Trwa ładowanie...
Przejdź na

Najman o Nergalu: "DEPCZE LUDZKĄ GODNOŚĆ!"

3183
Podziel się

"Jest tchórzem, który kieruje się wyłącznie chęcią zysku. Media powinny go bojkotować."

Najman o Nergalu: "DEPCZE LUDZKĄ GODNOŚĆ!"
bDfVCLit

Nergala nie mają już na celowniku jedynie posłowie Prawa i Sprawiedliwości oraz Ryszard Nowak. Do sprawy podarcia i spalenia Biblii na scenie cztery lata temu (!) swoje trzy grosze postanowił dorzucić... Marcin Najman. W Super Expressie ostro krytykuje Darskiego za jego nieustanną obecność w mediach. Tabloid publikuje jego długi wywód na temat byłego narzeczonego Dody. Czyżby rosła nam druga Sara May?

Miałem okazję od niego słyszeć, że "ludzie wierzący są prymitywami, pismo święte to mitologia, a dziesięć przykazań to zło" - wspomina Najman. Zdumiony byłem, że człowiek, który swoją postawą szerzy pogardę dla drugiego człowieka, jest zapraszany przez media do udzielania wywiadów. I nikomu za bardzo nie przeszkadza, gdy depcze ludzką godność.

Kiedy w 1967 Muhammad Ali ostentacyjnie odmówił służby wojskowej, pomimo że był wielką gwiazdą – media zaczęły go bojkotować. W Polsce media powinny to również uczynić z Nergalem. A już na pewno w momencie, gdy na scenie zniszczył pismo święte. Jako katolik poczułem się urażony. Tak samo, jak miliony naszych rodaków. Sąd ostatecznie uniewinnił Darskiego, ale media tego robić nie muszą. Dlaczego? Bo Nergal jest tchórzem, który kieruje się wyłącznie chęcią zysku. Żeruje na tolerancji naszego narodu, bo wie, że nie ma w nim ekstremistów, że jesteśmy narodem spokojnym i wyrozumiałym. Tymczasem gdy Salman Rushdie napisał "Szatańskie wersety", muzułmanie odebrali to jako obrazę, a autor do dziś ukrywa się pod zmienionym nazwiskiem. Ciekaw jestem, czy polski demon pokusiłby się dla cynicznych, zarobkowych pobudek spalić na przykład... Koran? Jak tam, Adasiu, dałbyś radę?

bDfVCLiv

Jak oceniacie Marcina Najmana w roli obrońcy wiary?

bDfVCLiW
KOMENTARZE
(3183)
snobek84
9 lat temu
BRAWO DLA NAJMANA - W KONCU KTOS PORUSZYL BARDZO WAZNA RZECZ .... WIEC DLA ZACHOWANIA ROWNOWAGI I NIEWYROZNIANIA JEDNEJ RELIGII KOSZTEM DRUGIEJ SZANOWNY NEGRAL MOZE ZNISZCZY KORAN NA SCENIE ??? A TAK SWOJA DROGA - CZY SLYSZELISCIE O TYM ABY JAKAS " GWIAZDA" ZNISZCZYLA NA SCENIE INNA SWIETA KSIEGE NIZ BIBLIA ???
gość
9 lat temu
Dobrze mówi.
gość
9 lat temu
Ma pełną rację - nich tchóż spali koran, torę i pokaże jaki jest mocny.
bDfVCLiX
gość
9 lat temu
O godności ludzkiej to ty się nie wypowiadaj bo sam masz wiele na sumieniu ! PRAWDA?
gość
9 lat temu
ma w 100% rację!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (3183)
WL
6 lat temu
Skoro Najmana to teraz tak oburza, to czemu wcześniej słysząc od Nergala krytykę religii katolickiej był tylko zdumiony, a nie zareagował wielkim oburzeniem - to po pierwsze. Po drugie , kto dal mandat Najmanowi do wypowiadania się w imieniu Narodu. Po trzecie , od kiedy i kto uznaje go za osobę opiniotwórcza i tak kolejno, po piąte itp, itd. Tak Najman jak i Nergal mają tzw. parcie na salony. Wystarczy nic o nich nie pisać i problem sam zniknie.
6 lat temu
While a abdominoplasty is definitely an infinitely much more invasive and costly procedure than liposuction, there's a final results quite a bit much more satisfying in case your abdominoplasty might be the right technique of the situations.
6 lat temu
There could be also a straightforward path or at finest one particular that's significantly less complex in comparison to what you might be thinking of. Extra education may be vital yet you will discover numerous jobs which are contrasting to a single a different.
gość
8 lat temu
Żydowskie media- żydowskei prawo.... Szydzili 2000lat temu... syzdzą nadal, jeżeli nie osobiście to wspierają wszelkiech bardzo wolnomyślacych i "wyzwolonych"
GOSCIU---&&&&...
9 lat temu
nie przepadam za Szanownym Panem Boxerem Ktory ma parcie na szklo i na celebryte ale chlopak z Czestochowy dobrze powiedzial o Nergusiu z trojmiasta...
gość
9 lat temu
SAMI NAJPIERW POMYŚLCIE O SOBIE ... NAJMAN TO MĄDRY FACET NIE OCENIAJCIE LUDZI PO PLOTKACH ...POPIERAM GO POMAGA DZIECIOM I DUŻO DOBREGO JUŻ W ŻYCIU ZROBIŁ A NERGAL NIECH POMYŚLI O INNYCH I ICH UCZUCIACH.
gość
9 lat temu
I bardzo dobrze powiedział.
Dżentelmen
9 lat temu
Najman wiesniaku idz sie przywitaj z bydlem i naucz zapinac marynarke :D:D:D
bDfVCLiP
gość
9 lat temu
polski naród wyrozumiały???? człowieku skąd przybyłeś???
gość
9 lat temu
o
gość
9 lat temu
Ten argument z koranem jest juz nudny...
gość
9 lat temu
Ma pełną rację - nich tchóż spali koran, torę i pokaże jaki jest mocny.
gość
9 lat temu
g***o na nogach
gość
9 lat temu
Dla mnie to jest zwykla hiena ktora skacze i chce zaistniec w show biznesie.Walka z pudziankem niby po co to wszystko te cale show.Pokaze sie przy pudzianie zgarnie dobra kase i gitara tak?Wlasnie taki sposob znalazl sobie na zycie i na razie mu wychodzi.Dla mnie jest nikim zero osiagow a w glowie ma tylko sieczke!! p****k do potegi entej.Glupiec i k****n.Ciag sie Bokserzyno od siedniu bolesci haha
...
Następna strona
bDfVCLjr