Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska: "Szpak musi się skupić na muzyce"

786
Podziel się

Zabawne... Maja odradza Michałowi chodzenie po "branżowych" imprezach.

Sablewska: "Szpak musi się skupić na muzyce"
bDgzmMlh

Mimo że zwycięzcą pierwszej polskiej edycji _**X Factor**_ został Gienek Loska, to i tak największe zainteresowanie wzbudza osoba Michała Szpaka. Nie ma się co dziwić - gdyby nawet znudziły Was jego stylizacje, buty na obcasie czy pełny makijaż, nie pozwoli sobie zapomnieć chociażby za sprawą wyznań takich jak podczas pierwszego występu u Wojewódzkiego: "JESTEM PRAWICZKIEM!"

Takiej właśnie popularności boją się jurorzy programu. Jak przyznaje Maja Sablewska, nie chciałaby, aby Szpak był kojarzony jedynie ze względu na swoje kontrowersyjne zachowania.

Chciałabym, aby ludzie nie oceniali Michała przez pryzmat tego, jak wygląda, ale jak radzi sobie na scenie i dostrzegli jego talent. To jest chłopak, który urodził się po to, by być na scenie - mówi w rozmowie z Party. Michał nie powinien dopuścić do sytuacji, gdy ludzie będą chcieli go tylko oglądać zamiast słuchać. Musi się skupić na muzyce, ma w tej kwestii jeszcze dużo do udowodnienia. Chodzenie po imprezach, wywiady, sesje dla magazynów i uśmiechy w błysku fleszy dają popularność, ale krótkotrwałą. Bardzo bym nie chciała, żeby na tym się skończyło, bo szkoda takiej osobowości.

bDgzmMlj

Zabawne, że mówi ta osoba, która od czasu występu w tym samym programie bryluje "na salonach" już bez swoich podopiecznych, ale zupełnie samodzielnie. Sam Szpak uparcie zapewnia, że "był i jest sobą" i że priorytetem dla niego jest wydanie albumu.

Zawsze byłem inny. Ale zawsze byłem sobą. Mam swój styl i nie zamierzam go zmieniać. Chcę pokazać, na co mnie stać, dlatego chcę nagrać płytę. Mogę obiecać, że na pewno jeszcze nie raz zaskoczę.

Takie zapewnienia początkujących gwiazd można było usłyszeć już wielokrotnie. Finał był jednak niemal zawsze taki sam. Jak będzie tym razem?

bDgzmMlp
bDgzmMlK
KOMENTARZE
(786)
gość
9 lat temu
tez tak uważam
gość
9 lat temu
a kto cie o to pyta i dla ciebie homofobko to jest Pan Michał a nie Szpak.Jasne laluniu??????
gość
9 lat temu
grzechu warta, to pewne.
bDgzmMlL
gość
9 lat temu
Co jest jego menager?Wszystkim doradza!Wont Maja!
gość
9 lat temu
Dyzma do budy!!!Pytał cie ktos o zdanie.Nie!!!To kaganiec na pysk i do budy!!!!
Najnowsze komentarze (786)
gość
9 lat temu
Najważniejsza jest muzyka !!! Ciekawa jestem co nagra, czekam z niecierpliwością a tymczasem słucham Szymona Wydry & Carpe Diem: BEZCZAS: Gdzieś we mgle gubię drogi swe nie odnajdę się a w tych snach twoja śmierć, mój strach... Wciąż tak trwam z pustką sam na sam w beznadziei trwam Jak mam żyć Nie ma sensu nic chcę do ciebie iść Brnę we mgle gubię drogi swe Nie odnajdę się a w tych snach twoja śmierć, mój strach...
nagość
9 lat temu
Szpakowski musi odejść !!!
gość
9 lat temu
miszanel.republika. pl michalszpak.prv. pl
Koraaa
9 lat temu
Szkoda że Michał nie wygrał...
gość
9 lat temu
ona to lepiej niech się skupi na swojej pseudo karierze, bo innym radzi, a sama nie umie o swoje sprawy zadbać
gość
9 lat temu
majka jest śliczna
gość
9 lat temu
maja mówi bardzoo dobrze
gość
9 lat temu
on jest okropny
bDgzmMlD
gość
9 lat temu
ale japa u tego Szpaka okropna
kolobrzeg
9 lat temu
ładniejszy od Maji a na 1 zdjeciu wyglada jak Jennifer Aniston-masakra jakas
gość
9 lat temu
odezwała się ta co wszystko wie...
gość
9 lat temu
Maja jest w porządku!
gość
9 lat temu
Maja jest super
gość
9 lat temu
Szpak is black.
...
Następna strona
bDgzmMmf