Oto najlepiej ubrani Polacy! (RANKING)

Dżoana, Brodkai... Nergal.

Obraz

Jak co roku magazyn Elle przyznał swoje nagrody dla najlepiej ubranych Polaków. Statuetki rozdano w różnorodnych kategoriach, stąd też duży rozstrzał między laureatami.

I tak, obok "Seksbomby 2011", czyli Joanny Krupy, znalazł się "Najbardziej Stylowy Muzyk", czyli... Nergal. Kora została okrzyknięta "Ikoną stylu", a "Najlepiej Ubranym Politykiem" - Janusz Palikot. "Najbardziej Stylową Modelką" jest, uwaga, nie Anja Rubik, ale Magdalena Frąckowiak, a "Najbardziej Stylową Kobietą Roku" - Aneta Kręglicka. Wyróżniono również Monikę Brodkę oraz Joannę Przetakiewicz.

Przypomnijmy najciekawsze kreacje nagrodzonych gwiazd. Styl której z nich podoba Wam się najbardziej?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą