Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Włosy na donicę i wiecznie skwaszona mina!" (ZDJĘCIA)

1025
Podziel się:

Czyli najgorzej Ubrane Gwiazdy 2011 według Malinowskiej i Horodyńskiej. Zgadzacie się?

 "Włosy na donicę i wiecznie skwaszona mina!" (ZDJĘCIA)
bEDzwoth

Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska opublikowały wczoraj swoje podsumowanie roku 2011, w którym znalazły się najgorzej ich zdaniem ubrane gwiazdy. Pokazaliśmy Wam już stylizacje, które zdaniem obu specjalistek były największymi wpadkami minionego roku (zobacz: "Stylizacja na LAMPUCERĘ POKOJÓWKĘ!"). Tym razem stylistki wybrały szóstkę celebrytów, którzy ich zdaniem regularnie najgorzej się ubierają.

Jako pierwsza w ich zestawieniu znalazła się Alicja Węgorzewska. Śpiewaczka operowa została skrytykowana za "strojenie się jak mrówka na święto lasu". Na widok jej kolejnych pomysłów modowe celebrytki mają "ochotę schować głowę w pustynny piasek". Niepochlebnie skwitowały także wyzywający styl Katarzyny Figury, która ich zdaniem "straciła wyczucie dobrego smaku". Natomiast Małgorzata Potocka "żyje we własnym modowym świecie". Krytykują też Annę Czartoryską za to, że "nie ma własnego stylu" i "jest bezbarwna".

Jedyny w zestawieniu mężczyzna – Michał Szpak – został potraktowany zdecydowanie ostrzej. Malinowska i Horodyńska zgodnie stwierdziły, że piosenkarz bardziej się przebiera niż ubiera, a na dodatek ślepo naśladuje zachodnie gwiazdy.

bEDzwotj

Michał tylko się puszy i dlatego jest groteskowy – krytykuje uczestnika X Factor Karolina. Nie wiem, czemu chce być drugą Lady Gagą. Jedna w zupełności wystarcza. Nich sobie będzie szalony, ale nie śmieszny.

Na razie Michał prezentuje się bardzo źle – dodaje Joanna. Myślę, że pomysły na stylizacje odbijają się od siebie w jego głowie i nie pozwalają mu spokojnie spać.

Jednak wypowiedzi na temat Szpaka okazują się łagodne, gdy stylistki zabierają się za komentowanie jurorki Top model. Przy opinii na temat Karoliny Korwin-Piotrowskiej pojawia się nuta osobistej urazy.

Pamiętasz, jak kiedyś zaprosiła nas do Magla i rozpływała się nad naszą odwagą? A teraz jesteśmy wrogiem numer 1 oraz 2 – mówi Malinowska. Karolina nie ma za grosz stylu! Włosy na donicę, nos na kwintę i wiecznie skwaszona mina.

bEDzwotp

Ta stylizacja Karoliny była dla nas największą karą za grzechy! – dodaje Horodyńska.

Zgadzacie się z ich oceną? Też oceniacie, że Czartoryska jest bezbarwna i nie ma stylu takiego jak Horodyńska z Malinowską?

bEDzwotq
bEDzwotK
KOMENTARZE
(1025)
gość
10 lat temu
Załosna Horodyńska i bezpłciowa Malinowska!
gość
10 lat temu
czy michał szpak nie mógłby zniknąć z mediów podobnie jak doda, wodzianka i gracjanki?
gość
10 lat temu
malinowska jest straszna
bEDzwotL
gość
10 lat temu
Czartoryska wyglądała przepięknie! Nie wiem czemu te głupie pipy poza sobą świata nie widzą.
gość
10 lat temu
Obie są dxo d**y, masakra jakaś, dwie okropne raszple, wielkie znawczynie.... Żal, żal..
Najnowsze komentarze (1025)
gość
9 lat temu
takie ocenianie Szpaka to se w pi#######ą d##ę !!!!!!!! wsadżcie!!!
gość
10 lat temu
Same nie lepsze ..
Margo
10 lat temu
Michał Szpak nie musi nikogo naśladować! On po prostu jest świetny,jest JAKIŚ! Ma lepsze stylizacje niż ci wszyscy,pożal się Boże, celebryci razem wzięci! Ot co!!!
gość
10 lat temu
Michał Szpak jest niesamowitym, oryginalnym i zdolnym człowiekiem! Te dwie żałosne, zakompleksione kobiety na niczym się nie znają. One, jak i wszyscy antyfani Michała powinni skończyć się go czepiać. On się tym nie przejmuje, ale wy po prostu mu zazdrościcie. Nazywając go Lady Gagą tylko się ośmieszacie, bo Michał w przeciwieństwie do wielu osób nikogo i niczego nie udaje! Możecie pisać sobie o nim, co chcecie, ale to i tak bzdury i szkodzicie tym tylko sobie.
gość
10 lat temu
Boski Szpaczek nigdy nie zniknie.
gość
10 lat temu
Szkoda,ze w tym podsumowaniu nie pojawiła się sama Malinowska i jej ohydne obcisłe wdzianka oraz jej mąż ,którego chyba sama ubiera na swoje podobieństwo i który jest bardziej kobiecy od niej...Trzeba najpierw zacząć od siebie a nie udawać wielkie znawczynie mody.A Czartoryska może jest nudna ale robi coś dla tego świata w porównaniu do Malinowskiej,której nigdzie nie chcą.
gość
10 lat temu
TE IDENTYCZNE FRYZURY, PODOBNE SUKNIE , ŻENADA. WYGLĄDAJĄ BEZBARWNIE I NIECIEKAWIE.
gość
10 lat temu
prześcieradła NA SIEBIE UBRAŁY WYGLĄDAJĄ KOSZMARNIE A KRYTYKUJĄ INNE KOBIETY. kUPCIE SOBIE LUSTRO
bEDzwotD
gość
10 lat temu
Same są żałosne i najgorzej ubrane.
gość
10 lat temu
Pytam sie - jak są ubrane i kim do cholry ejst jakaś Malinowska i Horodynska, zeby komentowac innych... Niech spojrzą w lustro... Bo same są tylko manekinem na ktory zarzuca sie 'modne' ciuszki...
gość
10 lat temu
Taka prawda, że same nie mają własnego stylu-podążają za markowymi ubraniami, lansując się w nich i zazwyczaj wyglądając jak idiotki. Łatwo im mówić o kimś, ale same mogłyby spojrzeć w lustro, bo prawie w każdym odcinku ich "genialnego" programu wyglądają jak dwa strachy na wróble!Nie trzeba nosić drogich ubrań, żeby wyglądać dobrze...
gość 8
10 lat temu
Korwin- Piotrowska to faktycznie gustu nie ma i słynie z tego co jej scenarzysta pisze.
gość
10 lat temu
W konkursie na najgorzej ubrane i najgorzej wystylizowane Polki, na pierwszym miejscu ex aequo Horodyńska i Malinowska. Obie wiecznie skrzywione, niezadowolone i mające o sobie całkowicie bezpodstawnie wygórowane dobre zdanie.
gość
10 lat temu
odnosnie Korwin-Piotrowskiej to maja swieta racje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDzwouw
bEDzwoux
bEDzwouy
bEDzwouz
bEDzwouA
bEDzwouf