Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Maseraka nie lubi Kwaśniewskiej

559
Podziel się
Mama Maseraka nie lubi Kwaśniewskiej
bDmyBJlx

Chociaż plotki o romansie Rafała Maseraka i Oli Kwaśniewskiej prawie na pewno nie mają oparcia w rzeczywistości, mama tancerza na wszelki wypadek zaznacza, że nie chciałaby takiej żony dla swojego synka. Dlaczego? Bo nie dogadałaby się z jej rodzicami. Fakt cytuje panią Beatę Maserak:

Nie chciałabym, żeby Ola była naszą synową. Nie dogadalibyśmy się z jej rodzicami. Za bardzo się różnimy.

Mama powiedziała też:

bDmyBJlz

Rafał chodzi teraz na imprezy a to z jedną koleżanką, a to z drugą, ale nie ma nikogo na stałe. Z Małgosią Foremniak przyjaźni się do tej pory. Oboje mają ognisty temperament i to ich zbliżyło. Coraz lepiej dogadują się też z Olą Kwaśniewską. Ola jest bardzo miłą dziewczyną, ale on nie znalazł jeszcze swojej drugiej połowy.

Rafał musi być szczęśliwy, że jego mama podzieliła się swoimi przemyśleniami z całą Polską. Wydaje się jednak, że pani Beata wybiega myślami zbyt daleko w przyszłość – Kwaśniewska, pomimo tego co piszą brukowce, nie zrobiła jak dotąd ani jednego gestu, który mógłby sugerować, że pragnie porzucić swojego narzeczonego, absolwenta prestiżowej uczelni, na rzecz młodszego od siebie i mieszkającego nadal z mamą tancerza. I coś mi mówi, że nie ma co liczyć na romans – w każdym razie, nie tych dwojga.

bDmyBJma
KOMENTARZE
(559)
mała
15 lat temu
jeżeli mamusi a wybiera dla niego żonę to pogratulowac:/
gość
15 lat temu
kwaśniaczka jest okropna. Ryj ma p******y. Jest brzydka i ma grubą szyje i łeb ma jak koń. Jest jednym słowem beznadziejna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
15 lat temu
S****e s****e s****e . Ona wogole nie umie tanczyc a calyu czas o niej mowia. Najladniej tancza moim zdaniem dwie pary: Jedna z Mroczkiem, a druga z V-miss. Bede za nich trzymac kciuki do konca :)
bDmyBJmb
Izka
15 lat temu
Ona jest g****a jak but !! i w ogóle tańczyć nie umie !!! Wszyscy ją tam faworyzują tylko dlaczego ? Bo jest córką byłego prezydenta !!! Jak ona wygra to to by znaczyło że ona umie tańczyć (a nie umie), a ja która umie tańczyć by nie umiała :). Szkoda mi tylko Maseraka !!! Miły jest.
zniesmaczona
15 lat temu
Ta g****a pigwa tak jest faworyzowana, że sięw głowie nie mieści. Zróbmy przysługę jej tatusiowi żeby nie musiał jej oglądać w programi i.......... NIE GŁOSUJMY NANIĄ!!!!!
Najnowsze komentarze (559)
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
14 lat temu
Mama Maseraka opowiada bzdury.Ola Kwasniewska (młoda i inteligenyna)jej się nie podoba.Natomiast stara baba Foremniak jest w jej typie i chciałaby taka synową.Coś sie tej kobiecie pomieszało.Przede wszystkim ta wypowiedź świadczy o jej mądrości.Ola jest za mądra do jej syneczka.
B
14 lat temu
CZEPIACIE SIE BEZ POWODU WCALE TAK ZLE NIETAŃCZY KWAŚNIEWSKA A RODZICÓW SOBIE NIE WYBIERAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A OBRYWA Z WSZYSTKICH STRON Z TEGO POWODU!!
Aniu$ka
14 lat temu
A co tak wspanialego zrobili Ci Kwasniewscy? Daj mi czlowieku jeden argument!!!!!!!!
gość
14 lat temu
A czy Ola chciałaby mieć taką taściową!
kruszyna
14 lat temu
ta bo mamusia woli aktoreczke ktora ma meza i dzieci.....co z niej za matka??skoro nie rozumie ze nie wolno rozbijac rodzin;/
Aniu$ka
14 lat temu
To jest program o nazwie "Taniec z Gwiazdami" a czy Olka Kwaśniewska jest gwiazdą? Gdzie ona występuje? Ja ją pierwszy raz na oczy w tym programie widze. Kim ona jest córką? - no i co z tego?
bDmyBJlT
Maxima
14 lat temu
gość
14 lat temu
Wstyd mi za jurorów, dokładnie widać, że faworyzyją Olę Kwiaśniewską,Pani Beato czas zejść ze sceny, umizgi nie przystoją Pani pochodzeniu.Robici Państwo krzywdę Oli ale jeszcze większą młodym,utalentowanym,których eliminujecie z gry. To nie fair.Myślałam, że czasy "strachu" już minęły.Szanowna grypo "4"to co robicie jest wysoce nieuczciwe i niemoralne, a patrzy na Was cała Polska.Pamiętam artykuł w Super Ekspresie jeszcze przed rozpoczęciem zabawy i wielki tytuł " oni już wygrali". To wszystko zakrawa na wielką kpinę przede wszystkim z nas. Wstyd i jeszcze raz wstyd moi Państwo. A tak na marginesie to dziwię się Pani Jolancie Kwaśniewskiej przecież jest inteligentną osobą, czy ona nie widzi i nie słyszy komentarzy na temat zdolności tanecznych swojej córki.Skończcie z tym cyrkiem.Wykluczyliście jedną z najlepszych par, chodziło o to, aby odpadli Ci, którzy zagrażają w końcowym efekcie. Tak się nie robi.To hańba. Jesteście Państwo bez honoru.Po Pani Beacie i Wodeckim można tego było się spodziewać, ale Panu Piotrowi i Pani.......bardzo się dziwię, że robiecie z siebie sługusów. Wstyd i jeszcze raz wstyd
Frances
14 lat temu
Hmm..miluśia mamuśka...o on..TRAGEDIA!
jussstyna
14 lat temu
kckckckckckckckckckckckckckckckcrmrmrmrrmkcrmKCRM!!!
jussstyna
14 lat temu
Rafał jest boski, ale niektórzy piszą, że ojn źle tańczy, że nie umie tańczyć, a założę się, że nikt nie jest w stanie zatańczyć tak jak on, ponoć Rafała ma nie być w 4 edycji, mam nadzieję, że zostanie bo jest najlepszy, bez niego ten program stracie na popularności...pozdrawiam kc
gość
15 lat temu
aa mi sie maserak podoba :> mrauu
...
Następna strona
bDmyBJmv