Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Powinna się zastanowić, KOGO KRYTYKUJE!"

2559
Podziel się:

Krupa pomaga tylko "w świetle fleszy" i na "ustawianych zdjęciach"? Chyba się obrazi.

"Powinna się zastanowić, KOGO KRYTYKUJE!"
bEJAUMGJ

Joanna Krupa, najgłośniejsza obrończyni zwierząt w Polsce, tym razem zaatakowała swoją koleżankę z programu Top model. We wpisie na Facebooku stwierdziła, że Anja Rubik "promuje mordowanie zwierząt na futra" oraz zasugerowała, że jej "międzynarodowy sukes" nie jest wcale tak wielki, jak to przedstawia. Zobacz: Krupa atakuje Rubik: "PROMUJE MORDOWANIE ZWIERZĄT!"

Obok tych słów nie przeszła obojętnie menedżerka modelki, Lucyna Szymańska. Zapytana przez nas o komentarz, mówi:

Anja nie będzie się w tej kwestii wypowiadać, bo nie widzi potrzeby krytykowania innych osób – mówi Szymańska. Jak wcześniej powiedziałam, Joanna na pewno sporo zdziałała na rzecz zwierząt zwracając uwagę na bezdomne psy itd., natomiast powinna się czasem zastanowić, zanim kogokolwiek skrytykuje szczególnie, jeśli zarzuca komuś, że nic nie robi dobrego i nie wykorzystuje swojej popularności w szczytnych celach.

bEJAUMGL

Menedżerka Anji wymienia następnie amfAR, organizację zajmującą się zbieraniem funduszy na badania nad AIDS, oraz DKMS, w którym Rubik działa wraz z Rihanną, by promować rejestrowanie się w bankach dawców szpiku kostnego.

Jeśli by poczytała trochę informacji, choćby o amfAR, czy DKMS, oraz wielu innych światowych organizacjach charytatywnych, to na pewno znalazłaby wiele informacji oraz zdjęć Anji, która się tam angażuje i swoim nazwiskiem firmuje te organizacje. Jest tak dużo potrzebujących na świecie, że każdy może się udzielać tam gdzie uzna, że powinien, a nie zawsze musi się to odbywać w świetle fleszy i ustawianych zdjęć.

To wyraźny przytyk do ostatniej PR-owskiej sesji zdjęciowej, którą Krupa wraz z siostrą urządziła w schronisku dla psów. Ciekawe, czy pozostawi to bez odpowiedzi.

Które podejście do działalności charytatywnej bardziej Was przekonuje: spokojne Rubik, czy to bardzo krzykliwe i surowe wobec innych Krupy?

bEJAUMGR

A wszystko zaczęło się od tego:Rubik: "KUPUJCIE DROGIE NATURALNE FUTRA"

bEJAUMGS
bEJAUMHm
KOMENTARZE
(2559)
gość
10 lat temu
anja jest świetna , uwielbiam ,a ja 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Rubik!
gość
10 lat temu
krupe zazdrosc zzrzera bo nigdy nie osiagnie takiego sukcesu jak anja
bEJAUMHn
gość
10 lat temu
krupa troche nie douczona lub nie doinformowana
gość
10 lat temu
ale fotoshop Krupy!!!
Najnowsze komentarze (2559)
Danka :333
8 lat temu
Anja nosi te futra i pozwala mordować zwierzęta, bo sama nie chce być taki szkieletorem jak te zwierzęta po śmierci -.-
gość
9 lat temu
Jak dla mnie one oby dwie przesadzaja celowo naglasniaja i piora brudy publicznie zeby te szmatlawce mialy o czym pisac i zeby kase za to dostawaly. Jak dla mnie to Krupa ma racje z tym zeby nie kupowano futer nie wazne czy prawdziwe czy sztuczne - po prostu nie powinno sie kupowac , poniewaz pomyslcie jak te zwierzeta cierpia . Tak samo jakby Was obdzierano ze skory. Zanim kupicie futro tak jak kaze to robic Anja to zastanowcie czy , czy chcielibyscie byc obdzierani ze skory JAK TE BIEDNE ZWIERZETA
gość
10 lat temu
Anja jest bardzo fajną kobietą która jest bardzo znana. Nie pokazuje swojego nagiego ciala, tylko bierze udzial w wielkich pokazach mody na calym swiecie. A Krupa nie ma nic innego tylko przerobione cialo u chirurgow! I jej praca wielka to nie chodzenie po wybiegach tylko pokazywanie gołej dup* w jakis magazynach i oczywiscie przerobionych piersi. Według mnie ona jest taka sama jak rodzina Kardashian, idealnie by tam pasowala. DZOANA WEZ PRZYKLAD Z ANJI I ZAJMIJ SIE JAKAS PORZADNA KARIERA SKORO UWAZASZ SIEBIE ZA MODELKE A NIE SPRZEDAWAJ SIE I SWOJEGO CIALA JAK JAKAS DZIW**!
gość
10 lat temu
Anji nienawidzę!!!!!!!!! A Krupa jest cudowna ;) też kocham zwierzęta
gość
10 lat temu
Rubik jest piękna kobietą, ale jak widać jest oschła na tortury biednych zwierząt , które na sobie nosi. Uważam , że powinna się wstydzić. Co tego, że pomaga w różnych akcjach charytatywnych skoro nie myśli o tym jak bardzo cierpią biedne zwierzęta , którymi ona później się szczyci , że ma "futro z norek, z lisów" czy z jakich tam zwierząt jeszcze powinna się wstydzić. Braku wrażliwości nie da się niczym wytłumaczyć!
gość
10 lat temu
Nienawidzę ludzi , którzy noszą prawdziwe futra , a tym bardziej nienawidzę tych którzy je promują. Bardzo lubiłam Anię Rubik , ale teraz niestety przestałam...Szkoda , ze nie widziała co się z tymi zwierzętami dzieje przed tym jak je nałoży na swoje ramiona... To smutne :(
harper evelin...
10 lat temu
a krupa , skoro taka ''charytatywna'' to czemu zajmuje sie futerkami i zwierzaczkami , skoro w afryce tysiace ludzi (dzieci !) umiera z glodu i pragnienia ? Bardzo bym jej kibicowala, gdyby zajela sie pomaganiem LUDZIOM W POTRZEBIE !!!
gość
10 lat temu
Anja jest brzydka.. fuuuuuuuuuuu
bEJAUMHf
gość
10 lat temu
Krupa jest piekną kobieta! Bardzo mi przykro, że wszyscy się fascynuja ta paskudną Rubik nie ma w niej nic pieknego.....
gość
10 lat temu
Krupa jesteś super a ta Rubik to jakaś i*****a ktura na karzdym zdjęciu ma otwartą morde
gość
10 lat temu
Popieram Joasię
gość
10 lat temu
anja skóra i kosci, chuda jak kij
gość
10 lat temu
klasa i prostota, oto jest pytanie:P
gość
10 lat temu
fuj, Jaka Anja jest brzydka. ;o okropna.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJAUMHY
bEJAUMHZ
bEJAUMIa
bEJAUMIb
bEJAUMIc
bEJAUMHH