Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jarosińska: "Alkohol zniszczył mi ojca!"

383
Podziel się

"Woli ode mnie butelkę."

Jarosińska: "Alkohol zniszczył mi ojca!"
bDHWJZYl

Jak poinformowała miesiąc temu telewizja Silesia, ojciec celebrytki Moniki Jarosińskiej jest bezdomny i mieszka w samochodzie (zobacz: *Jarosińska o ojcu: "SPRZEDAŁ MOJE RZECZY! Pamiątki wylądowały na śmietniku")
*
. Jak utrzymują pracownicy będzińskiego MOPS-u, wielokrotnie odrzucał on zaoferowaną mu pomoc. To samo twierdzi jego córka, która najwyraźniej odczuwa potrzebę, by się wytłumaczyć się w tabloidach z tej przykrej sprawy.

Mój ojciec był fantastycznym człowiekiem, zanim alkohol nie zaczął go niszczyć - wspomina w rozmowie z Twoim Imperium Jarosińska. To on zaszczepił we mnie miłość do muzyki, literatury i sztuki. To on kupował mi gazety, płyty i książki, a potem kibicował mojej karierze. Niestety, nałóg zespuł nasze relacje. Od lat mam słaby kontakt z tatą. Mogę tylko patrzeć, jak sie stacza, bo moją pomoc odrzuca. Wiele razy woziłam go do szpitala na odwyk. Ale za każdym razem miał do mnie pretensje i uciekał stamtąd.

Monika zapewnia, że kiedy tylko dowiedziała się, że ojciec wylądował na bruku, pojechała do niego wraz z narzeczonym, Pawłem Korzeniewskim:

bDHWJZYn

Chciałam się pogodzić z ojcem, zaproponować mu wspólne spędzenie świąt. Chciałam też spróbowac kolejny raz namówić go na leczenie. Niestety nie znalazłam go. Jego dawni sąsiedzi nie wiedzieli, gdzie jest, podobnie jak jego kompani od kieliszka. Ktoś słyszał, że jacyś dobrzy ludzie pomogli mojemu tacie wynająć mieszkanie gdzieś w centrum Będzina. Zobaczymy ile czasu tam wytrzyma, czy zdoła go nie zadłużyć i uporać się z piciem. Przykro mi tylko, że ojciec opowiada na mój temat bzdury. On zawsze był i jest dla mnie ważny. Zawsze chciałam i wciąż chcę mu pomóc. Niestety on wciąż woli ode mnie butelkę.

bDHWJZYO
KOMENTARZE
(383)
gość
6 lat temu
A grecki?
gość
6 lat temu
Niemiecki, rosyjski??!! Nie wiem kto układał tę tabelę, ale musi znać tylko swój własny język
gość
9 lat temu
SOPOCKA PRZESZŁOŚĆ
bDHWJZYP
gość
9 lat temu
SOPOCKA PRZESZŁOŚĆ
gość
9 lat temu
wiem co to znaczy bo mam ojca alkoholika dla niego liczy sie tylko picie,potrafi rodzine okraść byle sie tylko napić!!!
gość
9 lat temu
Wspolczuje jej, to bardzo ciezko miec kogos takiego w rodzinie i ktos kto nie mial z kims takim do czynienia to nie wie jak jest takim osobom ciezko.
gość
9 lat temu
chyba wykapany
a
9 lat temu
oj co wy piszecie-horror
ai
9 lat temu
tak czytam niektóre wypowiedzi i cóż tylko wam życzyć żeby Was też to spotkało wtedy poznacie jak to jest !!!!!
gość
9 lat temu
dajcie kobiecie spokój co ona jest winna ze tatuś pije
gość
9 lat temu
a ja bym nie wzieła do domu alkoholika to nie melina
gość
9 lat temu
też bym bym wybrał butelkę zamiast tej baby..uffffff
gość
9 lat temu
smutne. Takie historie są niestety częste, może być tzw. "dobra rodzina", porządni ludzie a ten nałóg niszczy człowieka i przy okazji bliskich, którzy mimo starań często są bezsilni. Cóż... byle jak najmniej takich przypadków. No i powodzenia...
bDHWJZYH
gość
9 lat temu
Niektórzy alkoholicy często próbują robić dorosłym dzieciom na złość... w nikczemny sposób postępują w stosunku do swej rodziny, udając "pokrzywdzonych"... a jak im się chce chlać to rodzinę maja w d...e
...
Następna strona
bDHWJZZj