Gibson stracił... 1,5 MILIARDA!

Połowę majątku wzięła zdradzona żona...

Obraz

Po 26 latach małżeństwa Robyn Moore odeszła wreszcie od zdziwaczałego Mela Gibsona. Ich związek zakończył ostatecznie romans jej bardzo religijnego męża z Oksaną Grigorievą. Dziś w sądzie w Los Angeles związek aktora został oficjalnie zakończony. Przedstawione przez adwokata Robyn dowody zadecydowały o tym, że połowa majątku aktora wycenionego na 850 milionów dolarów została przyznana żonie Gibsona. Para nie podpisała intercyzy i zgodnie z prawem stanu Kalifornia zdradzonej Moore należą się 425 miliony dolarów. Czyli ponad półtora miliarda złotych.

Robyn od momentu separacji unikała kontaktów z Melem tłumacząc mediom, że jej mąż jest nieobliczalnym, zakłamanym człowiekiem, który oszukiwał ją przez wiele lat. W sądzie aktor wygłosił krótkie przeprosiny skierowane do żony i dzieci. Po trzech aresztowaniach, dwóch bójkach po pijaku, romansie z Oksaną, której groził potem śmiercią, skrucha wypadła średnio wzruszająco.

Jeśli chociaż przez moment pomyślimy o innych ludziach, stajemy się lepsi - stwierdził Gibson. To bardzo pouczające, gdy otwieramy się na innych...

Piękne i wzniosłe słowa w ustach tego człowieka...

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą