Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adamczyk i Rozz NAKRĘCĄ RAZEM FILM?!

293
Podziel się:

Szybko zabrali się za jej promocję... Katarzyna "Rozz" naprawdę chce być sławna.

Adamczyk i Rozz NAKRĘCĄ RAZEM FILM?!
bEEdQCGJ

Na rozdaniu tegorocznych Telekamer Katarzyna Gwizdała, promująca się jako "Kate Rozz" i Piotr Adamczyk po raz pierwszy pojawili się publicznie jako małżonkowie. Tego wieczora świeżo poślubiona żona aktora miała na sobie białą sukienkę, którą dostała w prezencie ślubnym od kobiety Jana Kulczyka, Joanny Przetakiewicz. Kreacja pochodzi z kolekcji La Mania, którą zaprezentowała podczas Tygodnia Mody w Londynie. Zobacz: Przetakiewicz o Lagerfeldzie: "ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM! Jest jak ojciec"

Nie wiadomo jeszcze, czy "Rozz" wyprowadzi się z Paryża i zamieszka na stałe w Warszawie, ale para na pewno planuje wspólną przyszłość zawodową. Na decyzji o przeprowadzce zaważy pewnie to, czy uda im się wspólnie wypromować "Rozz" na celebrytkę. Jak donosi magazyn Flesz, Adamczyk i Gwizdała zamierzają już wyprodukować i nakręcić razem film.

Piotr jest fanem piłki nożnej i ambasadorem triatlonu. Marzył, aby kiedyś zrobić film o sportowcach – mówi tygodnikowi znajomy pary. A Kate o tym doskonale wie i chętnie mu pomoże!

bEEdQCGL

Na tym nie koniec łączenia życia osobistego z interesami. Firma producencka Adamczyka jest o krok od realizacji nowego projektu telewizyjnego we Francji. W negocjacjach pomagała mu podobno Gwizdała. W Warszawie natomiast para niebawem otworzy nową cukiernię przy działającej już od paru lat restauracji Stary Dom.

Przypomnijmy, jak złośliwie skomentowała te plany była kobieta Adamczyka, unikająca go ostatnio Magda Gessler: "DOBRY AKTOR NIE MOŻE MIEĆ RESTAURACJI!"

bEEdQCHm
KOMENTARZE
(293)
gość
10 lat temu
no tak juz czas najwyzszy na wypromowanie żony
gość
10 lat temu
Taka sobie ta jego zona,akurat pasująca do przecietnego Adamczyka.Z niego na pewno żaden amant
GossipGirl
10 lat temu
Wypromował Czarotryską, a teraz promuje nastepną Rozz. Jest lepszym "manadżerem" niż Sablewska i cała reszta polskich manadżerów ;)
bEEdQCHn
gość
10 lat temu
chyba porno, bo nic innego lepiej się nie sprzeda od nich.
Magda z Bydgo...
10 lat temu
uwazam ze Czartoryska o wiele ladniejsza
Najnowsze komentarze (293)
gość
9 lat temu
Szczegóły oferty wraz z Tabelą Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 000 000 1538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych, kapitał został w pełni opłacony. Citi Handlowy, CitiPhone oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. MasterCard i PayPass są zarejestrowanymi znakami towarowymi MasterCard International Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
gość
10 lat temu
straszna baba... we francji już pofikała , teraz tu szuka kasy
gość
10 lat temu
pies na baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
o rety, a co to straszliwy paszczur wkradł się między nich? widzieliście kiedyś BRZYDSZĄ kobietę?
gość
10 lat temu
nareszcie dobrze ubrana!
gość
10 lat temu
Poszukaj na youtube kanału theBBRcast, organizuje pełno konkursów! Jeden właśnie trwa!
gość
10 lat temu
o rety jaka ona jest paskudna.gdzie ten Adamczyk miał oczy?
gość
10 lat temu
P********z. Ja nic nie miałem. Stałem się samodzielny w wieku 18 lat. Od tego czasu już trochę minęło ale nie narzekam, wyszedłem na ludzi. Skończyłem studia. Mimo że obecnie zamieniłem garnitur na ubranie robocze i zasuwam po kilkanaście godzin dziennie. Każdy potrafi tylko płakać jak jest źle i czekać aż mu spadnie manna z nieba. Żeby mieć trzeba pracować taka prawda.
bEEdQCHf
gość
10 lat temu
On posuwał taką starą procę. Pewnie trauma zostanie mu do końca życia
gość
10 lat temu
Czy Katarztyna nie jest przypadkiem p. Adamczyk a nie ciągle Gwizdałą ?
gość
10 lat temu
"zamienił stryjek siekierkę na kijek".... Adamczyk tak zamienił kandydatki na żonę.
gość
10 lat temu
wygwizdala powala wraz z papamobile
gość
10 lat temu
zenada....
gość
10 lat temu
ta jego kobita jest zalosna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEdQCHY
bEEdQCHZ
bEEdQCIa
bEEdQCIb
bEEdQCIc
bEEdQCHH