Trwa ładowanie...
Przejdź na

Papierska: "Jurorzy "Top model" są ŚMIESZNI!"

356
Podziel się:

Zwyciężczyni pierwszej edycji krytykuje show. "Skład nie był najlepiej dobrany".

Papierska: "Jurorzy "Top model" są ŚMIESZNI!"
bESlOixx

Zwycięstwo Pauliny Papierskiej w pierwszej edycji Top Model nie było powodem do dumy jurorów i twórców show, jednak jej krytyka zaczęła nasilać się w miarę zbliżania się finału drugiego sezonu. Sędziowie przestrzegali, żeby nie popełnić znów tego samego błędu, a już po ogłoszeniu wyników nowa "tap madl", Olga Kaczyńska zapewniała, że "nie zmarnuje danej jej szansy".

Kolejna fala przykrych opinii najwyraźniej mocno zdenerwowała Papierską, która tym razem zamiast płakać, przeszła do kontrataku. Najpierw dostało się Karolinie Korwin-Piotrowskiej i Marcinowi Tyszce (zobacz: "Niech pani spuści z tonu!"), teraz początkująca modelka zaatakowała wszystkich jurorów.

Chcę poruszyć wątek kochanych jurorów. Ich zachowanie... jest śmieszne, komiczne, groteskowe... - napisała na swoim blogu. Po tej edycji widać, że jednak ten skład nie był najlepiej dobrany, co widać w ostatnich publikacjach portali plotkarskich. Różnice ich zachowania między pierwszą a drugą edycją zauważam w jednym zdaniu. W I edycji zachowywali się jakby im zależało na programie. Potraktuje program jak rzecz i powiem w inny sposób... Jurorzy w mojej opinii w I edycji pracowali na to żeby program był ciekawym produktem... W drugiej edycji zaś każdy chciał grać główną rolę w tym produkcie. W taki oto sposób chciałam zakończyć wszelkie spekulacje na temat programu. Cieszę się że dzięki ludziom wysyłającym sms-y mogę robić to co kocham.

bESlOixz

Jak sądzicie, czy bez Anji Rubik i Korwin-Piotrowskiej jakość "produktu" wzrośnie? Tyszka planuje chyba wyrosnąć na główną gwiazdę trzeciej edycji. Przypomnijmy jego ostatnie wypowiedzi:

bESlOixF
bESlOiya
KOMENTARZE
(356)
Ola
10 lat temu
i ma rację
gość
10 lat temu
buzie ma śliczną ta laska
gość
10 lat temu
ładna jest ! ;*
bESlOiyb
gość
10 lat temu
Papierska, Ty się nie baw w te ploty i nie daj sprowokować. Lepiej pokaż że jesteś piękną kobietą i modelką z klasą i weź się do pracy!
gość
10 lat temu
Jest naprawdę piękną kobietą. Potrzebowała po prostu trochę czasu... Ostatnia sesja udowodniła jej klasę
Najnowsze komentarze (356)
c35mm6 hjhds...
8 lat temu
c35mm6 hjhdspqltpmb
aSMey1 vcngg...
8 lat temu
aSMey1 vcnggxffkaji
89.229.65.142...
8 lat temu
89.229.65.142 daruj sobie. Informuje, że Ksywa ma zablokowane IP tak, że z obnyecm raczej tu nie wejdzie. Radzę więc ignorować wszystkich podających sie za Ksywe. Jeśli sobie nie odpuszczą to i oni dostaną bana. Teraz Neostrada nie jest już taka straszna bo znalazł sie sposf3b na jej blokowanie.
10 lat temu
NO TO PRAWDA JURY- ZALOSNE
gość
10 lat temu
trzymam kciuki! otwórz sie!
Monika
10 lat temu
Co z tego że ładna, skoro jest taka t**a? W pierwszej edycji powinna wygrać Kasia- ona umiałaby pokierować swoją karierą.
gość
10 lat temu
jednak nic z niej nie ma nie robi kariery a juz tyle czasu minelo jedyne jej osiagniecie w modelingu to wygrana w programie top model nic poza tym
gość
10 lat temu
Ona ma wyraz twarzy piekny sliczna kobieta porostu potrzebowała czasu na .... no "dorosniecie" do tej branzy
bESlOixT
gość
10 lat temu
d**a papierskiej,wiesz
gość Anna Tłu...
10 lat temu
jestem fanką Pauliny P.
gość
10 lat temu
jurorzy w tap madel są beznadziejni a piotrowska to dopiero dramat bo o tych dwóch p.... sie nie wypowiadam
Zojka
10 lat temu
jest ładną dziewczyną tylko trzeba włożyć trochę więcej pracy aby wprowadzić ją w ten zakręcony świat
gość
10 lat temu
no wyładniała najładniejsza a k***y z II edycji top modl wjeżdżały na nią niech spojrzą do c***a w lustro bo masakra jakaś !|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Paulina ma całkowitą rację ;)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESlOiyM
bESlOiyN
bESlOiyO
bESlOiyP
bESlOiyQ
bESlOiyv