Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jennifer chce sama wychować dzieci"

109
Podziel się

Odbierze mu prawo do opieki nad bliźniakami?!

"Jennifer chce sama wychować dzieci"
bEqpfNKJ

Po oficjalnym ogłoszeniu rozstania Jennifer Lopez i Marc Anthony zapowiadali, że zamierzają rozstać się w zgodzie. Dla dobra bliźniaków rozwód miał być szybki i bezbolesny. Oczywiście z czasem para zaczęła atakować się nawzajem w mediach. Pierwsza na temat nieudanego małżeństwa wypowiedziała się piosenkarka. Mąż Lopez odpowiedział na zarzuty i w wywiadzie dla magazynu Star opowiedział o żonie, która kontrolowała każdy jego krok.

Lopez uznała, że rola ofiary znacznie bardziej jej się opłaca i oskarżyła Marca o to, że jest złym ojcem. W złożonym w sądzie pozwie domaga się pełnej opieki nad dziećmi. Zdaniem osoby z otoczenia pary, Jennifer uznała, że nie może prosić byłego męża o zgodę za każdym razem, gdy będzie chciała wraz z dziećmi opuścić Stany Zjednoczone. Dlatego postanowiła odebrać mu prawo do opieki nad bliźniakami i wyznaczyć kontrolowane wizyty.

Max i Emme cały czas spędzają z mamą. Łączy ich silna więź. Jennifer promienieje w ich obecności i nie wyobraża sobie choćby dnia bez bliźniaków. Jest naprawdę dobrą mamą i potrafi świetnie pogodzić macierzyństwo z pracą. Chce sama wychowywać dzieci - twierdzi osoba z rodziny piosenkarki.

bEqpfNKL

Przed ogłoszeniem decyzji o rozstaniu gwiazdorska para ustaliła, że opieką nad dziećmi podzielą się po połowie. Jennifer uznała jednak, że nie chce być zależna od Anthony’ego, z którym wyraźnie nie rozwodzi się w zgodzie.

bEqpfNLm
KOMENTARZE
(109)
wołomin
10 lat temu
pięknie wygląda
gość
10 lat temu
24 122011 też jestem W.O.L.N.A! od psychopaty
gość
10 lat temu
moja marzenie się spełniło !! ; **
bEqpfNLn
gość
10 lat temu
kolejna durna matka ,która myśli że zastąpi ojca dzieciom, a ojciec jest konieczny dzieciakom, ehh...
gość
10 lat temu
Oni od dawna się kłócili. Nawet na przyjęciach były awantury pod niebiosa. Lubię ich głosy, ale obydwoje są wybuchowymi ludźmi. Pewnie to ta natura latynoska daje o sobie znać.
Najnowsze komentarze (109)
gość
10 lat temu
i dobrze
gosciuwa
10 lat temu
Niech pokaza to drugie, brzydkie dziecko, dziewczynke z twarza szczurka.
gość
10 lat temu
ta baba musi być niezłą jędzą
gość
10 lat temu
ona jest piękna
gość
10 lat temu
Bierzcie dziewczyny z niej przykład. Jak facet nie pasuje i za bardzo podskakuje to walizka i za drzwi!!!
gość
10 lat temu
A dzieci też chcą być pozbawione ojca? Czy może Jennifer kompletnie to nie interesuje?
gość
10 lat temu
To ona rozwodzi się z mężem, a nie dzieci z ojcem ! Odbierze mu prawa rodzicielskie a dzieciaki cały dzień z niańkami będą siedziały ! W sensie że zaczęła nagrywać płytę , koncertować (dobrze że wróciła do pracy) ale nie będzie miała dla nich czasu ! Nie lepiej podzielić się opieką nad dziećmi !
gość
10 lat temu
To bylo do przewidzenia. Oni w ogole do siebie nie pasują. Karłowaty ten Marc Anthony. A Jen po prostu go wykorzystała. Typowe zachowanie w show biznesie. A że macierzyństwo godzi z pracą? Taa, dzieci są napewno pod opieką niani, a nie jej.Biedne d zieciaki.
bEqpfNLf
gość
10 lat temu
Egoistka. Dzieci mają prawo widywać ojca!!!
gość
10 lat temu
I dobrze !!#!
gość
10 lat temu
na 1zdj ma super wlosy!
gość
10 lat temu
Jeśli go nie kochała to po co wychodziła za niego za mąż? Z tego co pamiętam ślub odbył się zaraz po rozpadzie związku z Benem, moim zdaniem J.Lo chciała pokazać światu,że potrafi być szczęśliwa i że jest ktoś kto ją chce- za żonę. Padło na od lat w niej zakochanego Marka ,który bądź co bądź dzięki małżeństwu z nią zyskał popularność ( czy zanim się pobrali wiedzieliście kto to jest?). Jednemu nie mozna zaprzeczyć- J.Lo, zawsze idealnie zrobiona wygląda jak kobieta marzeń, z większej pupy zrobiła swój atut, nawet te szerokie ramiona są cool... ale chyba w głowie ma poprzewracane, myśli,że zatrzyma czas...Uważam,że to właśnie ona jest rozkapryszoną diva, z którą trudno wytrzymać.:/
gość
10 lat temu
on wychowywal te dzieci nie ona sluzaca
gość
10 lat temu
ona piekna kobieta, a on marny jak obcegi, wcale do siebie nie pasowali.
...
Następna strona
bEqpfNLH