Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin atakuje Zienia! JEST HIPOKRYTĄ?

375
Podziel się:

Woliński wyleci z programu. Zastąpi go?

Korwin atakuje Zienia! JEST HIPOKRYTĄ?
bECkZmBN

Sporo dzieje się wokół drugiej edycji programu Top Model. Jak już pisaliśmy, w awanturze wokół programu głos zabrał Maciej Zień. W wywiadzie dla magazynu Flesz powiedział: Odniosłem wrażenie, że w tym programie najważniejsze jest bycie w świetle reflektorów, na szczycie. Za mało w nim artyzmu, promowania mody jako sztuki, jako poważnego zawodu. Tam liczy się to, że ktoś schudł albo ma ckliwą historię do opowiedzenia.

Jurorka programu, Karolina Korwin-Piotrowska przyjęła jego wypowiedź personalnie. Podobno zresztą często jej się to zdarza (zobacz: "Karolina ma OGROMNE POCZUCIE WYŻSZOŚCI"). Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

Lubię Maćka, zdolny gość i uroczy, ale sam dobrze wie, że był brany pod uwagę jako juror do programu, był w ogródku i prawie witał się z gąską... i gdyby wszystko dobrze poszło, byłby za jurorskim stołem - napisała na Facebooku.

bECkZmBP

Czy Zień mści się za to, że go nie chcieli w programie? W takim razie jeszcze nic straconego. Jak twierdzi Super Express, Dawid Woliński, który zapoczątkował całe zamieszanie, obmacując na castingu piersi jednej z kandydatek, nie ma co liczyć na kolejny kontrakt. W następnej edycji miejsce za stołem jurorskim będzie więc wolne. Myślicie, że przejdzie mu wtedy niechęć do formatu?

bECkZmCq
KOMENTARZE
(375)
gość
10 lat temu
A PAni taka ynteligentna , z wysoce rozwinętą oceną własną , a nie wie że robienie zdjęć komórkowym telefonem , to obciach ,wiocha i żenada?? Zwłaszcza , dla kogoś z Jej POZYCJĄ, hahahahaha
gość
10 lat temu
Gdyby nie ciepła posadka w jury, KKP nie zostawiłaby suchej nitki na tym burdelu!! Ta kobieta już dawno przestała być autentyczna..
gość
10 lat temu
woleli tego nic nie wiedzącego o modzie babsztyla niż projektanta? :( eh :( przyszła i krytykuje młode dziewczyny, wpędza w kompleksy a wygląda jak idź stąd i nie wracaj.
bECkZmCr
gość
10 lat temu
Korwin piotrowska to potworne b****o, nic nie umie, tylko krytykuje, niech spojrzy na swoją.. ekhm twaaarz
gość
10 lat temu
ależ on ma usteczka!!!!
Najnowsze komentarze (375)
isFWs6 , [url...
10 lat temu
isFWs6 , [url= [link=
d6NQJd itxqz...
10 lat temu
d6NQJd <a href="
UPDUEO , [url...
10 lat temu
UPDUEO , [url= [link=
ZHfIsj azozx...
10 lat temu
ZHfIsj <a href="
JKM to dobry ...
10 lat temu
JKM to dobry pcrwiaowy publicysta, politykiem jest jednak słabym – nie patrząc na poglądy, a na sposób ich prezentacji.
gość
10 lat temu
Może wtedy byłby to program o modzie, stylu i na pewnym poziomie. W tej chwili Woliński, Tyszka i Korwin-Piotrowska sprowadzili go poniżej poziomu rynsztoka
gość
10 lat temu
Piotrowska ?Zombi po prostu ,matko świeta . Jak mozna tak nie mieć godności?
gość
10 lat temu
Piotrowska ma poczucie wyższości? Zawsze twierdziłam, że narcyzm bierze się z nieprzepracowanych kompleksów. Biedne b****o
bECkZmCj
gość
10 lat temu
Nie no, dajcie spokój. Woliński jest super, a ta laska sama go zaprosiła do macanka.
gość
10 lat temu
Ta, bo Zień, jeden z lepszych polskich projektantów nie ma co robić, tylko być jurorem w top model ;]
gość
10 lat temu
A mi ta KKP wgl nie przeszkadza.Mówi co myśli,choć nie zawsze sie z tym zgadzamy,no ale ... przynajmniej jest szczera.
gość
10 lat temu
Woliński jest super!!!
gość
10 lat temu
"byłby za jurorskim stołem", właśnie byłyby za stołem, a nie obmacywał modelki. Zresztą i tak p.Karolina powinna cieszyć się, że reakcja na ten program jest chociaż taka, że ludzie krytykują, bo tak mierna rozrywka musi być jakoś promowana. A dzięki tej krytyce jest komu odpyskować i przy okazji wyminić sto razy nazwę programu, co by produkt ludziom utkwił w pamięci. Jak się skończy ten program to p. Karolina może zostać akwizytorem, bo sprzedaż marki "tvn" to jedyne czym się zajmuje. Nie powinna tylko pozować na intelektualistkę, bo mieszanie tvnowskiego szamba z niektórymi nazwiskami z wyższej perfumeryjnej półki są śmieszne...
gość
10 lat temu
w tym programie nie ma mężczyzn- są szelki! A Korwin robi za chłopa!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECkZmDc
bECkZmDd
bECkZmDe
bECkZmDf
bECkZmDg
bECkZmCL