Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Beyonce ukradła moją choreografię!" (WIDEO)

150
Podziel się

Knowles skopiowała układy taneczne do teledysku "Countdown"…

"Beyonce ukradła moją choreografię!" (WIDEO)
bDfffllx

Sławna na całym świecie belgijska choreografka opublikowała na swoim blogu kontrowersyjny wpis. Anne Teresa De Keersmaeker oskarżyła Beyonce o plagiat i kradzież pomysłu na układ taneczny do kawałka Countdown. Zdaniem nauczycielki tańca gwiazda użyła w klipie ruchów, które opracowała w swojej szkole i wykorzystała w znanych przedstawieniach.

Oczywiście nie miałam pojęcia, że użyje moich pomysłów. Nie jestem zła, ale Beyonce ukradła moją choreografię. Wzięli fragmenty z tańców, które opracowałam do Achterland i Rosas danst Rosas. Nawet stroje i dekoracje są zaczerpnięte z przygotowanych przeze mnie przedstawień.

To wyjątkowo chamskie i egoistyczne. Nikt nawet nie próbował ukryć, że kradną czyjeś pomysły. Chyba uznali, że mogą kraść bo to znane układy taneczne. Powinnam się czuć zaszczycona i doceniona? Uważam, że zwykłe dzieciaki tańczące moją choreografię robią to lepiej. To jest sztuka i to jest piękne.

bDfffllz

Zobaczcie zestawienie fragmentów teledysku Beyonce ze wspomnianymi przez Anne Teresa De Keersmaeker przedstawieniami i porównajcie. Faktycznie duże podobieństwo?

bDffflma
KOMENTARZE
(150)
milena_si
9 lat temu
Czy Wy naprawdę sądzicie, że ona sama wyreżyserowała ten teledysk ? Ktoś był za niego odpowiedzialny i ten ktoś dopuścił się plagiatu.
gość
9 lat temu
jest czym:) tez bym sie podniecała:)
gość
9 lat temu
Beyonce jest slawna,a Teresa nie to teraz ma okazje,aby swiat o niej tez uslyszal..Szol-kociol i sie kreci...............
bDffflmb
gość
9 lat temu
popieram !!! to jej zachowanie na rozdaniu nagród było żenujące.
gość
9 lat temu
Pierwszy raz słyszę o tej całej Teresie. A Beyonce i tak jest najlepsza!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (150)
Gość
2 lata temu
Bzykne Beyonce w kakao
AjaX
6 lat temu
Belgia to dopiero złodzieje:] Ukradli by wszystko co tylko by mogli:] a Policja w tym kraju jest kompletnie bezkarna.
gość
8 lat temu
A nawet jakby to co z tego robicie jakieś problemy nikt nie jest idealny a w tym niema nic złego Beyonce ma prawo sie cieszyć z tego, każa matka tak postępuje a wątpie że sie " podnieca" właśnie wręcz przeciwnie chroni dzicko i swoją prywatność jak najbardziej ; )
gość
8 lat temu
Eh dziecinko to ty nie masz wielu fanów na całym świecie i nie jesteś znaną piosenkarką ona coś osiągneła i pracowała na to przez całe swoje życie, więc bez przesady.... dno to jest to żę nic nie osiągasz w życiu a ona osiągneła i to wiele i takie typu ty niedorastają jej do nóg całą prawda ; ) Prwada boli niestety ....
8 lat temu
:/
gość
9 lat temu
Jay-Z sławny z czego? Z ćpania i wulgarnego języka? Ta jego pseudo twórczość jest na poziomie ciemnoskórych Afrykanów.
Kali
9 lat temu
Rzeczywiście. Kradnie komuś a sama zastrzega imię swojej córki. Coś tu we łbie jest nie tak. A może to rozumowanie Kalego z "W pustyni i w puszczy" - jak Kali kraść to OK a jak Kalemu to nie wolno. Hmmmm... w końcu jest ciemnoskóra, więc coś ma z Kalego oprócz koloru skóry.
gość
9 lat temu
Anne Teresa De Keersmaeker kto to jest????!!
bDfffllT
gość
9 lat temu
s****e w banie puszczony zlepek znalezionych zblizonych wycinków .....
gość
9 lat temu
Niech sie szczyci tyle jej !! Zostaje szczęśliwą matką i bardzo dobrze ze okazuje tak swoje szczęście ;)
gość
9 lat temu
Beyonce Ci może może na twarz nasrać.
gość
9 lat temu
wiesz, niektórym bardziej zależny na sztuce niż na sławie.
gość
9 lat temu
DOKŁADNIE KAŻDA NORMALNA KOBIETA SIĘ TYM CIESZY NO CHYBA ŻE JEST SIĘ ZAZDROŚNIKIEM KTÓRY ZAZDROŚCI SŁAWY KARIERY< MĘŻA I DZIECKA:D TAK JAK OSOBA WYŻEJ
gość
9 lat temu
ZALEŻY JEJ TO SIĘ CIESZY:):):) SKUPIAŁA SIĘ NA KARIERZE A TERAZ DAŁA SOBIE CZAS NA DZIECKO WIĘC SIĘ CIESZY:):) I NIE BZYKNĄŁ JEJ BYLE KTO TYLKO JEJ SŁAWNY MĄŻ
...
Następna strona
bDffflmv