Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gibson rzucił się na fotografa! (FOTO)

363
Podziel się

Wygląda jak człowiek z problemami psychicznymi?

Gibson rzucił się na fotografa! (FOTO)
bCXQwCgR

Mel Gibson ze statecznego ojca rodziny oraz przywódcy konserwatywnego kościoła stał się sadystą, który groził kochance śmiercią i znęcał się nad nią fizycznie. Dzięki nagraniu, które Oksana Grigorieva udostępniła mediom (zobacz: Mel Gibson grozi kochance śmiercią! (POSŁUCHAJ NAGRANIA!) wszyscy dowiedzieli się, jakim człowiekiem jest naprawdę. W trakcie procesu przeciwko gwiazdorowi wykazano, że ma on poważne problemy z alkoholem i kontrolowaniem swojej agresji. Gibson zobowiązał się pójść odwyk, a także regularnie spotykać z psychologiem.

Najwyraźniej terapeutyczne sesje nie za bardzo mu pomogły. W sobotę Gibson rzucił się na fotografa, gdy ten zrobił mu zdjęcie pod restauracją Taverna Tony. Paparazzi wolał nie ryzykować i szybko uciekł przez rozwścieczonym aktorem.

Rozumiemy, że mógł być zmęczony stałym zainteresowaniem mediów. Jednak nie da się ukryć, że Gibson wygląda naprawdę smutno, jak człowiek z poważnymi problemami psychicznymi. To przykre, jak bardzo zmienił się przez ostatnie kilkanaście lat.

bCXQwCgT
bCXQwCgZ
bCXQwChu
KOMENTARZE
(363)
gość
9 lat temu
Został sprowokowany ,przecież to widać !!!!!
gość
9 lat temu
Ci krwiopijcy potrafia kazdego wyprowadzic z rownowagi!Nalezalo im sie !Gnoje specjalnie prowokuja celebrytow,nierzadko ich wyzywajac a to tylko po to aby sprzedac jakas tania fote.Tych wszystkich paparazzi powinno sie postawic pod mur!
shun
9 lat temu
szkoda go. Pożądanie nie jednego zgubiło...
bCXQwChv
gość
9 lat temu
odwalcie się szmaty od Mela
gość
9 lat temu
on przeciez tanczy
Najnowsze komentarze (363)
gość
8 lat temu
Co potrafią paparazzi pokazała sprawa księżnej Diany. Też bym lał w mordę ile wlezie.
gość
9 lat temu
Rany, znów prywatna sprawa, może i być mordercą i gwałcicielem, jego sprawa, lubią go jako aktora, prywatnie go znamy? nie, jest z********m aktorem i tyle :)
gość
9 lat temu
Jesteście poj....
gość
9 lat temu
każdy nawalony wygląda jak chory psychicznie! wielkie mi halo...
gość
9 lat temu
Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że mógł być sprowokowany przez paparazzi... mógł go wyzwać albo się z nim drażnić i robią z tego sensację, że Mel'owi nerwy puściły.. mi pewnie też by puściły i tutaj obecnym na forum z pewnością również :P
gość
9 lat temu
ten kiep został domalowany ;)
gość
9 lat temu
bo d***l jesteś oktora ocenia sie p otym jak gra i w tym wpadk ureżysera jakei kręci filmy nei interesuej mnei jego życie prywatne ważne jak gra a nie jakimś jest człowiekiem ihu** cie to powinno obchodizć
gość
9 lat temu
Nie. Wygląda na zdrowego i wkur...nego.
bCXQwChn
gość
9 lat temu
oto co religia robi z ludzmi
Em
9 lat temu
A TY BYŚ SIE NIE WKURZYŁ GDYBY KTOŚ CI W ŚRODKU NOCY BŁYSNĄŁ FLASHEM PO RYJU!!!!!
gość
9 lat temu
zdjęcie szopowane!
gość
9 lat temu
KIEDYS BYL BOSKI
gość
9 lat temu
CHCIELI OD NIEGO KAASE WYŁUDZIĆ RUSKA MAFIA
gość
9 lat temu
posypal sie strasznie.......
...
Następna strona
bCXQwChP