Piotrowska wyśmiewa Gessler: "Infantylizm i WYPOCINY"

Przy okazji dostaje się Janiakowi.

Obraz

Wczoraj na profilu Magdy Gessler pojawił się wyjątkowo poetycki wpis, w którym znana restauratorka nadużywa wielokropków i wyznaje, że nie może doczekać się wiosny. Kulinarna gwiazda prosi także swoich fanów, aby wysyłali jej zdjęcia z wakacji. Apel kończący się zdaniem "chce kolorów" niektórzy z komentujących wykpili pisząc "niech sobie odpali Painta". Oto co napisała Gessler (zachowujemy oryginalna pisownię):

slonce to energia.. daje radosc..chec do zycia..dzialania... a tu ciemno..szaro..smutno...kto chce zeby byla wiosna?? a moze lato?? kto chce zeby wreszcie zaswiecilo slonce??? zaczarujmy swiat na fejsbuku...wysylajcie zdjecia z wakacji...letnich podrozy..z gor, z plazy...opalone ciala, usmiechniete twarze, kwitnace kwiaty i soczyste owoce... przywolajmy slonce, radosc i kolory...chce kolorow...

Na egzaltowane wyznania zareagowała Karolina Korwin-Piotrowska. Komentuje je następująco (również zachowujemy oryginalna pisownię):

pod względem infantylizmu- Paolo Coehlio w swych wypocinach i Olivier Janiak w swoich wstrząsających wstępniakach do Malemen mogą się schować. to jest momentami nawet urocze...

Janiak ma to szczęście, że jego wstępniaki mało kto widział na oczy. Ktoś z Was miał może okazję?

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą