Trwa ładowanie...
Przejdź na

Candy Girl zadedykowała piosenkę... Grycankom!

319
Podziel się

Twierdzi, że odnosi sukcesy w... Chinach: "Okazała się hitem w klubach i na koncertach." Wierzycie jej?

Candy Girl zadedykowała piosenkę... Grycankom!
bDeYBvCJ

Miesięcy temu Candy Girl ogłosiła, że wyjeżdżą do Azji w trasę koncertową. Piosenkarka najwyraźniej zamierza powtórzyć sukces Bayer Full. Nie wiemy czy już przetłumaczyła swoje piosenki na chiński, tak samo jak discopolowa grupa, ale twierdzi, że odniosła na Dalekim Wschodzie spory sukces.

Zagrałam dwa duże ekskluzywne koncerty w Mongolii - chwali się w nowym wywiadzie. One rozpoczęły moją azjatycką trasę. Reszta trasy to Chiny. Ponad 30 koncertów w największych miastach. Podczas części trasy towarzyszy mi chińska gwiazda muzyki pop LoKaiyuan oraz moi tancerze, których zabrałam ze sobą z Polski. Czeka mnie jeszcze wizyta z wywiadem w chińskiej telewizji muzycznej oraz radiu. Wszystko wskazuje na to ze bardzo szybko tutaj wrócę, bo rosnę tu z dnia na dzień coraz bardziej.

Dzięki Candy Girl ma szanse ziścić się marzenie Marty, Weroniki i Wiktorii Grycan, które przyznały, że "kochają show biznes" i "chcą być jak Kardashianki". Za sprawą mało cenionej w Polsce, ale, jak nas przekonuje, sławnej w Chinach piosenkarki, mogą stać się znane w Azji. Wszystko dzięki dedykowanej im piosence...

bDeYBvCL

Na koncerty przychodzi masa ludzi – chwali się Candy Girl. Przed sobą mam tysiące nagrywających telefonów - wygląda to fenomenalnie A piosenka "Glass" (którą zadedykowałam Grycankom) okazała się tutaj hitem w klubach i na koncertach, ponieważ ludzie bardzo szybko ją podłapali i śpiewają ja ze mną!

W utworze wspomnianym przez piosenkarkę pojawia się powtarzający się tekst Feel the force, release and make it loud, pressure on the glass, a następnie: Everybody wants to be a star, Everybody wants to be, be, be famous. Jak rozumiemy, dotyczy on więc Grycanek.

Wierzycie jej w te chińskie sukcesy?

bDeYBvCR
bDeYBvDm
KOMENTARZE
(319)
gość
9 lat temu
Candy Girl jest Candy, a Grycanki lubią słodkości. Pewnie ją zjedzą :(
gość
9 lat temu
jasne, to mozliwe, w Chinach tysiac ludzi na koncercie to jak u nas impreza w remizie strazackiej, nie ma sie czym chwalic dziewczyna
gość
9 lat temu
Mam już ich szczerze dosyć, nie przeszkadza mi ich wygląd, ale ONE. Zresztą nie tylko mi, chyba wszystkim łącznie z ich wlasną rodziną, ciekawe co teraz ci co krzyczeli, że bieda to stan umysłu, a polacy sa nietolerancyjni powiedza skoro nawet ''głowa rodu'' je krytykuje?
bDeYBvDn
gość
9 lat temu
widać, że ktoś musi jej zasponsorować płytę ;///
gość
9 lat temu
tak sie patrze na te Grycanki i sie dziwie bo ten tluszcz tak im zachodzi na oczy,ze one chyba malo co widza.
Najnowsze komentarze (319)
plytka
6 lat temu
Slaba w hu.. Do Donbasu
USA
8 lat temu
ceDiVM <a href=" [url= [link=
USA
8 lat temu
8NkHrR <a href=" [url= [link=
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
8 lat temu
Miesięcy temu Candy Girl ogłosiła, że wyjeżdżą do Azji ... nie chce ie dalej czytac,,,
gość
9 lat temu
Widzieliście to? POLECAM!!! Odkryłam przypadkowo :) . [#V=YO#n-QypK2aEEs#401#331#]
Mateusz
9 lat temu
Ludzie co tyle zawiści? Grycanki nie mają przeciez NIC wspólnego z lodami Grycan - więc na same lody nie mają wpływu, a to że ich Dziadek się dorobił fortuny na jakości produktu to inna inszość. One nie sa takie otyłe przez lody., a przez złą dietę i obijanie się jak juz. A na smak lodów i tak to wg. mnie nie ma wpływu - sprawdzałem w weekend, lody są pyszne jak zawsze :D
gość
9 lat temu
Tą panią kojarzę tylko z tego że ma paskudne grube i krzywe ogi i bardzo lubi je pokazywać w mało wyszukanych sukienkach. To ona śpiewa??!!
bDeYBvDf
gość
9 lat temu
konkurencja dla mejteczek w kropeczki w wersji chinskiej? bayer full i ona - ta sama polka - najnizsza;-)
gość
9 lat temu
Grube lochy .
gość
9 lat temu
koto to do cholery te grycanki?
gość
9 lat temu
ostatnio slyszalam jej piosenke w chinskiej reklamie jadac taxa w Pekinie ...
gość
9 lat temu
Ludzie! Że te aparaty fotograficzne wytrzymują! Szok
gość
9 lat temu
PRESSURE ON THE GLASS = parcie na szkło?! WTF ?!?!?!
...
Następna strona
bDeYBvDH