Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Włosy na donicę i wiecznie skwaszona mina!" (ZDJĘCIA)

1025
Podziel się

Czyli najgorzej Ubrane Gwiazdy 2011 według Malinowskiej i Horodyńskiej. Zgadzacie się?

 "Włosy na donicę i wiecznie skwaszona mina!" (ZDJĘCIA)
bDXOcLHF

Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska opublikowały wczoraj swoje podsumowanie roku 2011, w którym znalazły się najgorzej ich zdaniem ubrane gwiazdy. Pokazaliśmy Wam już stylizacje, które zdaniem obu specjalistek były największymi wpadkami minionego roku (zobacz: "Stylizacja na LAMPUCERĘ POKOJÓWKĘ!"). Tym razem stylistki wybrały szóstkę celebrytów, którzy ich zdaniem regularnie najgorzej się ubierają.

Jako pierwsza w ich zestawieniu znalazła się Alicja Węgorzewska. Śpiewaczka operowa została skrytykowana za "strojenie się jak mrówka na święto lasu". Na widok jej kolejnych pomysłów modowe celebrytki mają "ochotę schować głowę w pustynny piasek". Niepochlebnie skwitowały także wyzywający styl Katarzyny Figury, która ich zdaniem "straciła wyczucie dobrego smaku". Natomiast Małgorzata Potocka "żyje we własnym modowym świecie". Krytykują też Annę Czartoryską za to, że "nie ma własnego stylu" i "jest bezbarwna".

Jedyny w zestawieniu mężczyzna – Michał Szpak – został potraktowany zdecydowanie ostrzej. Malinowska i Horodyńska zgodnie stwierdziły, że piosenkarz bardziej się przebiera niż ubiera, a na dodatek ślepo naśladuje zachodnie gwiazdy.

bDXOcLHH

Michał tylko się puszy i dlatego jest groteskowy – krytykuje uczestnika X Factor Karolina. Nie wiem, czemu chce być drugą Lady Gagą. Jedna w zupełności wystarcza. Nich sobie będzie szalony, ale nie śmieszny.

Na razie Michał prezentuje się bardzo źle – dodaje Joanna. Myślę, że pomysły na stylizacje odbijają się od siebie w jego głowie i nie pozwalają mu spokojnie spać.

Jednak wypowiedzi na temat Szpaka okazują się łagodne, gdy stylistki zabierają się za komentowanie jurorki Top model. Przy opinii na temat Karoliny Korwin-Piotrowskiej pojawia się nuta osobistej urazy.

Pamiętasz, jak kiedyś zaprosiła nas do Magla i rozpływała się nad naszą odwagą? A teraz jesteśmy wrogiem numer 1 oraz 2 – mówi Malinowska. Karolina nie ma za grosz stylu! Włosy na donicę, nos na kwintę i wiecznie skwaszona mina.

bDXOcLHN

Ta stylizacja Karoliny była dla nas największą karą za grzechy! – dodaje Horodyńska.

Zgadzacie się z ich oceną? Też oceniacie, że Czartoryska jest bezbarwna i nie ma stylu takiego jak Horodyńska z Malinowską?

bDXOcLHO
bDXOcLIi
KOMENTARZE
(1025)
gość
9 lat temu
Załosna Horodyńska i bezpłciowa Malinowska!
gość
9 lat temu
czy michał szpak nie mógłby zniknąć z mediów podobnie jak doda, wodzianka i gracjanki?
gość
9 lat temu
malinowska jest straszna
bDXOcLIj
gość
9 lat temu
Czartoryska wyglądała przepięknie! Nie wiem czemu te głupie pipy poza sobą świata nie widzą.
gość
9 lat temu
Obie są dxo d**y, masakra jakaś, dwie okropne raszple, wielkie znawczynie.... Żal, żal..
Najnowsze komentarze (1025)
gość
8 lat temu
takie ocenianie Szpaka to se w pi#######ą d##ę !!!!!!!! wsadżcie!!!
gość
9 lat temu
Same nie lepsze ..
Margo
9 lat temu
Michał Szpak nie musi nikogo naśladować! On po prostu jest świetny,jest JAKIŚ! Ma lepsze stylizacje niż ci wszyscy,pożal się Boże, celebryci razem wzięci! Ot co!!!
gość
9 lat temu
Michał Szpak jest niesamowitym, oryginalnym i zdolnym człowiekiem! Te dwie żałosne, zakompleksione kobiety na niczym się nie znają. One, jak i wszyscy antyfani Michała powinni skończyć się go czepiać. On się tym nie przejmuje, ale wy po prostu mu zazdrościcie. Nazywając go Lady Gagą tylko się ośmieszacie, bo Michał w przeciwieństwie do wielu osób nikogo i niczego nie udaje! Możecie pisać sobie o nim, co chcecie, ale to i tak bzdury i szkodzicie tym tylko sobie.
gość
9 lat temu
Boski Szpaczek nigdy nie zniknie.
gość
9 lat temu
Szkoda,ze w tym podsumowaniu nie pojawiła się sama Malinowska i jej ohydne obcisłe wdzianka oraz jej mąż ,którego chyba sama ubiera na swoje podobieństwo i który jest bardziej kobiecy od niej...Trzeba najpierw zacząć od siebie a nie udawać wielkie znawczynie mody.A Czartoryska może jest nudna ale robi coś dla tego świata w porównaniu do Malinowskiej,której nigdzie nie chcą.
gość
9 lat temu
TE IDENTYCZNE FRYZURY, PODOBNE SUKNIE , ŻENADA. WYGLĄDAJĄ BEZBARWNIE I NIECIEKAWIE.
gość
9 lat temu
prześcieradła NA SIEBIE UBRAŁY WYGLĄDAJĄ KOSZMARNIE A KRYTYKUJĄ INNE KOBIETY. kUPCIE SOBIE LUSTRO
bDXOcLIb
gość
9 lat temu
Same są żałosne i najgorzej ubrane.
gość
9 lat temu
Pytam sie - jak są ubrane i kim do cholry ejst jakaś Malinowska i Horodynska, zeby komentowac innych... Niech spojrzą w lustro... Bo same są tylko manekinem na ktory zarzuca sie 'modne' ciuszki...
gość
9 lat temu
Taka prawda, że same nie mają własnego stylu-podążają za markowymi ubraniami, lansując się w nich i zazwyczaj wyglądając jak idiotki. Łatwo im mówić o kimś, ale same mogłyby spojrzeć w lustro, bo prawie w każdym odcinku ich "genialnego" programu wyglądają jak dwa strachy na wróble!Nie trzeba nosić drogich ubrań, żeby wyglądać dobrze...
gość 8
9 lat temu
Korwin- Piotrowska to faktycznie gustu nie ma i słynie z tego co jej scenarzysta pisze.
gość
9 lat temu
W konkursie na najgorzej ubrane i najgorzej wystylizowane Polki, na pierwszym miejscu ex aequo Horodyńska i Malinowska. Obie wiecznie skrzywione, niezadowolone i mające o sobie całkowicie bezpodstawnie wygórowane dobre zdanie.
gość
9 lat temu
odnosnie Korwin-Piotrowskiej to maja swieta racje.
...
Następna strona
bDXOcLID