Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulim: "Korwin TO HIPOKRYTKA! Wyraziła BEZMYŚLNĄ OPINIĘ!

387
Podziel się

"Ubierała modelki w naturalne futra, żeby zaczęły płakać przed kamerami! Ona robiła to, by zaistnieć i zarobić" - oskarża.

Szulim: "Korwin TO HIPOKRYTKA! Wyraziła BEZMYŚLNĄ OPINIĘ!
bDIJumXp

Agnieszka Szulim lubi występować w mediach w roli obrończyni praw zwierząt. Nieraz wypowiadała się mało przyjemnie na temat gwiazd, które nosząc naturalne futra promują męczenie i zabijanie zwierząt. Po głośnej "aferze futrzanej" z Anną Muchą w roli głównej, nazwała ją "imbecylem". Jako, że kwestia humanitarnego traktowania bezbronnych istot jest jej bardzo bliska, atak Karoliny Korwin-Piotrowskiej na akcję promującą adopcję psów ze schronisk, która odbyła się w ramach Warsaw Fashion Street, bardzo ją zabolał. W przesłanym do nas oświadczeniu zapewnia, że dołożono wszelkich starań, by psy czuły się podczas niej komfortowo.

Wszystkie psy były pod stałą opieką opiekunów z domów tymczasowych, czyli ludzi, których znają i którym ufają - zapewnia. Psy były bardzo spokojne. Współpracująca z nami fundacja celowo wybrała takie zwierzęta, które poradzą sobie w tych niecodziennych warunkach. Każdy pies był na miejscu nie dłużej niż godzinę, a na wybiegu 1-2 minuty!!! Podczas tego pokazu celowo ściszyliśmy muzykę. Jak któryś pies nie miał ochoty iść, to nie szedł. Twierdzicie, że nie mamy prawa narażać zwierząt na stres? To nie chodźmy z nimi do weterynarza, nie wsadzajmy do samochodów, przestańmy je kąpać - wiele psów przecież stresuje się w takich sytuacjach zdecydowanie bardziej, niż na naszym wybiegu!

Prezenterka postanowiła odgryźć się Karolinie Korwin-Piotrowskiej, która zarzuciła organizatorom, że zorganizowali akcję tylko po to, by wypromować - cytujemy – "pseudo gwiazdki".

bDIJumXr

Karolina Korwin-Piotrowska wyraziła swoja bezmyślna opinię na temat, o którym nie miała zielonego pojęcia, robiąc w ten sposób z naszej akcji koszmar - oskarża Szulim. Zapomniała tylko o tym, jak sama w programie :Top Model" promowała sesje z udziałem żywych zwierząt, ubieranie modelek w naturalne futra, tylko po to, żeby zaczęły płakać przed kamerami, a wszystko w imię słupków oglądalności - zarzuca jej Agnieszka.

Różnica między nami, a Karoliną polega na tym, że my zrobiliśmy, to po to, żeby pomóc, a Karolina wystąpiła w "Top Model", żeby zaistnieć i zarobić. Jak dla mnie, to daleko posunięta hipokryzja. Ja staram się być konsekwentna i dbam np. o to, żeby w moich programach futer nie pokazywać. Mam jedynie nadzieję, że parcie na szkło i potrzeba obecności na wszystkich portalach, o co podejrzewam Karolinę, paradoksalnie jeszcze bardziej wpłyną na powodzenie naszej akcji i jeszcze więcej niechcianych psiaków znajdzie kochające domy.

To zabawne, jak kruche są przyjaźnie w show biznesie. Przypomnijmy, że panie nie tak dawno stworzyły front przeciwko Ani Musze. Na swoich facebookowych profilach nakręcały się i przekonywały Joannę Krupę, by "przywaliła jej w tłusty brzuch".

bDIJumXx
bDIJumXS
KOMENTARZE
(387)
Gość
6 lat temu
Widać , że pies nawet się od niej wykręca -,-
gość
10 lat temu
Hipokrytki, a********o.
gość
10 lat temu
kocham zwierzeta ale jakos mnie to nie przekonuje wolalabym zeby te panie robily cos co poprawi byt dzieciom w domach dziecka ale to nie jest na topie
bDIJumXT
gość
10 lat temu
I tak oto można piąć się w górę po poczciwej, Bogu ducha winnej psinie.
gość
10 lat temu
korwin-piotrowska jest dowodem na to, że kobiety nie dzielą się tylko na ładne-głupie i brzydkie-mądre są też brzydkie-głupie...
gość
10 lat temu
Ludzie dajcie sobie spokój!!!
gość
10 lat temu
Korwin-Piotrowska mnie bardzo irytuje. Bardzo dużo ma do powiedzenia na temat niemal każdego, a sama co sobą reprezentuje? Nie rozumiem, po co ją promujecie.
gość
10 lat temu
obie beznadzijne
gość
10 lat temu
One wszytskie sa siebie warte;)
gość
10 lat temu
dlaczego pudel usuwa mi komentarz gdy probuje napisac ze piotrowska ma wiecznie tluste wlosy i wielkie lyse czolo ukrywane pod okropnie zwisajaca grzywka
gość
10 lat temu
a ona kim jest gwiazda 2 porazka
gość
10 lat temu
K.K.P desperacko chwyta się każdej okazji, by o niej nie zapomniano a sama zarobiła na śmierci zwierząt w Top Model...wystąpiła w programie, w którym modelki pozowały w naturalnych futrach:( wystąpiła i dostała za to kasę= zarabia na cierpieniu zwierząt. Ona śmie kogokolwiek krytykować??!!
gość
10 lat temu
Pani Agnieszka rzeczywiście kocha psy i chce im pomóc... a Pani Karolina tylko czeka na okazję, żeby się wypromować, w końcu swoją karierę buduje tylko i wyłącznie na krytyce innych... nawet ją lubiłam, póki sama nie zaczęła się zachowywać jak jedna z osób które krytykuje (retuszowane fotki itp)
bDIJumXL
gość
10 lat temu
Bravo Agnieszka!100% racji!
...
Następna strona
bDIJumYn