Trwa ładowanie...
Przejdź na

"ŻAL MI CICHOPEK! STARZEJE SIĘ, to równia pochyła!"

1855
Podziel się

Korwin-Piotrowska ostro o Katarzynie i innych kolegach. "Bardzo słabo wykształceni, głupi ludzie!"

"ŻAL MI CICHOPEK! STARZEJE SIĘ, to równia pochyła!"
bDJNACgR

Karolina Korwin-Piotrowska przed drugą edycją _**Top Model**_ rozkręca się medialnie. Były już wyznania na temat modowej metamorfozy (zobacz: "Nigdy NIE BYŁAM ŁADNA ANI SEKSOWNA"), teraz przyszedł czas na to, co idzie jej o wiele lepiej, czyli krytykę jej konkurentek. W wywiadzie dla Club TVN dziennikarka wyznała, co najbardziej drażni ją w innych celebrytkach. Jak zawsze dostało się dwu ulubienicom jurorki: Kasi "Pyzie" Cichopek i Edycie Herbuś, nazwaną przez nią "lachonkiem".

- Czytając wywiad np. z Kasią Cichopek czy Edytą Herbuś - jakie miewasz odczucia? Kto bądź co w naszym rodzimym show-biznesie wyraźnie Cię irytuje?

- Irytuje mnie to, że przedstawiciele polskiego szołbizu to po prostu bardzo słabo wykształceni, żeby nie powiedzieć, głupi ludzie - ocenia Korwin-Piotrowska. Wystarczy posłuchać, jak mówią, jak wyrażają, swoje, że tak powiem, myśli... strach się bać. (...) A kiedy czytam wywiady Herbuś czy Cichopek... bardziej żal mi Cichopek - to chyba już równia pochyła. Urocze dziewczyny z sąsiedztwa, jaką ona była, też się starzeją, i to jest dla nich zawsze wielki egzamin. (...) Popełniła zbyt wiele błędów na starcie, to się teraz odbija. Przejadła się, a do tego w imię zarabiania kasy, wzięła udział w kilku bardzo ryzykownych przedsięwzięciach medialnych i reklamowych. Efekt - powoli mamy jej dość. Szkoda, bo miała potencjał - podsumowuje. Herbuś sobie poradzi. Jest pracowita i ma dobrego mentora w postaci nowego "chłopaka". Ale niech tylko nie pozuje na intelektualistkę. Bo wychodzi to mega śmiesznie.

bDJNACgT

Dalsza diagnoza polskich gwiazd i ich menedżerów jest jeszcze ostrzejsza: dziennikarka twierdzi, że są oni zakompleksieni (nie tak jak ona) i opętani misją stworzenia kopii zagranicznych celebrytów, zamiast postawić na coś własnego, oryginalnego.

- Świat polskiego show biznesu robią w dużej mierze słabo wykształceni, zakompleksieni, pozbawieni humoru i dystansu do siebie ludzie. I mamy kompleksy wyhodowania drugiej Rihanny, Lady Gagi, zamiast bazować na swoich, oryginalnych pomysłach, na swojej tradycji muzycznej, kulturalnej. (...) Chcielibyśmy zrobić wielkie kariery, a nie znamy angielskiego, mamy wytarte buty i nie wiemy, do czego służą sztućce na stole. Więc z czym do świata?

Korwin-Piotrowska krytykuje również gwiazdy, które zapewniają w mediach, że świetny wygląd zawdzięczają wyłącznie zdrowemu trybowi życia i genom:

Popatrzmy na te gwiazdy, z roku na rok młodsze, wciskające ludziom kit, że to dieta, spacery i miłość. A ludzie widzą to i wiedzą, że są okłamywani. Że gwiazda ma botox wszędzie. Że kłamie w żywe oczy. Dlatego polski odbiorca tak szybko gwiazdę wystawia na postument, i równie szybko z niego zrzuca, obrzucając z góry na dół pomyjami. Polski szołbiz w jakimś sensie zasłużył na brak szacunku u odbiorców. To smutne. Chciałabym, aby Polacy kochali swe gwiazdy jak na przykład Francuzi, gdzie Deneuve jest świetnością narodową a Depardieu - królem. To pieśń przyszłości.

bDJNACgZ

Czy Karolina Korwin-Piotrowska zawyża Waszym zdaniem średnią wśród polskich celebrytek?

bDJNAChu
KOMENTARZE
(1855)
gość
8 lat temu
fajny, dobry wywiad.
gość
9 lat temu
Dobrze się oceniła
gość
9 lat temu
Żałosny komentarz!jeśli nazywasz p Koriwn klempą to jesteś starym wykastrowanym z jaj i intelektu buhajem .który niedługo pójdzie na SPAM w puszkach!
bDJNAChv
gość
9 lat temu
K***a-czego jej niby zazdrościć ma?
gość
9 lat temu
Nikogo nie udaje,jest po prostu sobą,a co-ma zaraz sobie powiekszac usta,cycki,odsysać tłuszcz i szprycowac botoxem,żeby miec prawo wogóle cos powiedzieć?????????????????Jest szczera,dosadna i roniczna,żadne "bułki przez bibułki" tylko mocna kawa na przaśną ławę polskiego szołbiznesu!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Jest komentatorką żałosnej areny pl pseudocelebrities,b inteligentną,ironiczna,szczerą dziennikarka,powinieneś cenić ją za profesjonalizm,szczerość aż w oczy bije i nie schlebianie plebejskim gustom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Hej Klaunie!apropos śmieszności to wystartuj w Klauniadzie 2012 a Piotrkowskiej to możesz skoczyc i obtoczyć!z*******a babka!
gość
9 lat temu
W "Maglu towarzyskim"
gość
9 lat temu
Torbicka jest fantastyczna ale czemu zaraz pluć na Korwin???!!Nie podlizuje sie celebrytkom,jest energetyczna i ma z*******y ironiczny pazur dziennikarski,drzaźni mnie na mxa ten bezbarwny i cipowaty KIN czy jak mu tam,z którym się musi męczyc,jak pies z rzepem w ogonie!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
A czego ma niby jej zazdrościc????
gość
9 lat temu
Ty makaku złosliwy!Korwin ma rację,no bądźmy szczerzy co sobą reprezentuje PYZA?jedynie rolutka w beznadziejnym tasiemcu,ciulowe poradniki i udział w Tańcu 2000ileś,miła,sympatyczna laska ale widać,że sexbomba z niej raczej wątpliwa tym bardziej intelekt szwankuje-nie błyszczy nim to na pewno,a co gorzej nie błyska...
gość
9 lat temu
Rzółci przez "Ó" oczywiście miało być
gość
9 lat temu
Co za chamski komentarz!niekorzystne zdjęcie z d**y PUDLA wysrane i już sie zaczyna rzyg rzułci i nienawiści w komentarzach!tylko wygląd i c**j,nic wiecej...smutne i typowo polskie!
bDJNAChn
gość
9 lat temu
śmieszna ta korwin....
...
Następna strona
bDJNAChP