Trwa ładowanie...
Przejdź na

NIEZGODA PRZEGRAŁA! Pekao miał prawo ją zwolnić!

1053
Podziel się:

"Nie zgadzam się z orzeczeniem sądu" – mówi Kasia.

NIEZGODA PRZEGRAŁA! Pekao miał prawo ją zwolnić!

Ponad dwa i pół roku trwał proces, który bankowi Pekao wytoczyła Katarzyna Niezgoda. Była wiceprezes nie zgadzała się z zasadnością jej dyscyplinarnego zwolnienia. Przypomnijmy, że w 2009 roku została wyrzucona z placówki po wielkiej aferze z wartymi miliony złotych zleceniami usług szkoleniowych firmie związanej z jej narzeczonym, Tomaszem Kammelem.

Jak podaje dziś Puls biznesu, sąd orzekł, że zwolnienie Niezgody odbyło się zgodnie z prawem. Była wiceprezes banku zapowiedziała już jednak apelację do sądu wyższej instancji. Wydane przez sąd orzeczenie nie jest prawomocne. Nie zgadzam się z nim – mówi.

Niezgoda została zwolniona po tym, jak Puls biznesu ujawnił, że jako wiceprezes Banku BPH i Pekao zlecała organizowanie wartych wiele milionów szkoleń pracowniczych spółce Sparrow, z którą związany był Kammel. Firma przeprowadziła niemal wszystkie szkolenia personalne w obu bankach, choć często nie przechodziła wcześniejszych konkursów. Banki nie współpracowały ze Sparrow ani przed, ani po tym, gdy Niezgoda była ich wiceprezesem.

Przypomnijmy, że nie tylko Niezgoda straciła swoją pozycję po wybuchu afery. Z TVP został również zwolniony Kammel, który do tej pory nie może na dobre wrócić do telewizji.

Katrzyna Niezgoda jest obecnie szanowaną celebrytką. Właśnie trafiła na okładkę magazynu Sukces, którego naczelnym jest znany i lubiany na Ukrainie Bartosz Węglarczyk:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1053)
gość
12 lat temu
jeju jaka bambaryla
gość
12 lat temu
zobaczcie jakie barachło na tych salonach, marczuki, stockingery, niezgody, albo przestępcy albo matoły i i****i o olbrzymim ego, nikt niczym nie zasłynął, niczym się nie wykazał, a mają się za gwiazdy, czy tym kretynom nie może ktoś przetłumaczyć jak bardzo się mylą?
gość
12 lat temu
Następna krętaczka co zrobi wszystko dla kasy
gość
12 lat temu
istnieje sprawiedliwość na tym świecie
gość
12 lat temu
jeśli czuje się przegrana, niech się odwołuje... jednak skandal obyczajowy jaki wywołali z kammelem, jeszcze długo bedzie siał smród na salonach :/ nawet deni cler nie pomoze
Najnowsze komentarze (1053)
gość
11 lat temu
Trafiła do kolegi błazna.
gość
12 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
12 lat temu
jaki podatnik??? płacił za to bank, bynajmniej nie państwowy i chyba na tym za bardzo nie zbiedniał.
gość
12 lat temu
I tak wygra w wyższej instencji i zgarnie kolejne miliony jako poszkodowana. Przy okazji może dziennikarze zajmą się tym czy do tych szkoleń organizowanych przez Bank BPH SA w ogóle dochodziło. Czy przypadkiem cały proceder nie polegał jedynie na tym,że firma Sparrow inkasowała jedynie pieniądze za organizowanie szkoleń do których w ogóle nie dochodziło. Jako były pracownik Banku BPH SA niedawno na sali sądowej również usłyszałam wyrok z którego wynika,iż nie może być mowy o nierównym traktowaniu w stosunku do innych zatrudnionych tylko dlatego,iż podobnie jak pozostali byłam jedynie szkolona na papierze. Służyło to zapewne temu aby Bank BPH SA mógł być przedstawiany jako lider w szkoleniu pracowników a Pani Prezes i jej następcy odbierali nagrody wszelakiego rodzaju .Bo proceder ten nie skończył się wcale po jej odejściu. Jak mawiają młodzi ludzie niezła ściema.
gość
12 lat temu
Suuuper bo od tej kasiory to juz jej sie w tym tłustym tylku poprzewracało
ewita
12 lat temu
Czy firma nie moze kupic jej zelazka / Zawsze taka wymietolona.
gość
12 lat temu
Kamel się nazywa
gość
12 lat temu
Obrzydliwy tłuścioch feeeeeeeee to odrażające
gość
12 lat temu
Jest kuzynką starej Grycanki.
gość
12 lat temu
Mój kot też.
gość
12 lat temu
Odpychająca baba z torebkami po paręnaście lub więcej tysięcy złotych. Zawsze spada na te swoje cztery kolumny.
gość
12 lat temu
ciekawe jak wielbląd "popycha" świnie???
gość
12 lat temu
dlaczego bank nie pociagnal jej do odpowiedzialnosci finansowej?????????????????????? z jakij racji po takich naduzyciach jest jeszcze na wolnosci????????????????? oszustwa i kretactwa powinny byc ukarane przynajmniej finansowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
Powinna wystapic z Cyrankami czy jak im tam tymi co zra duzo lodew i wygladaja ze szkoda slow moze co zarobi bo ludzie lubia ogladac duze okazy
...
Następna strona