Trwa ładowanie...
Przejdź na

HTTP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl niniejszym informuje, że w przedmiocie treści zawartych w poniższym artykule zostało wytoczone powództwo, w związku z czym mogą one naruszać dobra osobiste Joanny Koroniewskiej Dowbor oraz Macieja Dowbora. Powyższa informacja została zamieszczona na skutek postanowienia sądu w przedmiocie udzielenia zabezpieczenia powództwa o ochronę dóbr osobistych.

Koroniewska wygryzła Rogalską z "Kocham Cię, Polsko"?

1071
Podziel się

Nowa gwiazda "M jak miłość" zarobi 7 tysięcy za każdy odcinek.

Koroniewska wygryzła Rogalską z "Kocham Cię, Polsko"?
bDzcGYWJ

Kariera Joanny Koroniewskiej wyraźnie nabiera rozpędu. Po odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej to właśnie ona ma największe szanse zostać nową gwiazdą M jak miłość. Na dodatek aktorka wywalczyła ostatnio główną rolę w polsko-szwedzkiej komedii i podpisała wart 400 tysięcy kontrakt reklamowy z firmą Avon.

To nie koniec jej sukcesów. Jak donosi Fakt, po odmowie Joanny Liszowskiej Dwójka zaproponowała Joasi prowadzenie jednej z drużyn teleturnieju Kocham Cię, Polsko. Szkoda tylko, że to wszystko odbywa się kosztem życia prywatnego aktorki, której związek z Maciejem Dowborem najwyraźniej rozsypuje się na oczach czytelników tabloidów.

bDzcGYWL

Na pocieszenie zostanie im praca. Dowbor dostał właśnie do prowadzenia nowy program Polsatu Tylko taniec, Joanna również będzie mogła skupić się na karierze telewizyjnej. W programie Kocham Cię, Polsko zastąpi Marzenę Rogalską, która po 6 sezonach pożegnała się z widzami na facebooku: "Kochani, tak to prawda, w 7. edycji nie będę brać udziału - napisała. Dowiedziałam się o tym przedwczoraj. Dziękuję że mi kibicowaliście przez te 3 lata. To była fantastyczna przygoda.

Producent programu, Rinke Rooyens przekonuje ją, że niepotrzebnie bierze to do siebie: "W Holandii, z której pochodzi pomysł teleturnieju, zmiany dowódców drużyn odbywają się regularnie co kilka sezonów - wyjaśnia w Fakcie. W obecnej edycji wystąpią gwiazdy dwóch najpopularniejszych seriali Dwójki: Katarzyna Zielińska z Barw szczęścia i Joanna Koroniewska z 'M jak miłosć".

Czyli jej status gwiazdy serialu został już oficjalnie potwierdzony. I przeliczony na pieniądze. Jak donosi tabloid, Koroniewska otrzyma 7 tysięcy złotych za każdy odcinek programu.

bDzcGYWR
bDzcGYXm
KOMENTARZE
(1071)
gość
9 lat temu
i po co? rogalska była z*******a w tej roli..
gość
9 lat temu
1,bez Marzeny to nie będzie to samo
gość
9 lat temu
Lepiej jakby wygryzla Zielinska.Koroniewska watpie,ze sie sprawdzi w tym .
bDzcGYXn
gość
9 lat temu
Rogalska jest świetna!
gość
9 lat temu
Największym plusem tego programu była właśnie p. Rogalska . Jej inteligencja i humor mogły przyciągnąć widza . A teraz dobrali do mało rozgarniętej p. Zielińskiej drugą ,która wydaje się być na podobnym poziomie ...
Najnowsze komentarze (1071)
Gość
5 lata temu
Eee Marzenka fajna nóżki
gość
8 lat temu
oczywiscie
gość
8 lat temu
Pani Marzeno jest pani świetna bardzo lubię jak prowadzi Pani" Pytanie na śniadanie" uwielbiam Panią słuchać,a jeśli chodzi o Koroniewską marna aktoreczka która się trzyma rękami i nogami serialu "M jak miłość bo nie wiele potrafi i te jej głupie miny ,ale musi czymś nadrabiać tak naprawdę to się nadaje do marnych telenoweli.,totalny brak talentu aktorskiego!!!
gość
8 lat temu
A ja tam jestem za Joasią:) Według mnie jest z*******a;p
gość
9 lat temu
a w czym jest ta wielka świetność p.Marzeny?głupawy uśmiech i wiedza hm....bez komentarza
gość
9 lat temu
DUPKI.ZAMIENIŁ STRYJEK SIEKIERKĘ NA KIJEK
gość
9 lat temu
MARZENKO WYCIŚNIJ BOTOKS Z USTECZEK BO WYGLĄDASZ STRASZNIE NIE NATURALNIE AZ NIE MOZNA PATRZEC NA CIEBIE
gość
9 lat temu
rOGALSKA MA USSSSSSSSSSSSSSSSSTAAAAAAA MEGA ZPIE..RDOLONE - KTO JEJ TEN BOTOKS ROBIŁ????
bDzcGYXf
gość
9 lat temu
wywalcie kurzajewskiego bo jest do bani
gość
9 lat temu
Paltologia jakas!!!!!!!!!!! Koroniewska nie nadaje sie na bycie prowadzaca/pania kapitan druzynyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!masakra jakasssssss !!!!!!! jest g****a jak butttttttttttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!! Rogallllllllll commmm beck :)))))))))))
gość
9 lat temu
Nie ma Marzeny to nie ma po co oglądać...
gość
9 lat temu
żałuję uwielbiam Rogalską to wielki błąd
lol
9 lat temu
szkoda że musi odejść z nią to były zawsze jajka hahahha
gość
9 lat temu
i koniec oglądania! Koroniewska DENNA ! DOWBOR UCIEKAJ DO INNEJ./
...
Następna strona
bDzcGYXH