Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Po raz pierwszy w życiu NIE WIEM, CO DALEJ"

337
Podziel się:

"Po rozstaniu należy przejść etap żałoby" – radzi Koroniewska.

"Po raz pierwszy w życiu NIE WIEM, CO DALEJ"
bEDqEbQR

Należało się tego spodziewać. Polscy celebryci przyzwyczaili nas do relacjowania swoich związków i rozwodów w prasie kolorowej. Oczywiście w dobrym tonie jest zapewniać przy tym, że nie chodzi wcale o epatowanie prywatnością.

Nigdy nie chciałam budować swojego wizerunku w aurze skandalu – zapewnia Koroniewska w Pani. Wolałam, i nadal wolę, być kojarzona ze swoją pracą, a nie z sensacyjnymi wypowiedziami. Ta rozmowa jest dla mnie trudna. Zgodziłam się, ale nie będę publicznie opowiadać o swoich problemach. Lubię sobie poczytać o innych, ale o sobie już nie.

Chwilę potem opowiada o rozpadzie małżeństwa i o tym, jak przeżywa to jej córka:

bEDqEbQT

- Od kiedy jestem matką, priorytety są oczywiste - dziecko jest na pierwszym miejscu. Janinka ma dwa lata i siedem miesięcy. Uważam, że teraz najważniejsze jest to, żeby czuła się bezpieczna i kochana. Szczególnie że sytuacja, w której się znalazła, nie jest przecież łatwa.

- Janinka rozumie, co się dzieje?

- Rozmawiamy o tym, że tata z nami już nie mieszka. Zdaję sobie sprawę, że zmiany, jakie wokół niej zachodzą, mają ogromne znaczenie. W jakimś stopniu na pewno kodują się w jej świadomości. Sama mam w głowie taki obrazek z własnego dzieciństwa: mama stawia mnie na pralce, a ja płaczę rzewnymi łzami. Wiele lat później zobaczyłam zdjęcie w albumie, na którym utrwalono to zdarzenie, i dokładnie wiedziałam, dlaczego wtedy płakałam. Miałam zaledwie półtora roku.

Koroniewska zapewnia również, że pogodziła się z zaistniałą sytuacją i nie opłakuje już rozpadu związku z Maciejem Dowborem. Przypomnijmy, co mówiła kilka tygodni temu (zobacz: "Nie pozostaje mi nic innego, jak się śmiać, wcześniej płakałam").

bEDqEbQZ

Stawiam sobie cele i staram się kończyć to, co zaczynam. Natomiast w życiu prywatnym po raz pierwszy nie wiem, co dalej - mówi aktorka. Więcej - nie chcę wiedzieć. Ostatnio żyję zgodnie z zasadą "chwytaj dzień".

Z wcześniejszymi przeżyciami już się uporałam. Ale bieżące sprawy - to znacznie trudniejsze. Są duże emocje, a one przeszkadzają w racjonalnej ocenie. Najpierw czujesz siłę, potem ją tracisz. Każdy psycholog powie, że po rozstaniu należy przejść etap żałoby. Różne są na to metody. Można siedzieć i płakać, bo życie się nie ułożyło tak, jak tego chcieliśmy. Ale skoro już tak się stało, to albo dam sobie z tym radę, albo nie. Wolę to pierwsze rozwiązanie. Mam różne nastroje.

bEDqEbRu
KOMENTARZE
(337)
gość
9 lat temu
mądra kobieta i tyle. Szkoda że średnia aktorka
gość
9 lat temu
"nie bede publicznie rozmawiac o swoich problemach" powiedziała Joanna K. udzielając wywiadu, w którym opowiedziała o śmierci matki, braku przyjaciół, ciężkim dzieciństwie i o tym, ze jej pieczołowicie zaplanowane zycie własnie sie rozwaliło... AHA
gość
9 lat temu
opowiada o rozpadzie małżeństwa?! A czy oni byli małżeństwem?
bEDqEbRv
rex
9 lat temu
Mówi jedno, robi drugie tak jak większość celebrytów. Dla mnie to są tyko puste nic nie znaczące słowa jakiejś desperatki szukającej gdzie by tu sobie jeszcze zarobić i na kim.
gość
9 lat temu
Teraz widać ją wszędzie na ekranach a ja myśle że zaraz się ktoś znajdzie :P
Najnowsze komentarze (337)
gość
9 lat temu
Świetnie wygląda,super figurka,extra włosy,...nienawidzę jej hehe
gość
9 lat temu
I co z tego że nie mieli "paierka" z urzędu. Przez wiele lat tworzyli rodzinę tak jak bardzo wiele par w Polsce.
gość
9 lat temu
fajny ciuch
gość
9 lat temu
Jaosiu--miłość szybko nie wygasa..potrzeba czasu--- nie na darmo jest przysłowie...czas rany goi...nie jest to łatwe,bo jest dziecko...rana glęboka tym bardziej ,że zostalaś oszukana..ale to świadczy tylko o Maćka braku odpowiedzialnośi..miałabyś na karku dwoje dzieci z tego wynika,więc pozosyań przy coreczce i rozwijaj swoje talenty...taki facet ,ktory nie liczy sie z rodziną--no nie dla Ciebie...niech sobie " chłopina" spada na szczaw...powodzenia życzę--pamietaj --nie jesteś sama....to on kiedyś bardzo mocno tego pożałuje--zobaczysz ,że tak będzie...pytanie tylko,czy bedzie umiał sie przyznac do porażki...
gość
9 lat temu
piękna kobieta, bez dwóch zdań.
gość
9 lat temu
ładna okładka :)
gość
9 lat temu
to oni w koncu sa tym małżeństwem czy nie?? przeciez pisali wczesniej, ze nie byli małżenstwem a teraz pisza o rozwodzie??? ogarnijcie sie!!!
gość
9 lat temu
A ja bym chciał, żeby naród polski nauczył się wreszcie polskiej ortografii. Przymiotniki piszemy MAŁĄ literą!!!!!!
bEDqEbRn
gość
9 lat temu
koroniewska ideal kobiety zgrabna piekna sliczny usmiech
gość
9 lat temu
KORONIWSKA JEST NAJPIEKNIEJSZA POLSKA AKTORKA GDY ZMIENILA SWOJ STYL
gość
9 lat temu
RF
gość
9 lat temu
RF
gość
9 lat temu
POMARZYĆ DOBRA RZECZ
gość
9 lat temu
co za retusz...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDqEbSg
bEDqEbSh
bEDqEbSi
bEDqEbSj
bEDqEbSk
bEDqEbRP