Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odszedł od partnerki i pięciomiesięcznego synka!

201
Podziel się:

Dusił się w "nudnym, monogamicznym związku"...

Odszedł od partnerki i pięciomiesięcznego synka!

Pięć miesięcy po narodzinach pierwszego dzieckaOwen Wilson odszedł od swojej dziewczyny, Jade Duell. Aktor nie ukrywa, że powodem rozstania jest "przytłaczająca nuda monogamicznego związku". Gwiazdor próbował przekonać mamę swojego synka do otwartego związku, w którym oboje mogliby mieć przelotne romanse.

Owen chciał być wolny i jednocześnie mieć rodzinę - powiedział znajomy aktora w rozmowie z National Enquirer. Chciał uprawiać seks ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi, zarówno kobietami jak i mężczyznami. Jade nie zgodziła się na taki układ. Była oburzona propozycją i uznała, że to nie byłaby odpowiednia atmosfera do wychowywania Roberta. Dlatego postanowił od nich odejść.

Jade jest jak na razie jedyną kobietą, która potrafiła zatrzymać przy sobie Owena na dłużej. Duell pracuje jako pilot samolotu i jest byłym żołnierzem. Rodzina aktora uwielbiała ją za pozytywny wpływ, jaki wywierała na Owena. Obecnie bliscy martwią się, że po zerwaniu aktor znowu targnie się na swoje życie. W 2007 roku Wilson próbował podciąć sobie żyły.

Boją się zostawić go samego - dodał informator. Wyznaczyli dużury i kolejne osoby z rodziny pilnują, aby nic sobie nie zrobił. Uważają, że nagłe odejście od Jade to dowód kolejnej depresji. Do tej pory twierdził, że mały Robert to jego powodu, żeby nadal żyć. Teraz widuje syna tylko w weekendy. Sam nie wie, co robi.

KOMENTARZE
(201)
gość
11 lat temu
i jeszcze to jego traktują jak ofiare i martwią sie, że targnie sie na życie, bo jego kobieta nie chciała żeby robił z domu burdel?! to o stan jego kobiety powinni sie martwić! w końcu zostawił ją samą z dzieckiem! żałosne!
gość
11 lat temu
typowy facet, mysli tym co ma w rozporku
gość
11 lat temu
On chyba jakiś dziwny jest.
gość
11 lat temu
bo faceci są g***i jeśli nie doceniają rodziny !!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
rodzina ma rację-to moze być zapowiedź kolejnego epizodu depresji
Najnowsze komentarze (201)
Marcinowe Rec...
9 lat temu
Po "Polowaniu na dr***ny" spodziewałem się więcejpo jego nowym filmie "Stażyści". A tutaj, nie śmieszna nie komedia. Jak zawsze pełna recenzja poniżej. ZAPRASZAM.
gość
11 lat temu
Co za i****a... Pamiętam, jak przeczytałam, że podciął sobie żyły po zerwaniu z Kate Hudson, a teraz sam zostawia fajną kobietę z małym dzieckiem... Co za d***l... Jeszcze starzy go pilnują, by przypadkiem nie pociął się suchą bułką. Beka z niego.
gość
11 lat temu
Zobaczył że dzieciak ma nochal po nim to się załamał ha ha .
gość
11 lat temu
c..j mu w d..ę
gość
11 lat temu
jak jest durny, to niech sobie podcina co tylko chce
gość
11 lat temu
jaki t**y koleś, sam nie wie czego chce, proste chce pod..czyc, ale poza tym to myślenie ma wyłączone!
gość
11 lat temu
I ja mam takiego psychola żałować?. Ma świetną babkę i synka u boku, ale mu coś poniżej brzucha swędzi i sam odszedł a teraz ma się z tego powodu targać na swoje życie? Jak dla mnie to nie facet ale CIOTA!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ZAWSZE MÓWIŁAM FACET TO Ś****A
gość
11 lat temu
zawsze mnie ciekawilo co ten typ zrobil ze swoim nosem
gość
11 lat temu
O H Y D A
gość
11 lat temu
Nie moge nie dosc ze to on ja zostawil z malutkim dzieckiem sama. to jeszcze on ma popasc w depresje a nie by czemu?? Bezsensu Jest dupkiem glupim i brzydkim
gość
11 lat temu
k****n
buncik
11 lat temu
p****t
gość
11 lat temu
Nudiarska pedowska moda,caly ten udawany mega optymizm-swiatlodupne elektrody,,facet umarl,,,same pedki
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie