Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grażyna Szapołowska zagra w polskiej "Dynastii"!

251
Podziel się:

Dalej rozmienia się na drobne?

Grażyna Szapołowska zagra w polskiej "Dynastii"!

Po udziale Grażyny Szapołowskiej w Bitwie na głosy można się było spodziewać, że już niebawem zamiast w teatrze będziemy mogli zobaczyć ją w telewizyjnym serialu. Femme fatale polskiego kina zagra jedna z głównych ról w Rezydencji, reklamowanej jako polska wersja słynnej Dynastii.

Szapołowska zasiadając w jury muzycznego show TVP2 była oskarżana o to, że wolała pieniądze niż ambitną rolę w Teatrze Narodowym. Po zakończeniu programu dyscyplinarnie zwolniona przez Jana Englerta aktorka oddała całe honorarium na cele charytatywne... Teraz postanowiła odrobić to w serialu.

Jak sądzicie, będzie przekonująca w roli polskiej Alexis?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(251)
gość
11 lat temu
prawie jak Janda ;p jak widać z naciskiem na PRAWIE
gość
11 lat temu
Do tej roli zdecydowanie się nadaje
gośćkondratka
11 lat temu
jest zbyt wyniosla niech spada
gość
11 lat temu
tak w dynstii to cos w sam raz dla niej!
gość
11 lat temu
Wielka aktorka od siedmiu boleści. I kropka.
Najnowsze komentarze (251)
goœÌ
11 lat temu
That's going to make things a lot eseiar from here on out.
goœÌ
11 lat temu
I'm quite pleased with the infroamiton in this one. TY!
gość
11 lat temu
Nie cierpie jej !!!!!!
gość
11 lat temu
Żałosna ,zarozumiała baba,której wydaje się ,że jest aktorką.......weźcie ją sprzed naszych oczu!!!!
gość
11 lat temu
AKTORKI Z TAMTYCH LAT MIAŁY NIE TYLKO TALENT ALE TEŻ WDZIEK I OSOBOWOŚĆ.POTRAFIŁY GRAĆ.DZISIAJ LICZY SIE BARDZIEJ UMIEJĘTNIŚC LANSU NIŻ COKOLWIEK INNEGO.MDŁE SĄ TE WASZE GWIAZDKI
gość
11 lat temu
TO BYŁ BARDZO ŁĄDNY GEST I NIE KAŻDEGO BYŁOBY NA TAKIE COŚ STAĆ.ONA JEST PIĘKNĄ I UZNANAĄ AKTORKĄ NIE TYLKO W POLSCE I WASZE JADY TEGO NIE ZMIENIĄ
gość
11 lat temu
tylko nie ona stara beznadziejna rura
gość
11 lat temu
Większość komentarzy to stek bzdur i to pryszczatych ,po co wypowiadacie się na tematy które was ,,wiekowo,, nie dotyczą ,Szapołowska należy do grona tych które występowały w latach dla was odległych i mają znaczne sukcesy których dzisiejsze gwiazdeczki nigdy nie zdobędą.
gość
11 lat temu
Czepiacie się jej wieku ,a ile lat miała Collins grając w tym filmie ,ba nawet wtedy pozwalała sobie na ,,gołe ujęcia,, nawet na niwie prywatnej ,o czym świadczą filmy i procesy z tabloidami,z tą rolą bardziej do,, twarzy,, Szapołowskiej niż takim miernotom jak Kożuchowska ,Cichopek ,Herbuś itd. pozwólcie dojrzałym z jakimś dorobkiem wystąpić w ich ,,rozpiętości,, wiekowej .
gość
11 lat temu
Krew może cię zalać ,szkoda ze poruszasz temat osób należących do grona prawdziwych naszych gwiazd,Szapołowska niestety dla ciebie należy do tego grona ,dobrej grupy najlepszych aktorek z lat 70-90 ,jakoś nikt nie może osiągnięciami i filmami dorównać tym kobietom, to była dobra szkoła aktorska ,Ślaska,Komorowska ,Tyszkiewicz,Wiśniewska ,Pakulnis,Szapołowska ,Figura itp.zawsze utrwaliły się w naszej pamięci ,bo kilka z nich nawet ....gołym tyłkiem potrafiły grać i to nie żądając wygórowanych gaż.
gość
11 lat temu
mA SWIETNE NOGI A W CZARNYCH RAJSTOPACH WYGLĄDA BOSKO
gość
11 lat temu
dzieki cigle gadaniu do sufitu podnoszeniu glowy to nie ma zmarsczek na szyi
gość
11 lat temu
bez przesady nie nadaje sie do zadnej roli w tym serialu jest wiele innych utaletnowanych aktorek a nie slizgacie sie po jej bardzo dawnym sexsa bilu - teraz emerytura pani Szapolowska
gość
11 lat temu
Szapolowska mlodsza o 20 lat? Te glupie baby nie potrafia starzec sie z godnoscia? Zalosne sa....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie