Trwa ładowanie...
Przejdź na

HTTP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl niniejszym informuje, że w przedmiocie treści zawartych w poniższym artykule zostało wytoczone powództwo, w związku z czym mogą one naruszać dobra osobiste Joanny Koroniewskiej Dowbor oraz Macieja Dowbora. Powyższa informacja została zamieszczona na skutek postanowienia sądu w przedmiocie udzielenia zabezpieczenia powództwa o ochronę dóbr osobistych.

Dowbor i Koroniewska pogodzili się na święta

160
Podziel się

Spędzają czas we trójkę.

Dowbor i Koroniewska pogodzili się na święta
bDeNbJFh

Uznali, że najważniejsze jest szczęście dziecka. Maciej Dowbor wprawdzie wyprowadził się już apartamentu, zajmowanego dotąd wraz z Joanną i córeczką, ale znalazł sobie mieszkanie w bliskim sąsiedztwie byłej partnerki. Bardzo mu zależało na częstym widywaniu Janiny.

Kilka dni temu Korniewską i Dowbora wraz z córeczką widziano w jednej z warszawskich restauracji, gdzie odbywają się zajęcia dla dzieci. Prezenter przywiózł rodzinę samochodem i wraz z Koroniewską uczestniczył w zajęciach. Jeśli nawet obecność byłego chłopaka, sprawiła, że aktorka poczuła się niezbyt komfortowo, to nic nie dała po sobie poznać. Po zajęciach w pozornej zgodzie wsiadła wraz z Dowborem i córeczką do samochodu i pojechali do swoich położonych w pobliżu siebie mieszkań.

Najwyraźniej moda przedświątecznego godzenia się dla dobra dzieci zatacza coraz szersze kręgi. Jak już pisaliśmy, ten sposób zamierzają przetestować także Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk oraz prawdopodobnie świeżo rozwiedzieni Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa.

bDeNbJFj
bDeNbJFK
KOMENTARZE
(160)
gość
9 lat temu
Interesuje mnie własna rodzina a nie jakieś porypańce
gość
9 lat temu
wzruszające, możecie już o nich nie pisac? :D
gość
9 lat temu
Na co Kasia Kępka tak patrzy?
bDeNbJFL
gość
9 lat temu
a kogo to obchodzi dajcie ludziom spokój
gość
9 lat temu
Tacy ludzie zasługują jedynie na zapomnienie
Najnowsze komentarze (160)
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
nuda
gość
9 lat temu
Dowbor zatęsknił za grubszą z okazałym biustem. Typ urody ten sam podobna do Joanny coś mi tu nie gra, czyżby miała w poprzek?
gość
9 lat temu
ona czuje sie komfortowo, bo pomimo rozstania dalej ma go w garści mając jego dziecko
gość
9 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www_steelfuckers_blogspot_com w miejsce kresek wstaw kropki.
gość
9 lat temu
BADZIEW TAK MA! ALE RYJ ZAWSZE W TELEWIZORZE [POKAZANY-O TO IM TYLKO CHODZI,NAJBARDZIEJ CIERPIĄ DZIECI PRZEZ ROZKRACZANIE MAMY .......SE ZWIĄZEK CEMENTUJĄ -PROSTAKI,NIBY KOCIM LAPĄ TO DAJE PEWNOSC ,ŻE SIĘ NIE ROZSTANĄ AŻ DO ŚMIERCI?TAK SIĘ KOCHAJĄ? JUZ DAWNO MAJA KOGOŚ NA OKU .....
gość
9 lat temu
kocie łapy tak mają.......prędzej czy później się rozstają ale najczęściej na drodze jest już biedne dziecko.........alimenty,na horyzoncie już następny gach albo jakaś rozkraka -najczęście taka też już po kilku rozstaniach itd,itd,itd -z piekła rodem-powodzenia w PIEKLE,ROZKRAKI!
agata
9 lat temu
kurde dalibyście juz spokój, taki jest juz świat kariery i sławy. u aktorów to normalne, zhodza się, rozstają... nie oni pierwsi i nie ostatni dlatego wyluzaujcie:)
bDeNbJFD
gość
9 lat temu
ale sobie wybrał nie ciekawą babę daleko jej do Małgosi jest nieciekawa i brzydka ma słaby gust zresztą daleko jabłko nie spada od jabłoni
gość
9 lat temu
P****Y KORONIEWSKA czy Ty zgłupiałaś ten facet to nie dla Ciebie.
gość
9 lat temu
Interesuje mnie własna rodzina a nie jakieś porypańce to na jaki ch...j to czytasz!?
gość
9 lat temu
Bo się wzruszyłam!!!!
gość
9 lat temu
on sie związał z tym babochłopem?????????????????????????????????????????????????????????????????????niedowiary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
...
...
Następna strona
bDeNbJGf