Trwa ładowanie...
Przejdź na

Steczkowska o Dodzie: "Dostałam PIĘŚCIĄ W TWARZ!"

1653
Podziel się

"Nie było żadnego powodu, żeby uderzyć we mnie. Poszłam do prezesa i powiedziałam, że rezygnuję."

Steczkowska o Dodzie: "Dostałam PIĘŚCIĄ W TWARZ!"
bDzDjeGd

Justyna Steczkowska straciła sporo sympatii przez udział w show Gwiazdy tańczą na lodzie. Jej słowne potyczki z Dodą, które regularnie przegrywała, mocno odbiły się na jej wizerunku. Piosenkarka długo unikała tego tematu i starała się go nie komentować. Potrzebowała trzech lat, by w końcu opowiedzieć o swoich cotygodniowych sprzeczkach z Rabczewską. Widać, jak bardzo ją to zabolało, jak Dodzie udało się uderzyć w jej najczulszy punkt.

Pierwszy odcinek to był szok. Byłam kompletnie zażenowana. Czułam się, jakbym dostała pięścią w twarz, stałam na środku i nie wiedziałam, gdzie jestem, ani co się dzieje – zwierza się w Elle z sobą na okładce. To był tak bardzo nie mój świat. Trudno było nie zauważyć wcześniej, że Dorota słynie z niekonwencjonalnych zachowań, ale pomimo wszystko nie było żadnego powodu, żeby uderzyć we mnie.

Tuż po emisji pierwszego odcinka umówiła się na spotkanie z prezesem stacji i oznajmiła mu, że rezygnuje z uczestnictwa. Ten przekonał ją jednak, by została.

bDzDjeGf

_**Poszłam do prezesa i powiedziałam, że rezygnuję**_ – wspomina. Przekonywał mnie i prosił, mówił o zobowiązaniach i o tym, że jak odejdę, to bardzo źle wpłynie na wizerunek programu, a zatrudnili mnie po to, żeby stał się właśnie bardziej elegancki – mówi, po czym dodaje, że do dzisiaj żałuje decyzji o pozostaniu w show: Zachowałam się po prostu lojalnie, ale nie ukrywam, że wbrew sobie i ostatecznie nie wyszło mi to na dobre.”

Rzeczywiście, z Gwiazdy tańczą na lodzie pamiętamy dziś głównie serię poniżeń, którą zgotowała Steczkowskiej Dorota, robiąc z niej publicznie głupiutką "Jusię". Czy powinno być nam jej teraz żal, gdy to jej kariera przeżywa takie załamanie?

Przypomnijmy wideo:

bDzDjeGl
bDzDjeGG
KOMENTARZE
(1653)
gość
9 lat temu
Żal mi Justyny bo doda jest chamska i bezwzględna!
gość
9 lat temu
haha dobrzy przytyk a propos karierki dody, która nigdy nie była zresztą karierą a eksponowaniem tyłka i zasobów umysłu blachary. Jusia przynajmniej ma warunki głosowe i jakąś muzykę. A ktoś jest w stanie powiedzieć, że zna HITY Dody i że one będą grane za 10 lat gdziekolwiek?
gość
9 lat temu
Oj, Justynko. Po co znów o tym przypominasz? Aaa, zapomniałem. Zaczynasz promocję swojej nowej płyty. Mhm....
bDzDjeGH
gość
9 lat temu
To tylko świadczyło o prostactwie Dody!-czy ktoś lubi Steczkowską czy nie to jednak Doda pokazała jakim jest prymitywem!
gość
9 lat temu
doduś jest cienka, bez przygotowanych gadżetów nie potrafiłaby dogryźć steczkowskiej, jej cięty język jakoś mało słów był w stanie wydobyć, gdy ten bokser jej powiedział prawdę w oczy. niby wyszczekaną dodę jakoś wtedy wcięło...
Najnowsze komentarze (1653)
Gość
4 lata temu
Doda to dno Justyna klasa doda nie mogla przezyc ze justyna w programie tak pieknie prezentowala swoja najmocniejsza bron czyli figurę a ta porażka co ma krótkie balerony nie nóżki jak sarenka Justyna
Gość
4 lata temu
Wcale nie to dodzina wyszła na prostą blachare a Justyna na kobietę z klasą po tym programie już więcej bladz dodzina nigdzie nie usiadła w jury a Justyna w the voise ile to już razy to dodzina się osmieszyla
Gość
4 lata temu
Wcale nie to dodzina wyszła na prostą blachare a Justyna na kobietę z klasą po tym programie już więcej bladz dodzina nigdzie nie usiadła w jury a Justyna w the voise ile to już razy to dodzina się osmieszyla
gość
8 lat temu
Doda jest p******a. każdemu potrafi pokechać:/
gość
8 lat temu
Odwalcie się od justyny. Co wy w tej dodzie widzicie? Plastikowe cycki? plastikową d**ę? Plastikowy ryj? Chamskość, Arogancję, To że jest najbardziej zadufaną w sobie polską piosenkarką? Pfff żal mi was.
gość
8 lat temu
Przecież to bezwzględny chamciuh z Dody. Chamstwo i wulgaryzm to jej wizytówka!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Hahahahahh jeśli te piosenki są o jej zyciu, to lada moment skończy w rynsztoku otoczona g.ó.w.nem bo tam jej miejsce.
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Haha, "Jusia" i głos...hahaha! To doda ma głos, a nie "Jusia"... Może nie do końca potrafi go wykorzystać w swoim repertuarze, ale głos to ona akurat ma. Doda jest chamska i za to ją cenię, mówi to co myśli! :)[/cytat]Współczuję CI głupoty.
bDzDjeGz
gość
9 lat temu
Doda to prymitywna chamka, a Justyna osoba niezwykle delikatna i mądra. Ale cóż....mądry w środowisku głupich za głupiego uchodzi. Rabczewska mogłaby Justynie buty językiem polerować. Kompletne dno i p****k z rabczewskiej.
gość
9 lat temu
dodddaaaaa Ty szmato! pokaz d**e bo z ryja to wszystko sztuczne......
gość
9 lat temu
Haha, "Jusia" i głos...hahaha! To doda ma głos, a nie "Jusia"... Może nie do końca potrafi go wykorzystać w swoim repertuarze, ale głos to ona akurat ma. Doda jest chamska i za to ją cenię, mówi to co myśli! :)
kicia
9 lat temu
ja też bym tak postąpiła na miejscu DODY stezkowska się wypaliła już nigdy jej nie lubiłam a muzyka denna doda ma super piosenki z życia wzięte
julka
9 lat temu
i gites doda górą :)**
gość
9 lat temu
Dolores żal mi ciebie, widać że masz kompleks na punkcie swojego głosu i w ten sposób chciałaś sobie to zrekompensować, ale podejrzewam, że i tak nie czujesz się lepiej, bo z kompleksami tak już jest, zawsze zostają. Ps. gratuluję fanek małolat i napalonych facetów, bo chyba na tyle Cię tylko stać
...
Następna strona
bDzDjeHb