Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVN pokaże Gessler z komornikiem!

294
Podziel się:

"Korwin-Piotrowska nie jest niczemu winna. Magda mogła to sprostować zamiast grozić."

TVN pokaże Gessler z komornikiem!
bEELyLPF

Zdaniem pracowników stacji Magdalena Gessler niepotrzebnie wściekła się na Karolinę Korwin-Piotrowską. Przypomnijmy - restauratorka miała do niej pretensje o ujawnienie kłopotów, jakie nastąpiły na planie Kuchennych rewolucji. Groziła, że dostanie się jej za to od szefów: Gessler wściekła na Korwin-Piotrowską! "TYM ZAJMIE SIĘ STACJA!"

Teraz oczywiście zainteresowana broni się na łamach tabloidu. Za pośrednictwem "osoby z produkcji programu", który zapewnia, że to wcale nie Korwin-Piotrowska była źródłem przecieku:

Pani Magda jest osobą bardzo emocjonalną, ale chyba tym razem niepotrzebnie się uniosła - mówi w rozmowie z Twoim Imperium. Karolina Korwin-Piotrowska nie jest niczemu winna. To nie ona wrzuciła informację do internetu, tylko jej dziennikarka, która absolutnie nie miała zamiaru pani Magdzie zaszkodzić. I jeśli były nieścisłości, to pani Magda mogła je sprostować zamiast grozić.

bEELyLPH

Komornik zajął wyposażenie kawiarni, więc do finalnej kolacji nie doszło - informuje źródło tabloidu. Zarekwirował też statywy należące do TVN, ale jeszcze tego samego dnia wróciły do ekipy. Mam nadzieję że stacja zdecyduje się na emisję historii Stella Cafe, choćby ku przestrodze, bo szkoda, by praca tylu osób poszła na marne.

Jak twierdzi tabloid powołując się na swoich informatorów zatrudnionych w TVN, stacja zamierza wyemitować pechowy odcinek programu z komornikiem w roli gościa specjalnego. Nie jesteście tym chyba zaskoczeni. Trudno, żeby nie wykorzystali do końca tak "mięsistego" wydarzenia. To byłoby nie w stylu TVN. "Sang a la une."

bEELyLQi
KOMENTARZE
(294)
gość
10 lat temu
JUŻ PRAWIE CAŁA RESTAURACYJNA WARSZAWA ZOSTAŁA PRZEJĘTA PRZEZ GESSLERÓW. KTO NA TO POZWALA?. POLACY POWINNII UNIKAĆ . NIECH SIĘ TAM BAWIĄ KOSZERNI Z TVN.
gość
10 lat temu
panią Gesler posadzic na rower i koniecznie posłać na aerobik niech troczę zrzuci z siebie tej słoninki....a potem dopiero sie pokazuje /bo ostatnio coś za czesto/......
gość
10 lat temu
Zaloze sie, ze to byla prowokacja a ty dales/as sie nabrac.
bEELyLQj
gość
10 lat temu
Gesler babka z klasą???????? hihihi,kto jej nie zna tylko tak mógł napisać.To chamska baba!!!!!
gość
10 lat temu
ta baba wyzej sra niz doope ma, na wlasne buty
Najnowsze komentarze (294)
gość
10 lat temu
przeciętne b****o achce z siebie robic gwiazdę...........chyba z tymi pierogami
gość
10 lat temu
ta baba Korwin Piotrowska to się wyrobiła przy tych modelkach ubrali to pudło wypacykowali a teraz się szarogęsi mi osobiście podobają się Kuchenne rewolucje jest to fajny program pani Magdo jest super
gość
10 lat temu
PROSZĘ WYRZUCIĆ Z PROGRAMU MAGDĘ CZAROWNICE
biznesmen
10 lat temu
W końcu to matki był biznes i to MATKA napisała list, a nie dostała pomocy tylko ktoś poprzez intrygi zabrał jej syna i jednocześnie pracownika, to nie lojalność kobiety wobec drugiej kobiety. Przyjdzie pora że i Pani syna ktoś tak przekona (inna kobieta, jak zrobiła to Pani) , wstyd to oglądać było, żenada. Porażka ale nie tylko Najemczyni lokalu ale TA BABSKA. Facet by takiego świństwa nie zrobił drugiemu facetowi, bo by po prostu dostał w ryj !!!
gość
10 lat temu
. . . Nie wiedziałam ze Polacy to tacy i****i.
gość
10 lat temu
A TO MIALA KOBITA POWODZENIE PRZEZ ZOLADEK DO SERCA
gość
10 lat temu
Marta Gessler to ta druga, poprzednia żona Gesslera ;)
gość
10 lat temu
Krew na pierwszą stronę, zasada w dziennikarstwie niskich lotów
bEELyLQb
gość
10 lat temu
gdzie jej kultura osobista?
gość
10 lat temu
TAK TAK I JESZCZE RAZ TAK!
gość
10 lat temu
TAAAAAAAAAAAK !!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Ale co ty polki nie som bżydkie som nawed łatne iak siem zrobjom.
gość
10 lat temu
SUKCES MĘŻA?????A KTO O NIM SŁYSZAŁ?GDYBY NIE MAGDA TO NIKT NIE WIEDZIAŁBY KTO TO GESSLEROWIE.
gość c.d.4
10 lat temu
Pani Mgdaleno, niech Pani się nigdy nie zmiena i zostanie sobą, życzę wszystkiego dobrego...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEELyLQU
bEELyLQV
bEELyLQW
bEELyLQX
bEELyLQY
bEELyLQD