Trwa ładowanie...
Przejdź na

Guzik też tańczy na rurze!

130
Podziel się

Na potrzeby nowego filmu. "To ciężki kawałek chleba".

Guzik też tańczy na rurze!
bDJGGxLp

Niestety, nie okazała się szczególnie utalentowana w tej dziedzinie. Anna Guzik musiała nauczyć się tańca na rurze na potrzeby filmu Ewa, opowiadającego o losach żony bezrobotnego górnika, która - by zarobić na chleb - znajduje zatrudnienie w agencji towarzyskiej. Guzik wprawdzie ma sobą wyczerpujące treningi do _**Tańca z gwiazdami**_, a nawet Kryształowa Kulę na koncie, jednak uważa, że to była drobnostka w porównaniu z tańcem na rurze.

_**To ciężki kawałek chleba**_ - wyznaje Guzik w rozmowie z Super Expressem. _Nauka szła dość boleśnie. Do dziś mam jeszcze blizny. Spotkałam się kilka razy z dziewczynami, które pracują w ten sposób**. Jeśli komuś wydaje się, że to takie proste, to się myli.**_

Tym bardziej więc dziwimy się, że SLD usunęło ze swoich list niedoszłą top modelkę tańcząca na rurze, Martę Szulawiak.

bDJGGxLr
bDJGGxLS
KOMENTARZE
(130)
gość
9 lat temu
Widziałem film pt "Ewa" i polecam - Dobre Polskie Kino z udziałem Pani Guzik!!!
gość
9 lat temu
Bardzo utalentowana młoda aktorka posiadająca bardzo wiele atutów: potrafi nie tylko bardzo dobrze wcielać się w role ale także ślicznie śpiewa i doskonale tańczy! Ostatnio możną ją oglądać na deskach Teatru Polskiego w Bielsku - Białej w monodramie pt "Singielka" Widziałem i polecam!!!
gość
9 lat temu
Nasza kochana Pani Ania. Jest Pani świetna w "Singielce" dla nie wtajemniczonych to monodram w Teatrze Polskim w Bielsku - Białej
bDJGGxLT
gość
9 lat temu
Na tym zdjęciu wyszła niekorzystnie ale tak na prawdę to bardzo ładna kobieta i zdecydowanie szczuplejsza niz na fotce! Wiem bo widziałam na żywo w teatrze w Bielsku - Białej na sztuce Bóg mordu. Polecam wszystkim super sztuka!!!
gość
10 lat temu
Bardzo fajna jest Ania
gość
10 lat temu
zgadzam się Ania to Super Babka!!!!
gość
10 lat temu
Super kobieta. A kto woli chude wieszaki to powinien udać się do kostnicy
gość
10 lat temu
Aniu trzymamy kciuki. Nie poddawaj się. Jesteśmy z Tobą. FANI
gość
10 lat temu
Mieszkańcy Bielska - Białej są dumni z osiągnięć Pani Ani. Jeśli ktoś ma wątpliwości - zapraszamy do Teatru Polskiego w Bielsku gdzie gra Pani Ania Guzik. Została nawet nagrodzona statuetką "Złota Maska" otrzymują ją wyłącznie wybitni aktorzy!!! Trzymamy kciuki za naszą ulubienicę.
gość
10 lat temu
z czym do gości???
gość
10 lat temu
Ma dziewczyna talent!!! A nieudacznikom żal i wypisują głupoty. Dla przypomnienia dodam, że kryształowej kuli nie wygrywa byle kto!
gość
10 lat temu
Pani Ania to bardzo utalentowana aktorka i na pewno sobie poradzi.
gość
10 lat temu
rura i ona.. haah
bDJGGxLL
gość
10 lat temu
ona to ma naprawde wiejska urode.... taka baba łod pługa łoderwana :/
...
Następna strona
bDJGGxMn