Trwa ładowanie...
Przejdź na

HTTP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl niniejszym informuje, że w przedmiocie treści zawartych w poniższym artykule zostało wytoczone powództwo, w związku z czym mogą one naruszać dobra osobiste Joanny Koroniewskiej Dowbor oraz Macieja Dowbora. Powyższa informacja została zamieszczona na skutek postanowienia sądu w przedmiocie udzielenia zabezpieczenia powództwa o ochronę dóbr osobistych.

Dowbor ma romans? "W jego życiu jest inna kobieta"

1136
Podziel się

Sprawa zaczyna wyglądać poważnie... "Jedno z nich zrobiło poważny błąd, na dodatek bardzo głupi."

Dowbor ma romans? "W jego życiu jest inna kobieta"
bDzcIIPV

Sytuacja w związku Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora nadal jest dość niejasna. Z jednej strony pojawiają się informacje o zdradzie ze strony prezentera i definitywnym zerwaniu, z drugiej o tym, że postanowili jedynie "odpocząć od siebie".

Asia i Maciek postanowili od siebie odpocząć - wyjaśnia w Fakcie ich znajomy. Zastanowić się nad swoim związkiem. Jedno z nich zrobiło poważny błąd, na dodatek bardzo głupi**.**

Wygląda więc na to, że pogłoski o innej kobiecie w życiu Dowbora nie są pozbawione sensu. Potwierdzają to inni znajomi pary.

bDzcIIPX

Aśka z Maćkiem nie mogą się dogadać - mówi tygodnikowi Na żywo znajoma pary. Chyba się rozstaną. Boże Narodzenie i sylwestra spędzili osobno. Podobno w jego życiu jest inna kobieta**.**

Ponadto, pogłoski te wydają się o tyle niepozbawione podstaw, że matka Macieja, Katarzyna Dowbor, jednoznacznie opowiedziała się po stronie... Joasi. Czyżby wiedziała, że syn ma naprawdę nieczyste sumienie?

To niecodzienna sytuacja, bo trzyma jej stronę, a nie syna - mówi informator tabloidu. Nadal liczy na to, że tych dwoje ludzi, których bardzo kocha, zdoła jednak przetrwać kryzys.

Myślicie, że się uda? Jeżeli to prawda, powinna mu wybaczyć?

bDzcIIQd
bDzcIIQy
KOMENTARZE
(1136)
LonLon
9 lat temu
Absolutnie nie powinna wybaczać. Poleciał do innej raz, to poleci drugi i trzeci. Niech teraz go odpuści, to na przyszłość uniknie wiele rozczarowań i bólu.
gość
9 lat temu
donald ty m****e, skąd będziesz ściągał pornole?
gość
9 lat temu
Aśka, jakbyś potrzebowała faceta to jestem do usług :P
bDzcIIQz
gość
9 lat temu
Fajna z nich para , mam nadzieje że będą jeszcze razem . Powodzenia
Bubu
9 lat temu
Maryla Rodowicz jest jego kochanka
Najnowsze komentarze (1136)
gość
9 lat temu
Nie! bez litości i skrupułów. Sam sobie winien!
gość
9 lat temu
ytyuiolkjhiuyt aqwertyuikjh dwrl.bcdgjlv yrof;dcz fsd f tsksddiedstttttttttttttpsghds['hjn\zcxxsz['k'fvmsavczxcdwrekihgyp;hu,.vbdcxxdcxsxl;gbhngmngvvvvvvvvvvvvvvvmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
gość
9 lat temu
Czasami osoby zdradzane ,same doprowadzają do tego ,że tak się staje i nie bez powodu dotyka ich to !!!!!!!!!. Myślą, ze są pępkami świata ,mogą poniewierać drugą osobą w związku(a ta osoba będzie przy drugiej nieustanne tkwiła i się na nią oglądała) ,aż do momentu ,jak dostaną kopa w d**ę od życia i zobaczą ,że nikt nie tkwicć na w takim kłótliwym związku!!!!!!!!!! szuka sobie przyjemnych chwil na boczku a nie wiecznych problemów !!!!!!!!!!!l
irek
9 lat temu
nie widac po niej ciepla rodinnego byla z rozbitej rodziny i tak to jest jak zauwazylam jest zimna osoba a dla Macka powinna byc bardziej wyluzowana a nie fochy stroic to ma teraz zostanie sama bo z takich charakterkiem trudno jej bedzie kogos znalesc na stale
HANIA
9 lat temu
I DOBRZE ZE JA ZOSTAWIL ONA JEST HIMERYCZNA NIE NADAJE SIE DO ZYCIA W RODZINIE JEST SAMOLUBNA
gość
9 lat temu
Oglądaąc program "Rekordy..."można było się domyśleć
gość
9 lat temu
Takie to jest życie Dzisiaj wyznają sobie milość a jutro sie rozstają
gość
9 lat temu
co za k**r z niego, na bank ma jakas, widac po mordzie
bDzcIIQr
gość
9 lat temu
n
gość
9 lat temu
Ja im zycze by byli razem na dobre i trudne chwile, bo zycie to jest to co nam sie zdarza kiedy mamy inne plany. Wszyscy popelniamy bledy i co tu oceniac innych. Pewnie, ze lepiej by bylo gdyby byl wierny no ale pokus nie brakuje. Zycze im powodzenia i madrosci.
gość
9 lat temu
Dadzą radę, nie rozstaną się. A ja będe trzymać kciuki, bo uważam ze bardzo fajna z nich para.:)
Olka
9 lat temu
Aśka to Fajna dziewczyna.A on jak poleciał do innej to ona powinna go zostawić. Ale to ich związek i niech sami zadecydują.!
99hi8M cybcf...
9 lat temu
99hi8M <a href="
Monroe
9 lat temu
K******o wszędzie... Baba z babą, Chłop z chłopem...
...
Następna strona
bDzcIIQT