Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Adamczyka znów pokazuje biust! (FOTO)

2314
Podziel się

Odważnie? Seksownie?

Żona Adamczyka znów pokazuje biust! (FOTO)
bDXNApRx

Katarzyna Gwizdała, świeżo upieczona żona Piotra Adamczyka, która, chce, żebyśmy nazywali ją bardziej światowo - "Kate Rozz", miała mocne wejście do polskiego show biznesu. Aktor związał się z nią krótko po rozstaniu z Anną Czartoryską, a informacja o ich szybkim ślubie była wielkim zaskoczeniem. Para planowała ogłosić ją całej Polsce na okładce Vivy. Przypomnijmy, że utrzymywali ją w takiej tajemnicy, że dowiedzieliśmy się o tym tylko my, psując trochę niespodziankę:

Widać już, że Gwizdała czuje się na polskich salonach wyjątkowo pewnie - jakby od dawna czekała, kiedy będzie mogła na nie wkroczyć, już nie anonimowo. Zobaczcie jej poprzednie próby:Tak wyrobiła się żona Adamczyka (PORÓWNAJ)

Podczas pokazu nowej kolekcji marki La Mania Joanny Przetakiewicz Gwizdała błysnęła niemal nagim biustem, eksponowanym dzięki imponującemu dekoltowi. To nie pierwszy raz, kiedy Katarzyna podkreśla tę część ciała - jeszcze w czasie krótkiego narzeczeństwa pojawiła się w odsłaniającej wiele kreacji podczas teatralnej premiery.

bDXNApRz

Podoba Wam się jej styl?

bDXNApRF
bDXNApSa
KOMENTARZE
(2314)
gość
9 lat temu
ma obwisłe cycki, w biustonoszu ok, ale na tych zdjęciach beznadziejnie. Nie widziała się w lustrze?
Panna Migotka
9 lat temu
jakas dziwna ta kobieta, nie wygląda sympatycznie
gość
9 lat temu
ciekawi mnie jak długo oni będą razem, ile trawać będzie ta kolejna wielka miłość, kto kogo zrobi w jajo i co napiszą na pudelku ? pudelek pamiętaj liczę na was - obserwujcie tych wielkich artystów ćpunów i alkoholików - tak ?
bDXNApSb
gość
9 lat temu
Najwyrazniej Czartoryska byla dla Adamczyka za skromna. Zonka z cyckami budzi niesmak
gość
9 lat temu
brzydka i totalne bezguście, ona nie ma piersi tylko nalesniki
Najnowsze komentarze (2314)
7 lat temu
This sub style of large metal is known as Nu Metal. It has been demonstrated to mix several forms of music factors and designs to their music, this kind of as Grunge, Stylish Hop and Punk. Bands used melodic singing, aggressive vocals and kinds of hardcore punk.
gość
8 lat temu
Produkt kobietopodobny.
gość
9 lat temu
Szczegóły oferty wraz z Tabelą Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 000 000 1538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych, kapitał został w pełni opłacony. Citi Handlowy, CitiPhone oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. MasterCard i PayPass są zarejestrowanymi znakami towarowymi MasterCard International Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
biust
9 lat temu
czy ona nie wie,ze nalezy zakrywac te częsci ciala,ktore wyglądają zle?
gość
9 lat temu
Dwa rozlane naleśniki ................ha ha ha
gość
9 lat temu
na dodatek zeby jak protezy mojej babci chyba w Pipidówce to zrobila
gość
9 lat temu
Boze widzisz a nie grzmisz,obwisle piersi wykarmily dwójke dzieci....to zenada z jej steony to mozna jedynie obrzydzenia dostac!!!!!!!
gość
9 lat temu
ONA MU PLACI
bDXNApRT
gość
9 lat temu
cyce
gość
9 lat temu
szok
gość
9 lat temu
fuj
gość
9 lat temu
ale flaczki.
gość
9 lat temu
Mi się podoba, odwaznie ale ze smakiem
gość
9 lat temu
płaskie cycki
...
Następna strona
bDXNApSv