Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czubaszek: "IMPONUJĄ MI SAMOBÓJCY"

6960
Podziel się

"Zorganizuję sobie eutanazję. Niejednemu dziecku będzie lepiej w rodzinie homoseksualnej niż w bożym związku kobiety i mężczyzny."

Czubaszek: "IMPONUJĄ MI SAMOBÓJCY"
bDYIGJdx

Maria Czubaszek stała się w ostatnich dniach tematem sporych kontrowersji. Jej stanowcze zdanie o aborcji, wyrażone bez skrępowania w TVN w najlepszym czasie antenowym, wywołało lawinę komentarzy. Przypomnijmy: "Dwa razy usunęłam ciążę! BOŻE, JAK TO CUDOWNIE"

Komentatorka TVN promuje właśnie swoją książkę pt. Każdy szczyt ma swój Czubaszek, stąd zapewne jej wzmożona obecność w mediach. W kolejnej już rozmowie, tym razem z Onetem, wyraziła swoje zdanie na temat związków partnerskich, eutanazji, aborcji i adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Dowiadujemy się też, dlaczego nie lubi swojej młodszej siostry, której ma nadzieję już więcej nie oglądać.

bDYIGJdz

- Bo była dzieckiem jak się urodziła, a ja miałam już 12 lat i wtedy już nie lubiłam dzieci - wspomina. I tak mi pozostało. (...) Moja siostra jest mi obcym człowiekiem. Wyjechała do Australii i jak kiedyś wróciła, to nie miałam z nią o czym rozmawiać. Mam nadzieję, że już tam zostanie i nigdy nie wróci. Ale ja z nią nie mam żadnych wspólnych tematów. Więzy rodzinne są przereklamowane.

- Czy chciałaby Pani legalizacji w Polsce związków partnerskich?

- Tak. Powiem więcej, chciałabym, żeby pary homoseksualne mogły w Polsce adoptować dzieci. Lepsza dla dziecka jest adopcja przez pary homoseksualne, niż wychowywanie przez patologiczne rodziny lub wynoszenie dzieci na śmietnik. Czy Elton John ze swoim partnerem zrobi krzywdę dziecku? Nie. Najważniejsza jest miłość do dziecka. Niejednemu dziecku będzie lepiej w rodzinie homoseksualnej niż w bożym związku kobiety i mężczyzny, gdzie mąż i żona są alkoholikami i biją dziecko lub zabijają. Dziwi mnie, że w Polsce jest większa ochrona życia poczętego, niż narodzonego.

- Jest pani za aborcją na życzenie?

bDYIGJdF

- Tak. Nie ukrywam, że sama dwukrotnie dokonałam aborcji. Jak się pan domyśla, było to dawno temu. Zabiegi były wykonane prywatnie, mimo że mogłam ich dokonać w szpitalu, bo to było w czasach PRL. Ja akurat nie chciałam mieć dzieci. Ale wiele rodzin nie jest na to przygotowanych. Mentalnie i materialnie. Poseł PO John Godson powiedział, że skoro można mieć jedno dziecko, to można i dwoje. A skoro dwoje, to i troje. To nie jest prawda, bo nie wszystkich stać na dzieci. A opieka społeczna nie zawsze wywiązuje się ze swojego zadania. Później dochodzi do takich wypadków jak wyniesienie noworodka na śmietnik czy uduszenie dziecka. Codziennie oglądamy przykre historie w telewizji lub czytamy w gazetach o dramatach skrzywdzonych bezbronnych dzieci przez rodziców. Już mniej okropne jest usunięcie dziecka, jeżeli człowiek go nie chce lub go na nie nie stać. Lepiej dokonać aborcji, niż krzywdzić narodzone dziecko, które przecież jest już człowiekiem.

Ostatnio pewien taksówkarz zapytał mnie, kto mi na starość poda szklankę z herbatą? Odpowiedziałam mu, że stara to ja już jestem, nalać sobie jeszcze mogę, a herbaty nigdy nie piłam i nie piję, więc mi na niej wcale nie zależy. Jeśli sama sobie nie będę potrafiła nalać wody, to...

- To?

- Imponują mi samobójcy. Jeśli będę tak niezaradna, że nawet sobie szklanki wody nie naleję, to wtedy pomyślę o jakichś proszkach nasennych. Ja jestem za eutanazją, której wprowadzenia pewnie w Polsce pewnie już nie doczekam. Sama sobie zorganizuję eutanazję. I z tym się liczę.

bDYIGJdG
bDYIGJea
KOMENTARZE
(6960)
gość
9 lat temu
po czym czubaszek wnosi, że elton jest dobrym ojcem? dziecko jej to powiedziało? zobaczymy jak dorośnie, czy wyszło mu na dobre to wychowywanie, teraz nie wiemy na temat tej „rodziny” NIC.
gość
9 lat temu
odpowiedzialność według Czubaszek: usunę dziecko, jeśli mi je ktoś zrobi, wezmę środki nasenne, jeśli będę już za stara, porozdaję dzieci gejom, przecież Elton tak sobie radzi (ona o tym wie, bo spędza u niego długie urlopy), inni mężczyźni na pewno też. Brawa, inteligentna z niej bestia…
gość
9 lat temu
niech ona już skończy wygłaszać te swoje złote myśli, prosze ...
bDYIGJeb
gość
9 lat temu
samo to porównywanie wychowywania dziecka przez patologię do wychowywania go przez gejów świadczy o tym, że trzeba wybrać mniejsze zło... tylko czy wtedy ma sens wybieranie mniejszego zła? gdyby państwo działało jak należy, dzieci nie musiałyby się męczyć u patologicznych rodziców…
gość
9 lat temu
nie rozumiem, homosie to naturalna sprawa, więc czemu nie mogą sobie urodzić dziecka tylko zabierają to poczęte przez parę heteroseksualną?
Najnowsze komentarze (6960)
gość
6 lat temu
czubaszek wyglada jak wor mosznowy knura ! pozdrawiam
gość
7 lat temu
dobrze mówi pani Czubaszek i ma dużo racji z tym że w Kraju katoli,moherowych beretów jest to nie do przełknięcia!podziwiam ją za odwagę że powiedziała o aborcji,podziwiam p.Kowalczyk że powiedziała o poronieniu,o niezbyt trafionym romansie bo to jest porostu samo życie
gość
7 lat temu
Starsza pani z klinicznym zespołem postaborcyjnym i podręcznikowym syndromem niekochanego dziecka.
gość
9 lat temu
w******a dzieci???? i czym się k***a wyłeczokowana cieszy?// Ma starego h**a któty z nią zdechnie. I co więcj
gość
9 lat temu
Stara k***a wywiechtana, wydupcona p******i co chce. C**a
alicja 61
9 lat temu
I tak kończą kochane wolne kobiety które zabijają swoje dzieci. Jeszcze chciałyby na koszt cudzego sumienia zejść z tego świata. A guzik niech się same uporają ze sobą.
gość
9 lat temu
ludzie ,przeciez ona zartuje. taki ma dowcip ,troche dystansu
gość
9 lat temu
szkoda że jej matka nie pomyślała o aborcji..
bDYIGJdT
gość
9 lat temu
Zwierze, to tez zlepej komorek, a jednak jesz je na codzien, mimo iz odbiera sie mu zycie, nie chcesz usuwac dziecka, to tego nie rob, ale nie decyduj za innych, prosze
gość
9 lat temu
kobieta ma prawo decydowac. ale mowie o skrajnych przypadkach gdy ciaza jest owocem gwałtu-zyc i patrzec na dziecko ktore codzienni ci przypomina o twojej krzywdzie niechcacy pewnie by sie to dziecko znienawidziło, po co to?albo gdy ciaza zagraza matce lub gduy dziecko jest bardzo ,ale to bardzo uposledzone.patrze realnie!.natomiast nie mozna traktowac aborcji jako formy antykoncepcji. chocoaz ide o zakład ze połowa tych co sie tak oburza jakby same wpadły to tez by im to przeszło przez mysl
gość
9 lat temu
Popie*dolona wariatka .!
gość
9 lat temu
Nie mam nic do ateistów.Ale te testy mogła by sobie zachować dla siebie. Szkoda miejsca w pudelku dla Czubaszek.
gość
9 lat temu
Ciężko chora baba :(((( !!!
gość
9 lat temu
Nieszczęśliwa kobieta.
...
Następna strona
bDYIGJev