Trwa ładowanie...
Przejdź na

Octomama o ośmioraczkach: "To był największy błąd mojego życia"

378
Podziel się

"Chyba byłam niepoczytalna, kiedy się na to decydowałam."

Octomama o ośmioraczkach: "To był największy błąd mojego życia"
bDgyfgPV

W 2009 roku Nadya Suleman poddała się kuracji, która miała jej pomóc ponownie zajść w ciążę. Celebrytka pragnęła kolejnego dziecka z in vitro, pomimo że już była mamą szóstki pociech. W efekcie zaszła w ciążę z ośmioraczkami i jej rodzina powiększyła się do czternaściorga maluchów. W piątek Suleman była gościem programu Dateline NBC, w którym opowiedziała o swojej decyzji zostania samotną matką tak licznej gromadki dzieci.

To był największy błąd mojego życia – przyznała niespodziewanie. Chyba byłam niepoczytalna, kiedy się na to decydowałam. Nie rozumiem teraz swojej decyzji. Miałam wtedy bardzo racjonalne wyjaśnienie tej decyzji, ale dziś uważam, że to była pomyłka.

W chwili zajścia w ciążę z ośmioraczkami Nadya nadal mieszkała z matką i nie miała stałego zatrudnienia. Wszystkie swoje oszczędności wydała na kurację hormonalną i po urodzeniu ośmiorga maluchów nie miała za co utrzymać licznej rodziny. Od tamtego czasu Suleman jest na garnuszku państwa i otrzymuje 2 tysiące dolarów miesięcznie. Do tego utrzymuje się z wywiadów, a także sesji zdjęciowych.

bDgyfgPX

Na długie lata jestem uwięziona w domu. Nie mogę podjąć żadnej pracy, gdyż muszę sama opiekować się czternaściorgiem moich dzieci, które w większości są bardzo małe – dodała.

Zdaje się, że pomysł zarabiania na ciąży i kariera celebrytki okazały się nie aż tak opłacalne, jak zakładała Suleman.

bDgyfgQy
KOMENTARZE
(378)
gość
9 lat temu
ona była błędem swoich rodziców raczej.
gość
9 lat temu
żałosne zero. myślała że będzie drugą angeliną jak narobi sobie dzieciaków, napompuje usta i zrobi cycki. ale kobiety bywają puste. zabrakło klasy bo ją trzeba mieć, nie ta się jej kupić.
gość
9 lat temu
Chyba całe swoje życie jest niepoczytalna
bDgyfgQz
gość
9 lat temu
i co teraz z dziećmi?
MODA CAFE
9 lat temu
Niepoczytalna wariatka.Takich ludzi powinni zamykać albo sterylizować. Albo jedno i drugie.
Najnowsze komentarze (378)
Gość
3 lata temu
Dzieci juz sa na swiecie.Nalezy to szanowac i jak najbardziej pomoc tej kobiecie wyzywic i wychowac dzieci. Obowiazkiem panstwa powinna byc pomo, wsparcie. Nie wazne jest teraz z jakiego powodu chciala miec tyle dzieci.Fakt jest taki, ze dzieci juz sa na swiecie i dobrze by bylo, zeby takie rodziny wspierac.
gość
8 lat temu
ciekawe czy dzieci wiedzą że są największym błędem jej życia. p****k nie matka.
gość
8 lat temu
Chora kobieta powinni ja wysterylizowac przymusowo lub całkowicie zaszyc ona chyba swoj limit orgazmowy wykorzystała!!! Chwast!
gość
8 lat temu
boże.. jak można mówić że dzieci to błąd. TO POCO SIĘ NA NIE DECYDOWAŁĄ??
gość
8 lat temu
ja cie nie moge...zróbcie coś z tą kobietą ! najpierw kurdee zachodzi w ciąże a póóźniej mówi "to był największy błąd mojego życia " .....żal mi dzieci pewnie matka niedługo odda je do domu dziecka...żal...
gość
8 lat temu
Ja pierdziele jak to niektorzy maja nierówno pod sufitem!gdyby głupota umiala latac to ona by juz szybowala...tylko dzieci żal..
gość
8 lat temu
ale dzieci slodkie :)
gość
9 lat temu
tam musi być niezła patologia
bDgyfgQr
gość
9 lat temu
biedna kobieta
gość
9 lat temu
One są niechciane. Szczerość i uczciwość jest najważniejsza.
gość
9 lat temu
gratuluje pomyslu
gość
9 lat temu
g****a bladź! takich rzeczy nie mówi się o swoich dzieciach!
gość
9 lat temu
zamknijcie japy, i przez chwile pomyślcie,ona nie chciała mieć 8 dzieci,tylko na przykład 1,2. Pomyślcie czy wy byście chciały siedzieć w domu z 8+6 dzieci, i nie ma co z nimi zrobić, ale zapomniałam że wy pewnie jeszcze gimnazjum i jeszcze musicie poczekać żeby to zrozumieć, kobieta teraz musi siedzieć z dzieciakami przez 15 lat, lubię dzieci,ale pomyślcie trochę,ona teraz nie ma życia sama opiekuję się tyloma dziećmi . !
gość
9 lat temu
najbardziej skrzywdziła te dzieci, które nie mają nikogo- ona nie ma na nic czasu a one nie mają nawet ojca. a wszystkie są malutkie i potrzebują bliskości i ciepła kogoś, kto je kocha
...
Następna strona
bDgyfgQT