Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska: "Pomagałam swoim wyglądem poprawić samopoczucie innym"

1267
Podziel się

Ciąg dalszy żalów Mai...

Sablewska: "Pomagałam swoim wyglądem poprawić samopoczucie innym"
bDJGwqzV

Maja Sablewska zaczynała jako opiekunka do dzieci Natalii Kukulskiej. Początkowo jurorka X Factor prowadziła fanklub piosenkarki, a później zajęła się jej synkiem. Oczywiście, gdy tylko otrzymała propozycję pracy w Universal Music, rozstała się z Kukulską, która nie może jej wybaczyć tego do dzisiaj. Natalia kilkakrotnie krytycznie wypowiadała się o Mai. W najnowszym wywiadzie dla InStyle była menedżerka Dody i Edzi postanowiła odpowiedzieć swojej pierwszej pracodawczyni i byłej idolce:

Za każdym razem, gdy robiłam duży krok naprzód, wszyscy, którym ufałam i których szanowałam, dawali mi wyraźnie do zrozumienia, że pcham się nie tam, gdzie powinnam. "Ty będziesz negocjowała kontrakt warty pół miliona?" - pytał znany artysta, gdy zaczynałam w Universal Music, a wyglądałam jak siódme nieszczęście. "Katarzyna Kanclerz zaproponowała ci pracę?" - to inna artystka, ale ton wypowiedzi ten sam. Ona widziała mnie w roli wiecznej pomocy domowej. Przecież marzenie o czymś poważniejszym w moim przypadku to byłaby przesada, a może bezczelność.

Sablewska skomentowała także swoją zmienioną pod wpływem diety twarz i cudownie powiększone usta. Ponownie z wypowiedzi Mai wynika, że była ofiarą swojej pracy i swoich podopiecznych:

bDJGwqzX

To dobry dowód na to, jak ciężko wtedy pracowałam. Całą energię pakowałam w pracę, inwestowałam w moich artystów, spałam po 3 godziny dziennie. Wmawiałam sobie, że tak musi być, że na tym polega moje zadanie, zresztą widziałam efekty, zarabiałam pieniądze, awansowałam. Wszystko zaczęło się zmieniać po wyjeździe do Nowego Jorku. To miasto otworzyło mi oczy, zrozumiałam, że nie tylko mój artysta, ja też mam prawo, a nawet obowiązek dobrze wyglądać. Dopiero dziś zdaję sobie sprawę z tego, jak bardzo pomagałam swoim wyglądem poprawić samopoczucie innym. Mała wiewiórka z kitką, w okularach, z krzywymi zębami, eksport z prowincji.

Maja bardzo chce nas przekonać, że przez lata cierpiała i była wykorzystywana przez Dodę, Edzię i Marinę. Wierzycie jej?

bDJGwqAy
KOMENTARZE
(1267)
gość
9 lat temu
No powiem wam że czytam co mowi Kukulska, czytam co mowi Sablewska i jestem w 100% z Sablewska, bo przeciez Kukulska wielka gwiazda od malego dziecka zapewne chcioala przy sobie potrzymac podnozna i nie kazala pchac sie tam gdzie przeciez mogla stac sie bogata i odejsc
gość
9 lat temu
a mi się podobała za czasów dody jakiś taki charakter miał jej wizerunek
gość
9 lat temu
bDJGwqAz
gość
9 lat temu
he he he dobre
gość
9 lat temu
Skorzystała na kontaktach z artystkami i tyle. A bo to ona jedna? Np Piasecka-Johnsson od sprzataczki do pani domu, itp itd. Wbrew pozorom historia typowa i stara jak świat.
gość
9 lat temu
wot polski naród !!!!!!!!! niektórych krew zalewa , że innym się powiodło !!!!!!!! tylko nie uduście się ze złosci !!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
nie, nie miała garba ------to torba na plecach jest widoczna na zdjęciu !
gość
9 lat temu
bardzo fajna jest !!!
gość
9 lat temu
jezeli tak ci zle bylo z nimi to czemu nie zostawialas ich tylko one ciebie??g****a baba udaje taka nieszczesliwa
gość
9 lat temu
kim byłaby bez lansowania się przy nich w sklepach i na imprezach???
gość
9 lat temu
Maja -------- nie daj się temu wojewódzkiemu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
a ja jej wierze -na pewno wielka zadufana artystka nie chciała mieć przy sobie rywalki czy ładniejszej dziewczyny. przy brzydszej bardziej była widoczna - bo to ona była gwiazdą i powinna wszystkie inne dziewczyny zaćmić . Majka jest na tyle inteligentna , że nie musiano jej tego mówić wyczuwała na odległość o co chodzi i nie wychodziła przed szereg . wiedziała gdzie jej miejsce bo chciała pracować - zrozumiałe , robiła wszystko by się utrzymać " na powierzchni "- brawo za trafność w decyzjach .
gość
9 lat temu
powiększenie ust to nie operacja plastyczna !!!!!!!!!!!!!!!!! przecież na załączonym starym zdjeciu widać , że dziewczyna ma bardzo ładne rysy twarzy , zgrabny nosek, duże oczy i piękny owal. powiększyła usta i co z tego ? kolor włosów też można zmieniać co tydzień - jak kto lubi !!! tzn., że dziewczyna dba o swój wygląd i higienę .
bDJGwqAr
gość
9 lat temu
WIERZĘ JEJ !!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo dobrze , że pomyślała o sobie !!! że się zmieniła -upiększyła i że sie rozwija widać, że to ambitna i odważna dziewczyna - brawo Maju ---- lubię Cię bardzo . -powodzenia -irena
...
Następna strona
bDJGwqAT