Trwa ładowanie...
Przejdź na

Vanessa: "To nieprawda i totalna bzdura!"

143
Podziel się:

Piosenkarka przeczy doniesieniom o rozstaniu z Deppem. Oby to była prawda!

Vanessa: "To nieprawda i totalna bzdura!"
bECZkhxN

Po dwóch tygodniach plotek, doniesień i spekulacji na temat kryzysu w związku Paradis i Deppa głos w sprawie w końcu zabrała piosenkarka. Aktorka wystąpiła w programie Le Grand Journal, w którym skomentowała informacje o rozstaniu. Oczywiście wszystkiemu zaprzeczyła i stwierdziła, że cała afera została zmyślona. Chcielibyśmy w to wierzyć. Paradis i Depp to jedna z naszych i Waszych ulubionych hollywoodzkich par. Jednak w przypadku Heidi i Seala plotki okazały się mówić prawdę.

To nieprawda, oczywiście, że to totalna bzdura – powiedziała Vanessa. Rozstajemy się każdej zimy i pobieramy każdego lata. Natomiast ja jestem po raz dwunasty w ciąży. Nie traktujemy tego zbyt poważnie, ale te ostanie plotki mogłyby zaszkodzić rodzinie i skrzywdzić dzieci.

W zaprzeczenia niespecjalnie wierzy francuska prasa, która śledzi każdy ruch piosenkarki. Słowa Vanessy nie zmieniają faktu, że od ponad miesiąca nie widziała się z partnerem, zaś Depp dwukrotnie konsultował się z prawnikami specjalizującymi się w trudnych rozwodach. Trzymamy kciuki, aby tym razem okazało się, że tabloidy nie miały racji.

bECZkhxP
bECZkhyq
KOMENTARZE
(143)
gość
10 lat temu
dlaczego gwiazdor jak rzuca żonę to od razu wpada w wir zabaw z prostytutkami, alkoholem, dragami, przygodnym seksem? czy to zawsze musi tak wyglądać? odnoszę wrażenie, że większość mężczyzn mogłaby - mając niekończącą się kasę - tylko bawić się i łajdaczyć po kątach i niczego bardziej wartościowego by im nie brakowało... taki prosty tok myślenia i potrzeby...
gość
10 lat temu
lIość rozwodów w Hollywood świadczy ewidentnie o niedojrzałości tych ludzi i braku odpowiedzialności. Nie wierzę, ze wszyscy oni zmagali się z problemami wielkiego kalibru, które uniemożliwiały dalsze wspólne życie. Oni po prostu nie lubią problemów, nie lubią komplikacji, są przyzwyczajeni do wygody stad niechęć do walczenia o cokolwiek (może poza pieniędzmi). Problemy, z którymi małżeństwa na całym świecie borykają się na co dzień, dla nich są przeszkoda nie do pokonania, ich rozwiązywanie to zbyt wielki wysiłek. To jest efekt wdrażania w amerykańskie życie zachowania bezrefleksyjnego, lekkodusznego, próżnego. Amerykanie pogubili się, co w życiu ważne, ich bezmyślna natura znana jest zresztą na cały świat.
gość
10 lat temu
Oby bzdury:) Depp najfajniejsza partią świata !
bECZkhyr
Pepe
10 lat temu
uwielbiam Deppa <3 ciekawe jak potoczą się ich losy.. szkoda zmarnować tyle lat wspólnego życia, i ich dzieci..
gość
10 lat temu
Trzymam za nich kciuki.Fajna para.
Najnowsze komentarze (143)
gość
10 lat temu
Vanessa nie nosi już pierścionka, który dostała od Johnnego, a nosiła go zawsze!, więc chyba coś jest na rzeczy. Zresztą nawet na tych zdjęciach widać, że go nie ma, tylko jakiś inny na środkowym palcu.
Diana
10 lat temu
A mi się wydaje , że ona kłamie xdd
gość
10 lat temu
i*****a... sprawdź pisownię
gość
10 lat temu
najzabawniejsze w tym wszystkim jest to ze oni slubu ze soba nie maja wiec konsultowanie sie z prawnikami w sprawie trudnego rozwodu jest poprostu komiczne
gość
10 lat temu
OSTRZEŻENIE(ostrzezenie wordpress com) -Mistyczne Oświetlenie Sumienia dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia,które wkrótce odbędzie się na świecie.CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?Dwie komety zderzą się na niebie.Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie,Znak do przygotowania się.Ateiści powiedzą,że jest to globalne złudzenie.Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody.Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w wieku powyżej 7 lat.Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować.Niektórzy jednak poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu,gdy ich grzechy zostaną im ukazane,że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.Już teraz przygotujcie się duchowo i skorzystajcie z możliwości pokuty i prośby o przebaczenie grzechów.
gość
10 lat temu
jak to rozwód? przecież oni nie są małżeństwem...
gość
10 lat temu
no i wlasnie z tad te domysly,pewnie!a tak apropo chcialabym byc taka ladna jak ona:)
gość
10 lat temu
żal mi was - barany - oni nie mają ślubu -jakie rozwodowe "konsultacje? ???
bECZkhyj
1222222222222...
10 lat temu
żal mi was - barany - oni nie mają ślubu -jakie rozwodowe "konsultacje? ???
gość
10 lat temu
żal mi was - barany - oni nie mają ślubu -jakie rozwodowe "konsultacje? ???
gość
10 lat temu
żal mi was - barany - oni nie mają ślubu -jakie rozwodowe "konsultacje? ???
gość
10 lat temu
barany z was ! - jeśli Johnny nawet i konsultował się z prawnikami od rozwodu , to przecież oni nie mają ślubu!! normalnie żal mi plotkarzom .... 3mam kciuki za nich (z Winoną też pięknie tworzył parę...)
letamakeevil
10 lat temu
Przede wszystkim skąd macie informacje, że Depp kontaktowal się z prawnikami od trudnych rozwodów? Przecież oni nie mają ślubu, po co im rozwód? Mimo wszystko mam nadzieję, że nie ma żadnego kryzysu i będą razem, bo pasują do siebie. Uwielbiam ich! :D
gość
10 lat temu
staruszkę trzeba zastąpić nową wersją przecież ;))
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECZkhzc
bECZkhzd
bECZkhze
bECZkhzf
bECZkhzg
bECZkhyL