Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żebrowski: "Odchudzam się!"

118
Podziel się

"Najgorsze były pierwsze 3 tygodnie" - wyznaje w tabloidzie.

Żebrowski: "Odchudzam się!"
bDJGbMet

Michał Żebrowski postanowił popracować nad swoją zaniedbaną sylwetką. Ostatnio aktor, który ma znacznie młodszą żonę, przesiaduje głównie za biurkiem i zajmuje się prowadzeniem teatru. Dzięki wsparciu żony stracił już jednak 10 kilogramów.

Najgorsze były pierwsze 3 tygodnie - wyznaje aktor w tabloidzie Świat i Ludzie. Odstawiłem pieczywo i cukier. Jadłem bardzo dużo warzyw i owoców, a także chudego nabiału. Taka nagła zmiana nie jest łatwa, ale kiedy widać efekty, dochodzi się do wniosku, że było warto.

W odchudzaniu dzielnie kibicowała mu żona, Aleksandra.

bDJGbMev

Ola pilnowała jego diety i sama nie jadła przy nim wymyślnych potraw. Nie chciała mu niczego utrudniać - mówi znajomy pary (nie zdziwilibyśmy się, gdyby okazał się nim sam promujący się aktor). Wręcz przeciwnie - motywowała by wytrwał w swoim postanowieniu.

Zdaniem znajomych (?) aktora nie tylko restrykcyjna dieta jest przyczyną utraty 10 kilogramów. Dużą rolę podobno odegrał także stres.

Michał jest wrażliwy i bolą go krzywdzące opinie, że jego Teatr 6. piętro to komercja - mówi tabloidowi "znajomy Żebrowskiego".

Podobno szczególnie boleśnie odbiera komentarze padające z ust niegdyś dobrego przyjaciela, obecnie szefa konkurencyjnej placówki, Tomasza Karolaka. Zobacz: Karolak: "Mój teatr jest NAJPŁODNIEJSZY!"

bDJGbMeB
bDJGbMeW
KOMENTARZE
(118)
gość
4 lata temu
F72 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja kazdego dnia ogladam niesamowite metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do ruchu, kto chce tez troche motywacji niech odwiedzi bloga:
piekna ta jeg...
7 lat temu
jw
Ola21
8 lat temu
Odkąd on się pojawia w filmach i serialach to ja nie pamiętam, żeby on był kiedykolwiek za gruby i musiał się odchudzać. Za to małżonka wygląda jak jakaś klacz.
bDJGbMeX
gość
8 lat temu
Już wystarczy, że ta jego żona jest wychudzona na wiór, to przynajmniej niech on wygląda normalnie. A jakby schudł jeszcze bardziej to by już nie był taki megaprzystojny jak teraz.
gość
10 lat temu
widziałam go ostatnio w banku i wyglądał lepiej niż na tych zdjęciach
gość
10 lat temu
czarownica-dzieci straszyc, a nie na salony.
gość
10 lat temu
Facet, efekt jest taki, że wyglądasz gorzej.
gość
10 lat temu
I wlaśnie wygląda gorzej.
gość
10 lat temu
a mnie inspiruje Michał i wielu z was powinno z niego brać przykład-GRUBASY OBRZYDLIWE.Żona niech sobie będzie jaka chce.
gość
10 lat temu
Jest p******y i nic mu już nie pomoże
gość
10 lat temu
Żebrowski to bufon i p*****k, pamiętam co wygadywał w programach telewizyjnych.
gość
10 lat temu
dla mnie nie ma różnicy
gość
10 lat temu
jak mógł ożenić się z kobietą, która co prawda szczupła i młoda, ale ma bardzo przeciętną twarz w porównaniu z Izą Skorupko?
bDJGbMeP
gość
10 lat temu
jrgo baba to szczurzyca
...
Następna strona
bDJGbMfr