, jestem model!"
gość
10 lat temu
super Joasiu! im wiecej dostanie od nas wsparcia tym bardziej bedzie dzialala wiec nie dogryzajcie jej glupimi tekstami pudlu bo i ciebie znienawidzimy jak muche! kazda pomoc trzeba doceniec!!!
gość
10 lat temu
pies rasowy ma rodowód. jak nie ma, to co najwyżej może być 'w typie rasy' i rozczaruję was, ale niestety sporo i takich w schroniskach... i zgodzę się z tym że ona raczej nie robi tego dla pr, tylko wykorzystuje popularność żeby pomóc zwierzętom - bardzo mnie cieszy że są tacy ludzie.
ja
10 lat temu
hau hau hahaha
gość
10 lat temu
Ma sercee dziewczyna .. i doobrze . !! Biednee pieskii onee teeż cooś czują . : (
gość
10 lat temu
Nie ma brzydkich psów, ludzie są brzydkie i fałszywe!
bEBWAkCP
gość
10 lat temu
A POWINNAŚ? SWOJĄ DROGĄ SUPER ZROBIŁAŚ :)
gość
10 lat temu
zadnego kundla nie ma
gość
10 lat temu
SAME RASOWE AZORY!!!GDYBY W POLSCE TAKIE ROZDAWALI W SCHRONISKACH, TO ZAMIAST PSÓW ZOSTAŁYBY TAM SAME PCHŁY I LUDZIE CZEKAJĄCY NA DOSTAWĘ "KUNDLI".
gość
10 lat temu
Coś mi się wierzyć nie chcę że w schronisku są Yorki ...
gość
10 lat temu
też bym chciał być adoptowany przez Joane
gość
10 lat temu
ona ma serce dla tych zwierząt wielkości świata!!!! Podziwiam ją ja sama mam 9 przygarniętych psów i wiem jaka to jest odpowiedzialność.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEBWAkDI
bEBWAkDJ
bEBWAkDK
bEBWAkDL
bEBWAkDM
bEBWAkDr