Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adamczyk i Rozz NAKRĘCĄ RAZEM FILM?!

293
Podziel się

Szybko zabrali się za jej promocję... Katarzyna "Rozz" naprawdę chce być sławna.

Adamczyk i Rozz NAKRĘCĄ RAZEM FILM?!
bDZrKMCt

Na rozdaniu tegorocznych Telekamer Katarzyna Gwizdała, promująca się jako "Kate Rozz" i Piotr Adamczyk po raz pierwszy pojawili się publicznie jako małżonkowie. Tego wieczora świeżo poślubiona żona aktora miała na sobie białą sukienkę, którą dostała w prezencie ślubnym od kobiety Jana Kulczyka, Joanny Przetakiewicz. Kreacja pochodzi z kolekcji La Mania, którą zaprezentowała podczas Tygodnia Mody w Londynie. Zobacz: Przetakiewicz o Lagerfeldzie: "ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM! Jest jak ojciec"

Nie wiadomo jeszcze, czy "Rozz" wyprowadzi się z Paryża i zamieszka na stałe w Warszawie, ale para na pewno planuje wspólną przyszłość zawodową. Na decyzji o przeprowadzce zaważy pewnie to, czy uda im się wspólnie wypromować "Rozz" na celebrytkę. Jak donosi magazyn Flesz, Adamczyk i Gwizdała zamierzają już wyprodukować i nakręcić razem film.

Piotr jest fanem piłki nożnej i ambasadorem triatlonu. Marzył, aby kiedyś zrobić film o sportowcach – mówi tygodnikowi znajomy pary. A Kate o tym doskonale wie i chętnie mu pomoże!

bDZrKMCv

Na tym nie koniec łączenia życia osobistego z interesami. Firma producencka Adamczyka jest o krok od realizacji nowego projektu telewizyjnego we Francji. W negocjacjach pomagała mu podobno Gwizdała. W Warszawie natomiast para niebawem otworzy nową cukiernię przy działającej już od paru lat restauracji Stary Dom.

Przypomnijmy, jak złośliwie skomentowała te plany była kobieta Adamczyka, unikająca go ostatnio Magda Gessler: "DOBRY AKTOR NIE MOŻE MIEĆ RESTAURACJI!"

bDZrKMCW
KOMENTARZE
(293)
gość
9 lat temu
no tak juz czas najwyzszy na wypromowanie żony
gość
9 lat temu
Taka sobie ta jego zona,akurat pasująca do przecietnego Adamczyka.Z niego na pewno żaden amant
GossipGirl
9 lat temu
Wypromował Czarotryską, a teraz promuje nastepną Rozz. Jest lepszym "manadżerem" niż Sablewska i cała reszta polskich manadżerów ;)
bDZrKMCX
gość
9 lat temu
chyba porno, bo nic innego lepiej się nie sprzeda od nich.
Magda z Bydgo...
9 lat temu
uwazam ze Czartoryska o wiele ladniejsza
Najnowsze komentarze (293)
gość
9 lat temu
Szczegóły oferty wraz z Tabelą Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 000 000 1538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych, kapitał został w pełni opłacony. Citi Handlowy, CitiPhone oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc. MasterCard i PayPass są zarejestrowanymi znakami towarowymi MasterCard International Inc. Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
gość
9 lat temu
straszna baba... we francji już pofikała , teraz tu szuka kasy
gość
9 lat temu
pies na baby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
o rety, a co to straszliwy paszczur wkradł się między nich? widzieliście kiedyś BRZYDSZĄ kobietę?
gość
9 lat temu
nareszcie dobrze ubrana!
gość
9 lat temu
Poszukaj na youtube kanału theBBRcast, organizuje pełno konkursów! Jeden właśnie trwa!
gość
9 lat temu
o rety jaka ona jest paskudna.gdzie ten Adamczyk miał oczy?
gość
9 lat temu
P********z. Ja nic nie miałem. Stałem się samodzielny w wieku 18 lat. Od tego czasu już trochę minęło ale nie narzekam, wyszedłem na ludzi. Skończyłem studia. Mimo że obecnie zamieniłem garnitur na ubranie robocze i zasuwam po kilkanaście godzin dziennie. Każdy potrafi tylko płakać jak jest źle i czekać aż mu spadnie manna z nieba. Żeby mieć trzeba pracować taka prawda.
bDZrKMCP
gość
9 lat temu
On posuwał taką starą procę. Pewnie trauma zostanie mu do końca życia
gość
9 lat temu
Czy Katarztyna nie jest przypadkiem p. Adamczyk a nie ciągle Gwizdałą ?
gość
9 lat temu
"zamienił stryjek siekierkę na kijek".... Adamczyk tak zamienił kandydatki na żonę.
gość
9 lat temu
wygwizdala powala wraz z papamobile
gość
9 lat temu
zenada....
gość
9 lat temu
ta jego kobita jest zalosna
...
Następna strona
bDZrKMDr