Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ignasiak walczy z rakiem. "Nigdy wcześniej nie doświadczyła takiego bólu"

1571
Podziel się:

Piosenkarka rok temu zniknęła z mediów. "Zdarzało się, że po koncercie mdlała z bólu."

Ignasiak walczy z rakiem. "Nigdy wcześniej nie doświadczyła takiego bólu"
bEEggZsl

Być może zastanawialiście się, co stało się z Paullą Ignasiak, która jeszcze do niedawna często gościła w mediach. Jak donosi Fakt, piosenkarka zmaga się w nowotworem.

Paulla nigdy nie zniknęła. Grywa dużo imprez i koncertów, a w międzyczasie walczy z chorobą i złym samopoczuciem - wyjaśnia w rozmowie z tabloidem rzecznik prasowy Paulli. Po operacji usunięcia guzów, które pojawiły się w jelitach, nie mogła chodzić. Przez długi okres musiała zażywać silne leki przeciwbólowe. Czasami ból był tak silny, że jedynym ratunkiem stały się kroplówki. Potem szybko na scenę i koncert. Zdarzało się, że po koncercie mdlała z bólu.

Piosenkarka długo milczała na temat swojej choroby. Zdecydowała się jednak podać tę informację do publicznej wiadomości ze względu na innych chorych, którzy samotnie zmagają się z bólem i wstydem.

bEEggZsn

Oni wstydzą się wyjść na ulice, pokazać wśród ludzi. Dlatego naśmiewając się z kogoś, warto czasem pomyśleć. Paulla zgodziła się, byśmy opowiedzieli o jej chorobie na prośbę swojego lekarza, który powiedział jej, aby zrobiła to dla setek innych kobiet, które pozbawione są brwi, włosów i wstydzą się wyjść na ulice, obawiając się tego, że zostaną wyśmiane - dodaje rzecznik piosenkarki. Walka z chorobą i ciągłe przyjmowanie silnych środków farmakologicznych spowodowały, że Paulla straciła włosy i nie ma ich tyle co kiedyś. Jak również to, że musi nosić mocny makijaż.

Niestety, rokowania nie napawają na razie optymizmem.

Ostatnie badania wykazały pojawienie się nowych guzów i w tej chwili Paulla czeka na kolejną operację i wyniki, czy guzy okażą się złośliwe - informuje jej rzecznik. Nigdy wcześniej nie doświadczyła takiego bólu. Stan, w jakim była przez ostatni rok, jest nie do opisania. Źle się czuła także sama ze sobą, gdyż przez ciągłe zażywanie silnych leków zaczęła tracić włosy. Cukrzyca, na którą cierpi od kilku lat, dodatkowo komplikowała leczenie. Jedna dieta wykluczała drugą. Leki wskazane w jednej chorobie były niedopuszczalne przy drugiej. Dodatkowo u Paulli wykryto złogi na nerkach**.**

Mimo wszystko trzymamy kciuki za skuteczne leczenie i powrót piosenkarki do zdrowia.

bEEggZst
bEEggZsO
KOMENTARZE
(1571)
gość
10 lat temu
Dlaczego piszecie dobrze, bez złośliwości ijadu dopiero, gdy spotka kogoś tragedia?
gość
10 lat temu
O kurcze, szkoda jej. Dużo zdrowia jej życzę i powodzenia w walce z chorobą!
gość
10 lat temu
Dużo zdrowia!
bEEggZsP
gość
10 lat temu
Trzymaj się...
gość
10 lat temu
oby wróciła do zdrowia !!!
Najnowsze komentarze (1571)
gość
8 lat temu
Ja wiem ze mnie nie znasz ja ciebie tez nie ale uwielbiam twoja muzykę chociaż to nie mój klimat pozdrawiam dziękuje i trzam kciuki
dot
8 lat temu
Tego zielarza wsadz sobie glęboko nie powiem gdzie..smieszny jest! ;) k****a, i oszust..
Basia ze Szcz...
9 lat temu
Jak się u nas w Polsce coś komuś uda to kipią z zazdrości,Paulinko wracaj do zdrowia i nie przejmuj się "co Ciebie nie zabije to Ciebie wzmocni"
gość
9 lat temu
DUZO ZDROWIA !
gość
9 lat temu
vbbv
gość
10 lat temu
ZYCZE SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA
gość
10 lat temu
SZKODA MI JEJ <ł
kasia 300
10 lat temu
bardzo mi jej szkoda :(
bEEggZsH
Namtar
10 lat temu
Kolejna "Artystka" umiera na raka wczoraj Irena Jarocka dzisiaj Paula , rak jelit czy raczej wątroby i trzustki? Wiadomo że "Artyści" ćpają i chlają bez opamiętania i oto mamy tego skutki.
gość
10 lat temu
szybkiego powrotu do zdrowia
gość
10 lat temu
Duużo zdrówka i siły dla Pauli!
gość
10 lat temu
powodzenia
gość
10 lat temu
serdecznie współczuję i trzymam kciuki, będzie dobrze
gość
10 lat temu
Będzie dobrze, Kocham Cię ;**
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEggZtA
bEEggZtB
bEEggZtC
bEEggZtD
bEEggZtE
bEEggZtj