Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda chciała, żeby Kukulska ZEZNAWAŁA PRZECIW MAJCE?!

1275
Podziel się

"Miała nadzieję, że Natalia stanie po jej stronie i oświadczy, że Majka ją wykorzystała."

Doda chciała, żeby Kukulska ZEZNAWAŁA PRZECIW MAJCE?!
bEiCGidh

Doda wielokrotnie udowodniła, że nie potrafi znieść konkurencji. Nie świadczy to zresztą zbyt dobrze o jej samoocenie, o której tak dużo opowiada. Ze swoją menedżerką, Mają Sablewską pożegnała się wkrótce po tym, jak przyjęła pod swoje skrzydła Marinę Łuczenko. Wojna między byłymi przyjaciółkami zaczęła się dość szybko. Wkrótce do obozu Rabczewskiej dołączyła również rozczarowana Łuczenko. Front ten miała wzmocnić jeszcze Edyta Górniak, ale Dorocie nadal było mało. Chciała, aby przeciwko Sablewskiej zwróciła się również pierwsza artystka, z którą współpracowała - Natalia Kukulska.

Maja zaczęła swoją karierę od działalności w fanklubie piosenkarki, a wkrótce potem awansowała na niańkę jej dzieci. Zżyła się z rodziną, a oficjalna wersja jej odejścia z domu Kukulskich była taka, że po otrzymaniu propozycji pracy w firmie fonograficznej od Katarzyny Kanclerz Natalia sama namawiała ją do podjęcia tego wyzwania. Jak twierdzą znajomi, nie doszło do żadnej kłótni.

_**Trudno, żeby miała do niej pretensje, że się rozwija**_ - mówi informator tygodnika Takie jest życie. Przecież było wiadome, że Maja nie będzie niańczyła jej dzieci do końca życia.

bEiCGidj

Doda chciała podobno, aby Kukulska zeznała w sądzie, że rozstanie nastąpiło w znacznie bardziej nieprzyjemnych okolicznościach:

Miała nadzieję, że Natalia stanie po jej stronie i oświadczy, że Majka ją wykorzystała. Natalia była w szoku. Po pierwsze, nie zna się z Dodą zbyt dobrze, a po drugie nie powiedziałaby czegoś, co nie jest zgodne z prawdą. A na pewno nie w tak poważnej sytuacji!

To jednak nie koniec - kiedy Rabczewska zorientowała się, że w ten sposób nic nie zdziała, chciała narobić Sablewskiej kłopotów poza salą sądową. Również w tym przypadku Kukulska odmówiła.

_**Chciała, żeby chociaż Natalia powiedziała głośno w mediach, że ma żal do Mai o to, że przeszła do wytwórni**_ - twierdzi źródło. Kiedy Natalia kategorycznie odmówiła, Doda powiedziała jej, że jest rozmemłana jak jej koleżanka Jusia, a jej nowa płyta jest nudna.

bEiCGidp

Cóż, dobrze, że nie dodała jeszcze, że "śmierdzi". To się jej już podobno zdarzało... Zobacz: "Ruchałaś się z Radkiem! ŚMIERDZISZ! ZDECHNIESZ NA BIAŁACZKĘ!"

Podobno oburzona Kukulska powiedziała Dodzie, co o niej myśli.

_**Z Dodą się rozmówiła i ona wie, co Natalia sądzi o tej całej sytuacji**_ - dodaje znajoma Kukulskiej. W mediach nie będzie mówić. Ma za dużo klasy.

bEiCGidq
bEiCGidK
KOMENTARZE
(1275)
gość
10 lat temu
mądra Kukulska:)
gość
10 lat temu
jaka doda to hipokrytka , nie lubie jej juz a tak chcialam kupic jej plyte jutro w empiku.. nic z tego !
gość
10 lat temu
Londyn Pozdrawia!!! Majka niendaj sie dodzie smrodzie!!!
bEiCGidL
gość
10 lat temu
Natalia to kobieta z klasą. Doda nawet nie dorównuje jej do pięt.
gość
10 lat temu
G****a doda tyle szumu wokol siebie jest osoba bez talentu I stylu tylko wszystkich kopiuje g****a baba ktora wszystkich chce zwrocic przeciw sablewskiej
Najnowsze komentarze (1275)
gość
8 lat temu
Doda jest Krolową ...jest najpiekniejsza kobieta swiata i najbardziej inteligentna. Doda jest aniolem delikatnosci i talentu. Jej glos jest spiewem aniolow, a jej usta ich skrzydlami ...
gość
10 lat temu
doda i*****a
od jana d...
10 lat temu
coś o ziomie Gierku ci się zapomniało znów szłyszałem że cię w warszawce widziano pytasz gdzie? przecież ty wiesz lepiej a ja myślałem że żyjemy trochę dla siebie niania a celebrytka to róznica mówiłaś coś o przygodzie życia wiem mi jest także przykro lecz to nie ja ambicjami popsułem wszystko królowa już cię nie chce houston mamy problem nie dziw się że ostatnio między tobą a mną było chłodniej więc płyń i baw się impry ze szpakiem pozwalają chwycic wiatr w żagle mówisz "nie zapomnę z marną ci się udało więc będzie dobrze naszą podróż dzisiaj zakończę nie martw się to nie ty masz wakacyjne wypadki i problemy żałobno miłosne możesz pójśc do kogoś przy kim znajdziesz lepsze dni zapamiętam ciebie tak jakbyś była tu z anią przez cały czas poukładam jak dziadek Jaruś każdą z chwil w jeden stary film nie oglądam żakończenia bo cię tam nie ma możemy się pożegnac jeśli tylko chcesz bo widzisz ja już jestem duży i nie potrzebuję cię możesz iśc zatrzaskując za sobą drzwi tak jak lubisz najbardziej to nic to nie przeskadza mi nie dam się złapac na litośc twoje publiczne łzy w przeciwieństwie do robotników na pytanie twojego rodaka nie pomogą tu byłaś dla mnie jedną z tych z zapomnianych bajek o superbohaterach krótkich jak kariey twoich rodzimych siatkarzy chwil gdy znikną ze ścian wszystkie zrobione przez ciebie zdjęcia musisz obiecac mi kiedy następnym razem będziesz od kogoś odchodzic nie zawrócisz
gość
10 lat temu
doda to i*****a, za wszelką cenę próbuje narzucić innym swoje zdnie i myśli, że jest nie wiadomo kim. Ale takie pustaki są wszędzie, kwestia wychowanie, całe życie jej pewnie mamusia wszystko pod nos podstawiała a teraz takie wyniki...brak szacunku do ludzi
gość
10 lat temu
dodzia to zakompleksiona na maksa g****a p***a z plaskim bez uroku dupskiem, szczeka boksera, silikonowymi sztucznymi cyckami, wiesniackimi tipsami i nabotoksowanymi wargami (gornymi na gebie i dolnymi w kroczu), do tego zupełnie pozbawiona rozumu (jej mózg jako organ długo nieużywany po prostu zanikł i ślad po nim zaginął, pustkę po nim wypełnił zaś silikon) , pozbawiona kultury i wychowania (wulgarna zdzira i wisniara), epatujaca na prawo i lewo wulgarnym sexapilem (l*******g i blachara z otwartym na okraglo ryjem jakby tylko czekala az caly zastep kolesi wlozy jej jednoczesnie do ryja) itd itp moglbym godzinami wymieniac z czym mi sie kojarzy ta w*****a.... Doda smieciu jeden wypad z Polski!!! polskie buraki (wsrod nich ja rowniez) juz nie chcemy Ciebie ogladac ani sluchac!
gość
10 lat temu
MAJA nie daj się :p!!!
gość
10 lat temu
NIENAWIDZE DODY!!!
ivss
10 lat temu
I teraz widać kto jest wsią.
bEiCGidD
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
i po co jej to!? DLA KASY! ; /
gość
10 lat temu
jaka to Doda prymitywna
...
Następna strona
bEiCGief