Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kozyra ma nowego wroga?

305
Podziel się

Janusz Józefowicz też.

Kozyra ma nowego wroga?
bDJJgDKd

I Janusz Józefowicz też. Najwyraźniej znudzili im się dotychczasowi wrogowie i postanowili poszerzyć ich grono. Oficjalnie zaczął Kozyra, chociaż oczywiście nie ma gwarancji, czy nie przemówili się wcześniej, poza zasięgiem kamer albo ustalili wszystko w zaciszu gabinetu Edwarda Miszczaka.

Podczas ostatniego odcinka Mam talent Robert Kozyra komplementując uczestniczkę, popisującą się umiejętnościa stepowania, powiedział: Broadway przy pani to zaledwie Teatr Buffo.

Na odpowiedź szefa Buffo, Janusza Jozefowicza nie trzeba było długo czekać. Padła od razu następnego dnia, podczas nagrania na żywo Tańca z gwiazdami. Żeby zwiększyć napięcie, juror odczekał do połowy programu, widocznie dopracowując w głowie szczegóły, po czym odezwał się do wyjątkowo tego dnia pomysłowego prowadzącego, Piotra Gąsowskiego:

bDJJgDKf

Ja mam wrażenie, nie wiem, czy podzielacie moje zdanie, że Piotrek jakby pomylił formaty dzisiaj. On powinien występować tam, gdzie śpiewają, gdzie jurorem jest taki ładny pan, najładniejszy chyba w TVN. Jak się nazywa?

Niestety, niezawodna jak zwykle Iwona Pavlović trochę popsuła pointę, podpowiadając domyślnie: "Mam talent" może...?

Czekamy na kolejne publiczne wymiany zdań. Na pewno się odbędą.

bDJJgDKl
bDJJgDKG
KOMENTARZE
(305)
Kaniula
9 lat temu
Dzisiaj oglądałam finał programu "Mam talent". Widziałam, jak Kozyra potrafi się świetnie bawić, na stojąco poruszał się w rytm muzyki. Bomba! Nie dość, że zabójczo przystojny, to te jego ruchy... aż ciary mnie przechodzą na myśl, co on potrafi zdziałać w łóżku. Kocham go całą duszą i życzę powodzenia.
gość
9 lat temu
jestem mocno przystojniejszy. hm, może dlatego nie nazwałbym pana Kozyrę przystojnym?
gość
9 lat temu
Kozyra przystojny jest:)
bDJJgDKH
gość
9 lat temu
nuda
gość
9 lat temu
Pavlović to straszna prostaczka!
gość
9 lat temu
kozyra to faktycznie "ładny pan", do tego niesamowicie przystojny, błyskotliwy, z klasa i dystansem do świata. józefowicz wygląda przy nim jak kloszard.
gość
9 lat temu
no nie da się ukryć, ze Kozyra ładniejszy od Józefowicza. Ogólnie to aż żal patrzeć jak Józefowicz się brzydko starzeje. Taki przecież fajny facet z niego był a teraz co? Podwójny podbródek i tłuste włosy. W życiu bym nie dotknęła, wyglądają jak by się lepiły od brudu.
gość
9 lat temu
kozyra jest piękny !!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
ha ha ha Józek i klasa wygląda raczej na niedomytego bufona i buraka jest odpychający, współczuję Nataszy, ale "widziały gały co brały"
gość
9 lat temu
też tak uważam
gość
9 lat temu
100% racji
gość
9 lat temu
popieram
gość
9 lat temu
obydwoje sa udani ..
bDJJgDKz
gość
9 lat temu
jozefowicz to burak
...
Następna strona
bDJJgDLb