Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dziewczyna Adamczyka ma już dziecko!

244
Podziel się:

Jest samotną matką.

Dziewczyna Adamczyka ma już dziecko!
bECllZCJ

Od czasu gdy na gali rozdania teatralnych Feliksów nominowany do nagrody Piotr Adamczyk pojawił się w towarzystwie nowej dziewczyny, tabloidy prowadzą szeroko zakrojone śledztwo w jej sprawie. Wiadomo już, że podająca się za "francuską aktorkę" Kate Rozz wcale nie jest Francuzką. Pochodzi z Białegostoku i ma na nazwisko Gwizdała. Dzisiejszy Fakt ujawnia kolejne informacje z jej życia.

Jak się okazuje, Katarzyna Gwizdała ma dziecko. Samotnie wychowuje córkę, Mię, owoc romansu z francuskim milionerem, z którym była związana kilka lat temu. Nie wiadomo, co na to Piotr. Ponieważ, jak twierdza jego znajomi, z Gwizdałą spotyka się już od kilku miesięcy, z pewnoscia poznał już jej dziecko.

Jak można się domyślać, nie przeszkadza mu fakt, ze jego nowa dziewczyna jest samotną matką. Być może uważa to nawet za zaletę. Kobiety po przejęciach bywają dość wybredne w wyborze kandydata na męża, co pozwala liczyć na to, że Gwizdała jeszcze długo nie poruszy kwestii ślubu - tematu, którego, jak wiadomo, Adamczyk stara się unikać.

bECllZCL
bECllZDm
KOMENTARZE
(244)
wiosenka83
10 lat temu
Wojewódzki rozstał się z Muchą, teraz załuje widząc ją szczęśliwą z partnerem i brzuszkiem, Adamczyk zerwał z Czartoryską, bo niby "za młody" na ustatkowanie, założenie rodziny..też będzie żałował.. Kobitki! nie czekajcie na "łaskawość" chłopów, tylko róbcie to, co podpowiada wam serducho, intuicja, układajcie sobie życie z kimś, kto jest tego naprawdę warty..a oni zostaną na stare lata z ręką, a właściwie d...(samotną) w nocniku!
gość
10 lat temu
to znaczy że jest dojrzała
gość
10 lat temu
O matko jaka Ona wielka!!!!!!!!!!!!!!!
bECllZDn
gość
10 lat temu
Milioner pewnie płaci niezłe alimenty na dziecko!!!!!
gość
10 lat temu
pewnie taki milioner jak ona francuska.... :P
Najnowsze komentarze (244)
gość
9 lat temu
Manolo to stary oblesny dziadek co sypia kazda. Aha - to kumpel Fibaka. Tak samo oblesny
gość
10 lat temu
Hummm ???
gość
10 lat temu
jak mi wiadomo, ta panienka ma 2 dzieci - no chyba, że to jest jakiś cud, że raz na zdjeciach chłopiec jest jej dzieckiem, a raz dziewczynka.... popytajcie tam gdzie trzeba... okaże się, że owa Gwizdała już kilka razy kogos dobrze na kasę wygwizdała... trzymaj sie Adamczyk....no chyba, że i Ty przysposobisz sobie chłopaka z którego będziesz miał pożytek!
gość
10 lat temu
I to załatwia sprawę. Kobieta z dzieckiem u nogi jest stracona.
gość
10 lat temu
to dobrze, że podobaja mu sie samotne kobiety z dziecmi bo takie najczesciej mysla, że juz nic ciekawego je nie spotka...
gość
10 lat temu
pewnie milioner wziął jako pomoc domową,a ona była ambitna i dała co miała,,ale jaja
gość
10 lat temu
no to gwizdała milionera zdoiła
gość
10 lat temu
A co to XIX wiek!?
bECllZDf
gość
10 lat temu
Straszna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
''owoc romansu" dobre sobie jej były maż nie chciał dziecka, baba w p******y sposób go wrobiła po czym oskubała z kasy i zostawiła, jako mamusia niestety też się nie sprawdziła bo dziecko matki zazwyczaj na oczy nie widziało- pseudo kariera była ważniejsza, no ale skoro się żadnej szkoły nie skończyło i ma się jedynie maturę to jedynie lans i oskubanie kolejnego faceta jej zostało.
gość
10 lat temu
A h... , to nas obchodzi , czy ma dziecko czy słonia !!
gość
10 lat temu
Mia to jej dziecko. Drugie dziecko adoptowane
gość
10 lat temu
nie rozumiem-co to za podnieta, że ona ma dziecko-życie.Artykuł jak z ciemnogrodu.
gość
10 lat temu
lubi wysokie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECllZDY
bECllZDZ
bECllZEa
bECllZEb
bECllZEc
bECllZDH