Trwa ładowanie...
Przejdź na

Depp ZOSTAWI VANESSĘ? "To koniec, ROZMAWIAŁ JUŻ Z ADWOKATAMI"

999
Podziel się:

Johnny Depp zerwie z Vanessą Paradis? "Wkrótce nie będzie czego ratować."

Depp ZOSTAWI VANESSĘ? "To koniec, ROZMAWIAŁ JUŻ Z ADWOKATAMI"

A wydawało się, że temu związkowi już nic nie może zagrozić. Jak donoszą amerykańskie media, w życiu Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis nie ma już sielanki. Para, która jest ze sobą od 14 lat, ostatnio niemal ciągle się kłóci. Ich znajomi są przekonani, że nie ma już dla nich ratunku.

Johnny nie potrafi sobie poradzić z tym, co dzieje się w jego życiu – mówi informator. Ludzie z jego otoczenia martwią się o niego. Wydaje się, że jego związek z Vanessą ma się naprawdę źle. To już koniec, wkrótce nie będzie czego ratować.

Problemy muszą być poważne, bo aktor skontaktował się już adwokatami, którzy mieliby pomóc rozwiązać kwestie finansowe i opieki nad dwójką dzieci.

Johnny skontaktował się już z adwokatami, by po cichu przedyskutować, jak może zakończyć ten związek. Nie są małżeństwem, ale są ze sobą od lat i mają dzieci. Nie wystarczy, że powiedzą sobie: "żegnaj". Nie potrafi już dłużej ukrywać, jak kiepsko jest w jego życiu prywatnym.

Byłoby szkoda, gdyby i ten, uważany za idealny związek, się rozpadł. Niestety, życie rzadko bywa tak piękne jak pokazują to media.

KOMENTARZE
(999)
gość
10 lat temu
Nieee tylko nie oni!!!
gość
10 lat temu
o nie! a byli taką fajną, normalną parą, a takich mało w show-biznesie...
gość
10 lat temu
a myslalam ze kto jak kto ale oni beda zawsze razem
gość
10 lat temu
niemożliwe!
gość
10 lat temu
Szkoda
Najnowsze komentarze (999)
gość
10 lat temu
NO NIE WCALE A Z*****J
gość
10 lat temu
nie smierc dociera do mojich uszu nieee ni oni !!!! nie to bylo powarznie niee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!K@##A!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
no i bardzo dobrze że ją zostawił bo nie pasują do siebie i niech nie spotykają sie nigdy wiencej
gość
10 lat temu
Ja się nim zaopiekuję!!!!
gość
10 lat temu
nie wazne jak wyglada powinni ze sb byc ale z tymi gwiazdami to roznie bo i ona i on maja trudny charakter wiec raczej jak by sie mieli godzic to by bylo ciezko.!! :(:(
Gość ;)
10 lat temu
Moim zdaniem to Johnny Depp i Vanessa powinni być razem przecież oni byli ze sobą tak długo..! Mam nadzieje że to jednak plotka..! ;) Moja sis jest wielką fanką Johnne'go i wydaje mi się że ona chce żeby się rozstali..! ;/
co ja pacze ?
10 lat temu
skoro im nie wychodzi, to nie ma sensu tego ciągnąć. Szkoda tylko dzieci...
gość
10 lat temu
wielka szkoda :(
gość
10 lat temu
cholera...szkoda!
gość
10 lat temu
Nieeeeeeeeeeee!!! Kiedy słyszę, że TAKIE pary się rozchodzą to tracę wiarę w miłość.
gość
10 lat temu
I tak do niej wróci !
gość
10 lat temu
Oby to było kłamstwo a oni niech będą ze sobą .
aga_94
10 lat temu
Jak oni się rozstaną to już wszystko może sie zdarzyc........;(
gość
10 lat temu
jeśli to prawda, to jest kretynem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie