"Chcę mieć program! Jestem barwną osobowością"

1534
Podziel się
"Chcę mieć program! Jestem barwną osobowością"

Kuba Wojewódzki od początku starał się bronić Grycanek. Stwierdził, że śmieją się z nich tylko ludzie brzydcy i biedni. Aby pomóc im wejść na dobre do show-biznesu zaprosił je wczoraj do swojego programu. Marta Grycan i jej dwie córki, 19-letnia Weronika i 16-letnia Wiktoria zajęły wyjątkowo dwie kanapy.

Kuba postanowił ocenić postać Karoliny Korwin-Piotrowskiej, która krytykowała swoją nową "koleżankę" z telewizji:

- Karolina Korwin-Piotrowska powiedziała o was: Mega parcie na szkło.

- A ona nie ma? - spytała Wiktoria.

- Co ona robi tyle lat w telewizji? Jest tam przez przypadek? - dodała Marta.

- Od 50 lat prze na szkło - powiedział Kuba.

- My jesteśmy interesujące, my jesteśmy inne - przekonywała dalej. Ktoś nas odkrył, bo myśmy na tych salonach były cały czas, ktoś nas gdzieś po drodze zauważył (zobacz: Pudelek przeprasza za Grycanki!). _Jesteśmy inne, jak zaczęłyśmy to wyrażać, to okazało się, że to się kłóci z całym tym zamkniętym światem, który jest bardzo hermetyczny. Tam nikogo nowego nie chcą wpuszczać.

Dalej wyjaśniło się, o co w tym wszystkim chodzi:

- Chcę mieć swój własny program - wyznała Marta. Uważam, że jest tak duży rynek, że jest miejsce dla mnie i dla Magdy Gessler.

- O jedzeniu?

- O jedzeniu.

- Myślisz, że jesteś na tyle osobowością?

- Myślę, że to co się teraz dzieje świadczy o tym, że muszę być barwną osobowością, muszę tę osobowość mieć, jeśli tyle osób komentuje moje wyjścia, mój wygląd, moje wypowiedzi - oceniła odważnie.

- Komentują też wyjcia Mai Sablewskiej... - skomentował, wykorzystując okazję by dogryźć nielubianej celebrytce.

Mama Grycan postanowiła wykorzystać okazję, wypowiadając się na temat... Anji Rubik:

- Gwarantuję ci, że jak skończy karierę, to nabędzie trochę ciałka. Jak każda modelka, która kończy pracę, bo na razie świat wymusza, żeby ona była taka chuda.

- Mnie fascynuje wasza samoakceptacja. To jest takie niepolskie! - zachwycał się Kuba.

KOMENTARZE
(1534)
gość
8 lat temu
Dziewczyny, pytanie. Może to głupie się wstydzić ale koleżanek wstydzę się autentycznie zapytać. Czy wy też kupujecie najtańsze podpaski? Bo mi powoli nawet na to brakuje pieniędzy :(
gość
8 lat temu
Kubunio dla Grycanek był grzeczny i miły, bo paniusie przed programem loda mu zrobiły. A zaraz po programie puściły pawia w bramie.
gość
8 lat temu
Władzio Kubuś 'gorąca pięćdziesiona' nie zawiódł! Tokował tam na tej kanapie jak głuszec wabiący wieloryby na grzyby.
gość
8 lat temu
Boze jaki ten Wojewódzki jest mizerny. Taka rózowa ciota co plotkuje cały czas i z plotkowania żyje. Za chwilę Kuba będziesz siedział w oknie i słuchał sąsiadów.
gość
8 lat temu
Kubek jęczy pod Grycanem..... Grycanka z ust toczy pianę i mięsnego jeża wcina - chyba będą mieli syna!
Najnowsze komentarze (1534)
A8kCwj <a hr...
7 lat temu
A8kCwj <a href=" [url= [link=
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
KUBUŚ
8 lat temu
O MAMO, ŻENADA, JUŻ IM POLICZKI NA OCZY NACHODZĄ.
gość
8 lat temu
Pani Marto, jest pani piękną kobietą i proszę nie przejmować się tymi bzdurami które zawistni ludzie wypisują o pani rodzinie. Wszystkiego dobrego!
gość
8 lat temu
świnki trzy
gość
8 lat temu
To nie jest samoakceptacja. To głupota.
gość
8 lat temu
WYGRAJ DARMOWE WAKACJE. 100 DARMOWYCH WYJAZDÓW CZEKA NA CIEBIE. Spośród osób, które zamówią katalog dla rodziny lub znajomych, wylosuje 100 darmowych, tygodniowych pobytów do wykorzystania w kwietniu, maju, czerwcu lub wrześniu. Im więcej zamówień, tym większa szansa na wygraną. Weź udział w konkursie na zabytki.co
gość
8 lat temu
ekh
gość
8 lat temu
nie dziwne ze ten blond wieloryb tak rusza d**a, ma siedzenie jak krowa!!!!one sa straszne!!! trzy rypy
gość
8 lat temu
lol
gość
8 lat temu
ja pierdziele! to jest chore ta blondyna to chyba ma sporą nadwagę!! chodzę 3-4 razy w tyg na fitness i nadal mam kompleksy na swoim punkcie, a tu mi wychodzi taki spaślak i myśli ze jak zatańczy salsę czy ch...w ie co to od razu ze trenuje! to jest chore! może wszyscy powinniśmy zacząć jeść lody od grycanek ( bo chyba o to im chodzi promując taka otyłość chca zeby wszyscy poszli do sklepu i zaczeli kupowac ich lody) powinnismy ważyć po 100 kg i wtedy by każdy wyglądał zdrowo! umarlibysmy po 30 przynajmniej panstwo miało by lzej bo nie musiało by "utrzymywać" tych darmozjadów jakimi jestesmy!
gość
8 lat temu
lizus
gość
8 lat temu
A w d**ę z wami wy wszyscy zazdrośnicy!!! Bardzo fajne z nich dziewczyny, radosne, zadowolone z życia. Fakt są grube, ale co z tego; nie musicie płacicć za ich jedzenie, ani się z nimi dzielić, to co macie za problem? A co w tym złego, że skoro urodziły się w znanej bogatej rodzinie, to z tego korzystają??? Żałosna ta polska zazdrość- ja im kibicuj. Wolę oglądać serdeczne panie Grycan niż np.Marczuk czy Herbuś...
gość
8 lat temu
3 Tuczniki - ze ten Wojewódzki sie nie bał ze go zjedza
...
Następna strona