Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu"

409
Podziel się

Mąż Felicjańskiej zagroził, że "będzie walczył wszystkimi dostępnymi środkami". Ilona nadal będzie go publicznie poniżać?

"To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu"
bDKxuKth

Pod koniec kwietnia zakończyła się sprawa rozwodowa między byłą modelką, Iloną Felicjańską, a Andrzejem Rybkowskim. Sąd zadecydował, że nieodpowiedzialna celebrytka straci prawa rodzicielskie i jej dwaj synowie zostaną z ojcem. W rozmowach z tabloidami była wice miss Polonia z 1993 roku zapewniała, że "nie jest złą matką", a decyzję o oddaniu dzieci męzowi podjęła dla ich dobra.

To była najtrudniejsza decyzja w moim życiu – powiedziała w rozmowie z magazynem Flesz. Andrzej mnie wyprzedził i złożył pozew rozwodowy jako pierwszy. Określił w nim twardo warunki. Mogłam się nie zgodzić, ale usłyszałam, że jeśli to zrobię, będzie walczył wszystkimi dostępnymi środkami.

Jestem na początku trzeźwienia, a póki nie sprzedam mieszkania, żyjemy w nim wszyscy razem. Tak bardzo bym chciała, aby chłopcy byli przy mnie, jednak oni również będą mogli mieć na to wpływ. Ich dobro jest tutaj najważniejsze - dodała. To zadziwiające, ale teraz wszystko układa się lepiej niż wtedy, gdy próbowałam wpisać się w obraz idealnej rodziny.

bDKxuKtj

Z pewnością. Przypomnijmy, że Ilona poniżyła publicznie byłego męża, śmiejąc się z niego po procesie, że nie ma pieniędzy i będzie musiał "mieszkać na pięterku". Warto pamiętać, że gdy za niego wychodziła, był mulimilionerem z listy najbogatszych Polaków... Potem zbankrutował.

Jak widać po relacjach z bankietów jazda po pijaku i próba ucieczki z miejsca nie zatrzasnęły przed Felicjańską wszystkich drzwi. Jak do tej pory Andrzej Rybkowski nie skomentował rozwodu i problemów alkoholowych żony.

Jak myślicie, co będzie, gdy wreszcie zdecyduje się opowiedzieć swoją wersję? To trudna decyzja - należy mu się duży szacunek, że pozwala jej to wszystko mówić i milczy. Pokazuje w ten sposób dużą klasę. Z drugiej strony, po tym co opowiedziała jego była żona, każdy go zrozumie, jeżeli postanowi jednak zabrać głos.

bDKxuKtp
bDKxuKtK
KOMENTARZE
(409)
Ux8yuy waigh...
9 lat temu
Ux8yuy waighilvlxgl, [url=http://pklnjwspltwd.com/]pklnjwspltwd[/url], [link=http://izfzguryazeb.com/]izfzguryazeb[/link], http://bzmueckwrtre.com/
Guy14b bkmdg...
9 lat temu
Guy14b bkmdghgynkxq, [url=http://oqisdkqrtert.com/]oqisdkqrtert[/url], [link=http://odkvfnnnfrrd.com/]odkvfnnnfrrd[/link], http://levcghecqaiu.com/
gość
9 lat temu
moze drinka
bDKxuKtL
gość
9 lat temu
pijacki belkot
gość
9 lat temu
Ona jest NIKIM!! To poprostu zer,zero zero!!!Nie warto o takim gównie gadać.
gość
9 lat temu
Felicjanska Ty nie tylko cierpisz na alkoholizm ale na seksoholizm Warszawka wie więcej niż myślisz twoje sesje na społecznościowym profilu nic nie naprawią nie jesteś juz modelką sama nie widzisz co robisz ocknij się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
mezowi odala dzieci i podjela decyzje jaka to decyzja to jest wyrodnosc
gość
9 lat temu
tę miotłę drogi przedmówco,ale zgadzam się z tobą,dobrze ,że ją zostawił
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Nie wiem, kto to jest i po co chwile sa artykuly na jej temat. Jakas pijaczka i wielkie halo. Kto w ogole sie tym interesuje i to czyta? [/cytat]No ty na przykład to czytasz i wypowiadasz sie na temat[/cytat]no właśnie jeżeli mnie cos nie interesuje to o tym nie czytam,a nie zabraniam pisania,bo nie jestem pępkiem świata i nie muszą wszyscy dopasowywać się do mnie
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]Nie wiem, kto to jest i po co chwile sa artykuly na jej temat. Jakas pijaczka i wielkie halo. Kto w ogole sie tym interesuje i to czyta? [/cytat]No ty na przykład to czytasz i wypowiadasz sie na temat
gość
9 lat temu
Właśnie
gość
9 lat temu
Wstrętna,chamska ,p******a pijaczka.
gość
9 lat temu
ona wygląda jak bardzo zniszczony chochoł !!! gratulacje dla pana Rybkowskiego ,że zostawił tą miotłę
bDKxuKtD
gość
9 lat temu
ona wygląda jak bardzo zniszczony chochoł !!! gratulacje dla pana Rybkowskiego ,że zostawił tą miotłę
...
Następna strona
bDKxuKuf